Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 02 03, 15:56)
tikra tiesa doh.gif . uz pataisyma daug nepaimsi, o sugaisi ilgiau negu nauja darydama. o jei dar ka pagadinsi blink.gif

Nui ..ir as sakau .Jau atsibodo sakyti -ai ,nereikia nieko doh.gif Gi man medziagos ir kainuoja .Nesakau , geriems zmonems-negaila,bet kai vos vos pazystami galvoja ,kad as cia uz dyka jiems tueriu daryti ,tai nervas ima ,ot kai kurie zmones kiaules akimis yra .
Atsakyti
uztat kad doh.gif . mano nuostata , kad pazistamiems ir draugams kaip tik negaila ir daugiau sumoketi. bet kaip pati patyriau tai dauguma pasinaudoja tom pazintim doh.gif

cia ne i tema.

apsiimti pataisyti gali tik tokiu atveju, jei tau paciai idomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 02 03, 17:01)
Nui ..ir as sakau .Jau atsibodo sakyti -ai ,nereikia nieko  doh.gif  Gi man medziagos ir kainuoja .Nesakau , geriems zmonems-negaila,bet kai vos vos pazystami galvoja ,kad as cia uz dyka jiems tueriu daryti ,tai nervas ima ,ot kai kurie zmones kiaules akimis yra .

O aš galvoju, kad ir iš pažįstamų reikia imti pinigėlius, juk tau kainuoja elekta,medžiagos, o kur dar darbas.Vistiek reikia paprašyti penkis ar aštuonis litus,priklauso ką nuvalysi.
Atsakyti
Ieskau per visas temas.
Gal kas matet kur pirkti tokiu pakietinimo lapu. (plastmases turbut)
Na kad butu galima padaryti knygos virseli, rankines pakietinimu. Bet kartonas netinka nes suslaptu g.gif
Atsakyti
Sveiki. Aš kažkada buvau užklydusi. Apie Art Clay burbuliavau. Jei kam įdomu, tai glaiu įkelti nuotraukų darbelių. Jau susigyvenau su šiuo stebuklu. Super. smile.gif
Atsakyti
zinoma idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Skruzde ,laukiam labai

Papildyta:
Subtiliai,va koks idomus ziedas tavo gavosi .Auksa litavai su sidabro lydmetaliu?Ka dejei tarp akies ir apvado ,kad akis nejudetu ?Turbut sidabro lauza?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 04 vasario 2010 - 21:26
aha, Subtiliai, tikrai fainas ziedas bigsmile.gif o kaip ta apseda prilituot taip islenktai? ar ziedas islenktas jau su prilituotu apvadu?
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 02 04, 21:23)
Skruzde ,laukiam labai

Papildyta:
Subtiliai,va koks idomus ziedas tavo gavosi .Auksa litavai su sidabro lydmetaliu?Ka dejei tarp akies ir apvado ,kad akis nejudetu ?Turbut sidabro lauza?

Ačiū. smile.gif
Taip, su sidabro lydmetaliu litavau.
Nezinau, ar teisingai supratau ko klausei, tai pasakysiu tiesiog kaip dariau. Padarius žiedą, tiesiog jį isgręžiau statmenai, o į tą skyle įlitavau apsodą su dugnu, kad akmuo remtis galėtų.
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 02 04, 23:06)
aha, Subtiliai, tikrai fainas ziedas bigsmile.gif o kaip ta apseda prilituot taip islenktai? ar ziedas islenktas jau su prilituotu apvadu?

Ačiū, Naca.
Nežinau tiksliai, bet nesu girdėjęs, kad kas lenktų žiedą su prilituotu apsodu.
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 02 05, 09:38)
Ačiū. smile.gif
Taip, su sidabro lydmetaliu litavau.
Nezinau, ar teisingai supratau ko klausei, tai pasakysiu tiesiog kaip dariau. Padarius žiedą, tiesiog jį isgręžiau statmenai, o į tą skyle įlitavau apsodą su  dugnu, kad akmuo remtis galėtų.


Terisingai supratai ,subtiliai .As apsoda vadinu apvadu hihihi.gif .
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 02 04, 23:06)
o kaip ta apseda prilituot taip islenktai? ar ziedas islenktas jau su prilituotu apvadu?

Teoriskai ,tai va taip ,as ir taip dariau vienam ziedeliui ,bet gal ir kitaip galima...
Cia nezinau ar iskaitysi ,bloga kopija :
user posted image
Atsakyti
Aha, taip galima daryti ir yra paprasciau, bet mano žiedo buvo toks, kad išlenktas per abi ašis. Ta prasme, neužtektų tik pusapvalia dilde nudildinti viena kryptimi. Reiketu dar ir kita kryptimi padaryti sferines ispjovas. O taip yra gana sudetinga tiksliai padaryti.
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 02 05, 11:32)
Aha, taip galima daryti ir yra paprasciau, bet mano žiedo buvo toks, kad išlenktas per abi ašis. Ta prasme, neužtektų tik pusapvalia dilde nudildinti viena kryptimi. Reiketu dar ir kita kryptimi padaryti sferines ispjovas. O taip yra gana sudetinga tiksliai padaryti.

O tai kaip tu darei? g.gif
Atsakyti