Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

tai kaip suprantu jis isgreze ziede apsedo skersmens skyle ir i ja ikises apseda ji prilitavo. o is vidines puses turbut nudildino issikisimus ???
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 02 05, 14:06)
tai kaip suprantu jis isgreze ziede apsedo skersmens skyle ir  i ja ikises apseda ji prilitavo. o is vidines puses turbut nudildino issikisimus ???

Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
turiu pasiūlymą biggrin.gif užmatytas skelbimas interneto platybėse jog kovo 26-27 dienomis vyks Terbakrauskio muge Šiaulių sporto arenoje, žadu dalyvauti su savo darbeliais. Taigi siūlau kooperuotis,nes taip bus pigiau ir pabandyt parduodi savo kūrybos papuošalus.
Mugės vieta: Šiaulių arena, J.Jablonskio g. 16
Mugė vyks: 2010-03-26-27 d.
Dalyvių registracija ir prekyviečių įrengimas:
2010-03-26 d. nuo 8 iki 12 val.
Prekybinės vietos demontavimas:
2010-03-27 d. nuo 18 iki 21 val.


Minimalus stendo plotas – 4 kv.m.
1 kv.m. kaina salėje 2 mugės dienoms 35 Lt. + PVM.
Užsisakant prekybinį plotą ir apmokėjus už jį iki 2010-02-26, 1 kv. m kaina salėje 2 mugės dienoms – 31 Lt. + PVM.
Užsisakant daugiau nei 10 kv. m prekybinio ploto, 1 kv. m kaina salėje 2 mugės dienoms – 29 Lt. + PVM.
Į šią kainą įeina bendras mugės organizavimas bei marketingas, lankytojų pritraukimas įvairiomis reklamos priemonėmis, bendras apšvietimas, praėjimų valymas, bendra parodos apsauga.
Už papildomą 15 Lt. + PVM mokestį galima išsinuomoti 1 stalą bei 2 kėdes.
Už papildomą 10 Lt. + PVM mokestį mugės dalyvio mugės vieta bus aprūpinta el. tiekimu.


Gal kas norėtų pabandyt? ax.gif
Atsakyti
as jau turiu kam savo prekyciu ipirsti, tik nezinau, ar kazka padarysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Duzgas @ 2010 02 05, 20:57)
Labas vakaras,
turiu pasiūlymą  biggrin.gif  užmatytas skelbimas interneto platybėse jog kovo 26-27 dienomis vyks Terbakrauskio muge Šiaulių sporto arenoje, žadu dalyvauti su savo darbeliais. Taigi siūlau kooperuotis,nes taip bus pigiau ir pabandyt parduodi savo kūrybos papuošalus.
Mugės vieta: Šiaulių arena, J.Jablonskio g. 16
Mugė vyks: 2010-03-26-27 d.
Dalyvių registracija ir prekyviečių įrengimas:
2010-03-26 d. nuo 8 iki 12 val.
Prekybinės vietos demontavimas:
2010-03-27 d. nuo 18 iki 21 val.


Minimalus stendo plotas – 4 kv.m.
1 kv.m. kaina salėje 2 mugės dienoms 35 Lt. + PVM.
Užsisakant prekybinį plotą ir apmokėjus už jį iki 2010-02-26, 1 kv. m kaina salėje 2 mugės dienoms –  31 Lt. + PVM.
Užsisakant daugiau nei 10 kv. m prekybinio ploto, 1 kv. m kaina salėje 2 mugės dienoms – 29 Lt. + PVM.
Į šią kainą įeina bendras mugės organizavimas bei marketingas, lankytojų pritraukimas įvairiomis reklamos priemonėmis, bendras apšvietimas, praėjimų valymas, bendra parodos apsauga.
Už papildomą 15 Lt. + PVM mokestį galima išsinuomoti 1 stalą bei 2 kėdes.
Už papildomą 10 Lt. + PVM mokestį mugės dalyvio mugės vieta bus aprūpinta el. tiekimu.


Gal kas norėtų pabandyt?  ax.gif

Pati idėja kooperuotis - gera.
Bėda tik tame, kad neturiu ką pardavinėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 02 04, 11:04)
Ieskau per visas temas.
Gal kas matet kur pirkti tokiu pakietinimo lapu. (plastmases turbut)
Na kad butu galima padaryti knygos virseli, rankines pakietinimu. Bet kartonas netinka nes suslaptu  g.gif

Kažką panašaus mačiau Vilniuje prie Hiper Rimi Savanorių prospekte.Ten yra parduotuvė prekiaujanti visokiais popieriais,ten mačiau kažką panašaus į plastmasinį ,popieriumi nepavadinsi, o kaip vadinasi iš tikrūjų nežinau.Mano dukra pirkosi daryti vitražui.
Atsakyti
man koks nuotykis atsitiko su sidabru.

palitavus imeciau i rugsti ir jis paliko vario spalvos doh.gif . mat pries tai ten zalvari mirkiau. tai kol as ta sidabra atsveiciau, bet ir tai ne visai. gera, kad buvau numaciusi tamsinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 02 09, 18:02)
man koks nuotykis atsitiko su sidabru.

palitavus imeciau i rugsti ir jis paliko vario spalvos doh.gif . mat pries tai ten zalvari mirkiau. tai kol as ta sidabra atsveiciau, bet ir tai ne visai. gera, kad buvau numaciusi tamsinti rolleyes.gif

Visiems metalams reikia atskiro indo su rūgštele,nes jei sumaišai tai metalas oksiduojasi,tada reikia daug šveisti.
Papildyta:
Duzgai turiu klausimą
Bandžiau pasidaryti guminę formą,kaitinau orkaitėje valandą laiko,bet man guma neišsipūtė.170 laipsnių
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 02 10, 02:27)
Visiems metalams reikia atskiro indo su rūgštele,nes jei sumaišai tai metalas oksiduojasi,tada reikia daug šveisti.
Papildyta:
Duzgai turiu klausimą
Bandžiau pasidaryti guminę formą,kaitinau orkaitėje valandą laiko,bet man guma neišsipūtė.170 laipsnių

o kokia forma naudojai? aliuminine?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 02 09, 17:02)
man koks nuotykis atsitiko su sidabru.

palitavus imeciau i rugsti ir jis paliko vario spalvos doh.gif . mat pries tai ten zalvari mirkiau. tai kol as ta sidabra atsveiciau, bet ir tai ne visai. gera, kad buvau numaciusi tamsinti rolleyes.gif

o aip tu jį šveitei? reikėjo pakaitint su fliusu ir vėl nurūgštint, tik ne toj pačioj rūgštį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Duzgas @ 2010 02 10, 14:19)
o kokia forma naudojai? aliuminine?

Tiesiog dėjau dvi plokšteles iš juodo metalo ir suspaudžiau
Atsakyti
Gal galėtumėt patarti? Turiu aukso 585 prabos. Kiek ko reikėtų įdėti, kad gautusi aukso lydmetalis?
Ar darytis iš 999 aukso?
Atsakyti