Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(error-502 @ 2010 01 15, 10:49)
Parduot tai parduos, bet dėl puslitrio trenktis Vilniun neapsimoka.

Tai iš kur esi?
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 01 14, 11:31)
Oi ne ,as dabar turiu labai sviesias grindis -einu keliais ,kai reikia ka surasti numesto  biggrin.gif 
Dita ,visko prisipirkti galima tiek ir tiek(turek tik pinigu) ,bet mane destytojas mokino apsieiti su turimomis priemonemis  ir irankiais .
Papildyta:

As ir galvoju,kad auksas dedamas ant sidabro turetu buti  g.gif  ,bet ...jei butu sidabras ,tai visur rasytu ,kad "sidabras tokios tai tokios prabos padengtas tokios  tai tokios prabos auksu ".  g.gif O kiek esu skaicius ,tai visur raso ,jog" metalas padengtas tokios  ar kitokios prabos auksu "


Tai kaip supratau tu paėmei dvi vielutes ir traukiai abi kartu per apvalų filjerą ir tau gavosi D formos vielutė, ar aš kažką ne taip supratau? Aš nusipirkau D formos filjerus indiškus , kažkur kainavo apie 13lt.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 14, 15:13)
dar noriu paklaust apie zalvario litavima-kokio jam sidabro lydmetalio reikia, t.y. kokios temperaturos?
ir kam sis lakas skirtas?
http://www.santimas.lt/1/item/4100/
ir as vienam seminare tebuvau. jis nerode visiems, tiesiog patikrino viena gamini. gal su azoto rugstimi g.gif


žalvarį gali lituoti tiek su minkštu tiek su kietu lydmetaliu, priklauso kokias detales lituosi
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 01 15, 21:01)
Tai kaip supratau tu paėmei dvi vielutes ir traukiai abi kartu per apvalų filjerą ir tau gavosi D formos vielutė, ar aš kažką ne taip supratau? Aš nusipirkau D formos filjerus indiškus , kažkur kainavo apie 13lt.

Jo ,per apvalu .Vakar bandziau traukti per ta savo indiska keturkampi ,bet kad blogai- juda mano tas pakalas(ir vel nezinau kaip taisiklingai ji vadinti biggrin.gif ),i kuri istaciau filjera ,tai reiks kazka daryti ,kad nesijudintu pagrintas -vyrui uzduotis jau duota biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 16 sausio 2010 - 10:59
QUOTE(dita0506 @ 2010 01 15, 22:52)
žalvarį gali lituoti tiek su minkštu tiek su kietu lydmetaliu, priklauso kokias detales lituosi

bet zalvario lydymosi temperatura rodosi mazesne, tai ir klausiu doh.gif

o kaip jums toks zalvario pasidabravimo budas- vietomis padengti pavirsiu sidabro lydmetaliu g.gif ?
Atsakyti
|juda mano tas pakalas(ir vel nezinau kaip taisiklingai ji vadinti)

spėju, jog tai yra (lygiagretieji) spaustuvai, žargonu vadinami "varstotu".

|Tai iš kur esi?

Šiauliai - Klaipėda, tame tarpe visur po truputį.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 16, 12:16)
bet zalvario lydymosi temperatura rodosi mazesne, tai ir klausiu doh.gif

o kaip jums toks zalvario pasidabravimo budas- vietomis padengti pavirsiu sidabro lydmetaliu g.gif ?


jeigu tu uždėsi daug lydmetalio ir daugiau pakaitinsi, tai sudegs žalvaris
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2010 01 16, 11:58)
Jo ,per apvalu .Vakar bandziau traukti per ta savo indiska keturkampi ,bet kad blogai- juda mano tas pakalas(ir vel nezinau kaip taisiklingai ji vadinti  biggrin.gif  ),i kuri istaciau filjera ,tai reiks kazka daryti ,kad nesijudintu pagrintas -vyrui uzduotis jau duota  biggrin.gif  biggrin.gif


Ar dedi į spaustuvus odos gabaliuką, kad nepažeistumei filjerų ir jie tvirčiau laikytusi?
Gal gali paaiškinti kaip ikelti nuotrauką
Atsakyti
o is kur tu nori kelti nuotrauka?
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 01 16, 20:20)

Gal gali paaiškinti kaip ikelti nuotrauką

Galiu mirksiukas.gif
Ieini i www.radikal .ru .Paspaudi ant "-sozdai fotoalbom... "Jei nuotraukos is kompo spaudi "Browse.."Issirenki ka reikia -ikeli ir paspaudi "zagruzit"Kai atsidarys naujas lapas -nukopijuojo trecia eilute ir perkeli i supermamkas .Viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 16, 21:35)
o is kur tu nori kelti nuotrauka?


Iš savo kompiuterio
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2010 01 18, 11:18)
Galiu  mirksiukas.gif 
Ieini i    www.radikal .ru .Paspaudi ant "-sozdai fotoalbom... "Jei nuotraukos is kompo spaudi "Browse.."Issirenki ka reikia -ikeli ir paspaudi "zagruzit"Kai atsidarys naujas lapas -nukopijuojo trecia eilute ir perkeli i  supermamkas .Viskas  mirksiukas.gif


Ačiū, reikės pabandyti
Atsakyti
SOS .Turiu klausima .
auksas 375 prabos yra 9K.
Auksas 583 koks karatu sistemoje?Zinau ,kad 500 praba yra 12 K,o 585-14K.Tai taip iseina ,kad 583-12K?
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 01 16, 17:36)
"varstotu".



biggrin.gif Tikra tiesa -varstotas .Dabar atsiminiau biggrin.gif
Atsakyti