Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Nu va... būtų kitas papuošalas, tai dzin. O šitoj vietoj tai aš kažkaip labai sentimentali ir man to žiedo simbolika labai svarbi. Ai, jei ką tai nešiosiu ir tokį, kol visai sutrupės biggrin.gif Bet į prabavimo rūmus ir pas tą juvelyrą vis tiek užsuksiu biggrin.gif

O kaip čia sėdintys žiūri į tą gold filled auksą? Man įdomu apskritai koks požiūris į tai. Ar kad čia visai nebloga alternatyva, ar kad visiškas šlamštas? Nori klientė auksinių mano auskarų, tai sakiau paskaičiuosiu kiek tokie galėtų kainuoti. Kažkaip neįsivaizdavau, kad tikras auksas toks brangus. Mano auskarai ne iš lengvųjų, tai vien savikaina gautųsi apie 1000lt blink.gif čia gal normalu taip juvelyriniam pasauly?? Jei daryt gold filled, tai būtų daug kartų pigiau. Kiek jau spėjau prisiskaityt, kad tokių gold filled yra išlikusių ir nuo 20a. pradžios, nepakitusių ir puikiai išsilaikiusių. Kažkaip ir blaškausi dabar, ar leistis į tokius pigesnius kompromisus, ar jei auksas, tai auksas ir viskas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlėta jūrė: 14 sausio 2010 - 13:55
man rodos kas nori aukso tai aukso, o kas daugiau del spalvos, bet kad ir normaliai nesiotusi, tai gold filed uztenka ax.gif .
mane tai nuvyle , kad tas gold filed tai metalas dengtas. gal tada geriau 9 k auksas g.gif

o as pabandymui dariau zieda su 3 granulytem aukso, 2 dar pameciau doh.gif . net nezinau, ar nuo tiek aukso kaino pakiltu g.gif . auksa gavau tai is seno auskaro.

o kokia aukso lauzo kaina? nezadu pirkti, bet siaip idomu.
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2010 01 14, 13:48)
Isvis ,gerai tureti namie to skyscio .Jo yra pirkti visose parduotuvese (internetinese) kur auksa pardavineja .Jis ,kaip cia pasakius  g.gif  ,kaip lakmusas -uzlasini ir matai, pagal spalva ,auksas ar ne


zinau, kad su kazokia rugstimi galima patikrint. Geleta jure, Gintarelis rode.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 14 sausio 2010 - 14:01
Gintarėlis? Buvau pas jį tik vienam seminare, tai nemačiau šito triuko smile.gif

Ai, eisiu į LPR, tai nesiterliosiu su tom rūgštim. Pagavo mane dabar azartas teisybės ieškoti biggrin.gif
Atsakyti
dar noriu paklaust apie zalvario litavima-kokio jam sidabro lydmetalio reikia, t.y. kokios temperaturos?
ir kam sis lakas skirtas?
http://www.santimas.lt/1/item/4100/


ir as vienam seminare tebuvau. jis nerode visiems, tiesiog patikrino viena gamini. gal su azoto rugstimi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 14 sausio 2010 - 14:14
|O kaip čia sėdintys žiūri
|į tą gold filled auksą?

http://en.wikipedia...._filled_jewelry

elementarus auksavimas. Pinigų laidymas ir savęs (ir kliento) apgaudinėjimas.

|o kokia aukso lauzo kaina?

585 - apie 42lt/g

|zinau, kad su kazokia
|rugstimi galima patikrint

Azoto.

|dar noriu paklaust apie zalvario litavima-
|kokio jam sidabro lydmetalio reikia,
|t.y. kokios temperaturos?

Kokiu nori- tokiu ir lituoji.

|ir kam sis lakas skirtas?
|http://www.santimas.lt/1/item/4100/

Apsaugoti metalą nuo oksidacijos. Elementaru, Vatsonai. smile.gif
Atsakyti
aciu- tokio lako ir ieskojau biggrin.gif
Atsakyti
gėlėta jūre, gal gali nufotografuot prabas ant to žiedo?
Atsakyti
Nufotografuot nepavyksta. Praba atrodo 585, nors nesu tikra, nes ant mano žiedo visai neina nieko įžiūrėt. O ant vyro lyg ir 585.
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2010 01 14, 13:54)

O kaip čia sėdintys žiūri į tą gold filled auksą?


ar leistis į tokius pigesnius kompromisus, ar jei auksas, tai auksas ir viskas unsure.gif

Prastai ziuriu .Arba grynas ,arba nieko ...man biggrin.gif biggrin.gif



Cia pagal uzsakovo norus ir jo pinigine .
Atsakyti
Gal kas žino kur denatūruoto alkoholio galima įsigyt? (spec. cheminių medžiagų pardavėjai netinka)
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 01 14, 23:07)
Gal kas žino kur denatūruoto alkoholio galima įsigyt? (spec. cheminių medžiagų pardavėjai netinka)

Kodėl netinka? Ar manai, kad neparduos?
Jei taip, tai čia pabandyk UAB Eksparas tel. 2602091
Atsakyti
Parduot tai parduos, bet dėl puslitrio trenktis Vilniun neapsimoka.
Atsakyti