Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

nugi nerandu doh.gif . radau tik tavo idetus receptus sendinimui
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 26, 19:09)
aciu, Duzgai, Feja.

bandziau pastudijuoti Geletos jures ideta nuoroda su tais oksidais, bet nesmanau, kur tokiu medziagu gauti, o ir bijau eksperimentuoti su chemikalais doh.gif . reiktu kazko paprastesnio. bandysiu Juuper aprasyma, bet nelabai noriu tos melymos spalvos unsure.gif

o kas buvo idejes bandymus oksiduoti-nebegaliu surasti doh.gif


Naca, ten nėra taip sudėtinga kaip atrodo. Aš chemikalus Avsistoj pirkau, tiesa Vilniuje.. Ir tada tik susimaišai pagal formules ir viskas. Ir tie chemikalai, aišku nėra gėris, bet kiek šnekėjau su chemikais nėr ir kažkas baisaus labai.
Atsakyti
nu va- vilniuje absoliuciai nebunu doh.gif .

o sakyk , ko uztenka paciam paprasciausiam patamsinimui?
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 01 26, 14:27)
Del zalvario , vario ir etc. yra tokia UAB "Varinė karūna" aukštuose paneriuose.
http://www.varinekaruna.lt

Aciu! 4u.gif Butent sita nuoroda ir turejau omeny, o per google neradau.

Idomu kokios ten kainos? ax.gif gal kuri susiduret? (gal kainu skirtumas toks, kad geriau apsimoka litagroj kelis lakstus pirkt, nei is kauno i vilniu specialiai vaziuot? g.gif)
Atsakyti
QUOTE(_Feja_ @ 2010 01 27, 00:39)
Aciu! 4u.gif  Butent sita nuoroda ir turejau omeny, o per google neradau.

Idomu kokios ten kainos?  ax.gif  gal kuri susiduret? (gal kainu skirtumas toks, kad geriau apsimoka litagroj kelis lakstus pirkt, nei is kauno i vilniu specialiai vaziuot?  g.gif)

Yra telefonas. Reik skambinti ir klausti.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 26, 23:23)
nu va- vilniuje absoliuciai nebunu doh.gif .

o sakyk , ko uztenka paciam paprasciausiam patamsinimui?


As bandziau tik spalvinti, tai nelabai isivaizduoju... Nors pagal tas formules, tai naudociau 2 arba 4. Tik del chemikalu reiktu pasiskambint i Avsista paklaust kiek tokie kainuoja, nes kai kurie is ju visai pigus, kai kurie brangus labai. Beje, gal Avsistoj zinotu kur Siauliuose ka nors tokio galima gauti. Gal dar koks Gintarelis zinotu?

QUOTE(_Feja_ @ 2010 01 27, 01:39)
Aciu! 4u.gif  Butent sita nuoroda ir turejau omeny, o per google neradau.

Idomu kokios ten kainos?  ax.gif  gal kuri susiduret? (gal kainu skirtumas toks, kad geriau apsimoka litagroj kelis lakstus pirkt, nei is kauno i vilniu specialiai vaziuot?  g.gif)


As pirkau varinej karunoj. Ir labaiu dziaugiuos, kad nemazai nusipirkau ir nereikes greitu metu vel ten vaziuot. Man pjove laksta per puse (sandelininkas buvo toks girtas, kad vos nenusipjove pirsto ir viska aptaske krauju), tai nusipirkau puse vario, puse zalvario laksto 0,5mm atrodo ir sumokejau apie 70Lt. O laksto dydis gal mazdaug kaip puse ar du trecdaliai rasomojo stalo.
Atsakyti


as to zalvario kazkiek ir atsiust galeciau-man tiek nereikia.


man sake santime, kad ta pacia gosiba ,skirta sidabrui oksiduoti, perka ir zalvarininkai. tik su ja man visiskai nesioksidavo. gal ilgiau palaikyt reikejo, o gal dar kazka dadet g.gif . pabandysiu druskos idet, gal kas gausis g.gif
Atsakyti
atrodo sudėtingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 27, 15:35)
pabandysiu druskos idet, gal kas gausis g.gif


Parašyk, kas gausis. Man irgi įdomu smile.gif
Atsakyti
nieko gero schmoll.gif nei su druska, nei su soda schmoll.gif isradineju dvirati g.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2010 01 27, 12:53)
As pirkau varinej karunoj. Ir labaiu dziaugiuos, kad nemazai nusipirkau ir nereikes greitu metu vel ten vaziuot. Man pjove laksta per puse (sandelininkas buvo toks girtas, kad vos nenusipjove pirsto ir viska aptaske krauju), tai nusipirkau puse vario, puse zalvario laksto 0,5mm atrodo ir sumokejau apie 70Lt. O laksto dydis gal mazdaug kaip puse ar du trecdaliai rasomojo stalo.

aciu 4u.gif

Einu nacai AZ rasyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 26, 00:06)
aciu.

o ar to lako nesimato, ar jis nesilupa?


maciau santime tik rodos nepurskiama.
Lakas yra matinis ir blizgus.Luptis neturėtų.Vakar pati tik nusipirkau ,bet dar nebandžiau
Papildyta:
QUOTE(_Feja_ @ 2010 01 26, 01:32)
dratas kuris naudojamas kaime elektriniam piemeniui ir tas 2mm nesiekia  ( is kaimo parsiveziau medeliu kamienam  cool.gif ) tai 3mm cia jau pilnaviduris vamzdukas  lotuliukas.gif
kadaise kazkas cia (juvelyrikos kazkurioj temoj) minejo, kad Vilniuje mazesniais kiekiais leidzia isigyti zalvario ir vario skardos  g.gif 
reik bandyt pagooglint gal ka gero rasiu g.gif

P.S. darbukas labai super  bigsmile.gif


Vilniuje varinėj karūnoj galima pirkti žalvario mažais kiekiais.Tik kaina ten palyginus didelė.Litagroj pigiau, tik vienas minusas, kad turi pirkti visą lapą
Atsakyti