Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(cezi @ 2010 02 10, 23:27)
o aip tu jį šveitei? reikėjo pakaitint su fliusu ir vėl nurūgštint, tik ne toj pačioj rūgštį biggrin.gif


nu va, kita karta zinosiu doh.gif . aciu. tikiuos nebeprireiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 02 11, 13:26)
Gal galėtumėt patarti? Turiu aukso 585 prabos. Kiek ko reikėtų įdėti, kad gautusi aukso lydmetalis?
Ar darytis iš 999 aukso?

manau daryk iš gryno, jei nenori aukštaja matematika užsiiminėt.
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 02 11, 18:17)
manau daryk iš gryno, jei nenori aukštaja matematika užsiiminėt.

Tai va, kad neturiu siuo metu gryno. O reikia apsoda sulituoti auksini (ziedeli)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo subtiliai: 11 vasario 2010 - 18:21
QUOTE(Skruzdė @ 2010 02 04, 18:21)
Sveiki. Aš kažkada buvau užklydusi. Apie Art Clay burbuliavau. Jei kam įdomu, tai glaiu įkelti nuotraukų darbelių. Jau susigyvenau su šiuo stebuklu. Super. smile.gif

Labai labai laukiu tavo darbelių....o tai vis nesiryžtu pradėti su Art Clay.... blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau jums užduoti vieną klausimą blush2.gif kaip jūs lituodami tokius gražius apvalius burbuliukus padarot, man nors tu ką, niekaip neišeina doh.gif
Atsakyti
kokius g.gif
Atsakyti
Nu pvz. šitoje nuotraukoje ant vielutės galų 4u.gif

user posted image

Aš kai dedu ant vielutės tą lydmetalį, tai man baisinis kliockas užsideda schmoll.gif Kaip jums pavyksta tokius mažus rutuliukus padaryti? Gal jūs poto kokiu švitriniu ar pasta intensyviai nubrūžinat?

Atsakyti
tai kad irgi jie ne tokie jau dailus g.gif

tiesiog igudziu reikalas. manes niekas to nemoke- gal pirmieji ir prasciau gavosi, jau nebezinau.
tai priklauso ir nuo vielutes storio, ugnies dydzio. turi liestis tik pats ugnies melynas galas. gal ilgiau pakaitink ta bumbuliuka, kad issilygintu mirksiukas.gif

situ as niekuo nebruzinau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 14 vasario 2010 - 15:44
QUOTE(juupeer @ 2010 02 14, 09:36)
Nu pvz. šitoje nuotraukoje ant vielutės galų  4u.gif

user posted image

Aš kai dedu ant vielutės tą lydmetalį, tai man baisinis kliockas užsideda  schmoll.gif Kaip jums pavyksta tokius mažus rutuliukus padaryti? Gal jūs poto kokiu švitriniu ar pasta intensyviai nubrūžinat?



cia yra tikslios instrukcijos kaip tai daryti
http://www.artinsilv...t-both-Ends.pdf

taip pat, kas idomaujasi metal clay uzeikit paziureti, labai patariu biggrin.gif ten taip pat yra nuoroda i sitos juvelyres svetaine, labai verta pamatyti, jinai stovejo istakose sukurime bronzos ir vario molio.
Atsakyti
QUOTE(juupeer @ 2010 02 14, 15:36)
Nu pvz. šitoje nuotraukoje ant vielutės galų  4u.gif

Aš kai dedu ant vielutės tą lydmetalį, tai man baisinis kliockas užsideda  schmoll.gif Kaip jums pavyksta tokius mažus rutuliukus padaryti? Gal jūs poto kokiu švitriniu ar pasta intensyviai nubrūžinat?

Dovanok, o kiur tu dedi tą lydmetalį? burbuliukui padaryti jokio lydmetalio nereikia
Atsakyti
ir s neisikaiciau doh.gif . jokio lydmetalo nereikia, reikia fliusu patepti.
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2010 02 14, 18:51)
Dovanok, o kiur tu dedi tą lydmetalį? burbuliukui padaryti jokio lydmetalio nereikia

A, pasakyk, kur tu tą lydmetalį dedi? biggrin.gif
Nepykit, bet labai juokinga pasimatė.
Atsakyti