Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

o ar tai nera paauksuotas sidabras? as kazkaip iki siol taip galvojau g.gif

Geleta jure, bet tai pagal kaina tikrai ne tas kaip paauksuotos tos pigios detales.
manau taip ir reikia vadinti 14 K paauksuota viela.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 13, 00:41)
aha nusipirkau naujo rolleyes.gif

Burbanti, kaip su tuo auksu.
as tai pasidariau auksine granulyte ir nuriedejo ant grindu-neberadau doh.gif . gal zinot koki stebuklinga recepta, kaip apsisaugoti, kad smulkuciu detaliu neismetyti g.gif

Kai dirbi labai smulkias detales siūlau pasikloti paklodę ant žemės tada nebus problemų
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2010 01 13, 14:29)
Nu nieko .Sakiau ,pridesiu dar kelias granules ,kad nors kiek vaizda pataisyti  biggrin.gif  ir bandysiu israityti ka nors .As gi sitam darbui ir siunciausi ta staciakampe plokstele -vielai istepti .Bet ,kad tos skyles arklines  biggrin.gif .Vat ir pirk nemacius is arti  biggrin.gif  ,tai dar nezinau kas cia pas mane iseis .Jauciu ,rimtai iki pavasario miegosiu .Nu visai nera noro prie nieko prisesti  doh.gif  blink.gif 
Jo ,su tais nukritimais -tragediaj ,as daug labai visko issimecius .Nusipirkau tamsiu dazu -dazysiu grindis ir stala ,kad nors kiek matyciau kur kas randasi ,o tai dabar -viskas sviesu ...ir zlibineju ,kai ka reikia pasiimti bedirbant  biggrin.gif



Kaip tik grindys turi būti kuo šviesesnės, geriausiai baltos
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2010 01 13, 20:07)
biggrin.gif  Tu juokauji ?Valgyt nepraso -tegul stovi .Gal kada prisireiks .Bandysiu dvi vielas traukti ,nes as taip dariau  ,kai norejau pasidaryti D formos viela .Traukiau per apvalu remeli .


Yra pirkti filjerų D formos
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 01 13, 23:42)
Kaip tik grindys turi būti kuo šviesesnės, geriausiai baltos
Papildyta:
Yra pirkti filjerų D formos

Oi ne ,as dabar turiu labai sviesias grindis -einu keliais ,kai reikia ka surasti numesto biggrin.gif
Dita ,visko prisipirkti galima tiek ir tiek(turek tik pinigu) ,bet mane destytojas mokino apsieiti su turimomis priemonemis ir irankiais .
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 01 13, 23:33)
o ar tai nera paauksuotas sidabras? as kazkaip iki siol taip galvojau g.gif



As ir galvoju,kad auksas dedamas ant sidabro turetu buti g.gif ,bet ...jei butu sidabras ,tai visur rasytu ,kad "sidabras tokios tai tokios prabos padengtas tokios tai tokios prabos auksu ". g.gif O kiek esu skaicius ,tai visur raso ,jog" metalas padengtas tokios ar kitokios prabos auksu "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 14 sausio 2010 - 10:32
Nu čia tai susibalamutinau. Tai čia normalu, kad tikro 14K aukso plonytės vielos gramas kainuoja 32 dolerius?

O gali būti, kad mano vestuvinis žiedas (balto, raudono aukso) irgi yra padarytas iš to "gold filled"? Nors darėm pagal užsakymą, atrodo pas neblogą juvelyrą, bet pastaruoju metu pastebėjau ant briaunos ir per vidurį žiedo tokius kaip mažučius atsilupimus. Perbraukus ten nagas kliūva ir viduj atrodo ne auksas, o kažkoks pilkas metalas. O žiedui dar tik keli metai. Ar aš čia kliedžiu?
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2010 01 14, 11:13)
Nu čia tai susibalamutinau. Tai čia normalu, kad tikro 14K aukso plonytės vielos gramas kainuoja 32 dolerius?

O gali būti, kad mano vestuvinis žiedas (balto, raudono aukso) irgi yra padarytas iš to "gold filled"? Nors darėm pagal užsakymą, atrodo pas neblogą juvelyrą, bet pastaruoju metu pastebėjau ant briaunos ir per vidurį žiedo tokius kaip mažučius atsilupimus. Perbraukus ten nagas kliūva ir viduj atrodo ne auksas, o kažkoks pilkas metalas. O žiedui dar tik keli metai. Ar aš čia kliedžiu?

Nu va ,imetu ...gali pati pasiziureti kokios aukso kainos .Cia reikia atkreipti demesi i vielos stori .
http://www.cooksongo...-prcode-HLA-080



O su tuo ziedu g.gif tai tu cia pasakei ...
Tokiais atvejais as sakau:apgavo ,kaip merga su trimis vaikais biggrin.gif biggrin.gif
Kur tu matei ,kad solidus auksas luptusi?
Papildyta:
Geleta jure ,ar gali nufotografuoti ta savo zieda ir parodyti ,nes labai idomiai cia pas tave gaunasi su juo .Noreciau pati pamatyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 14 sausio 2010 - 11:28
Burbanti, gal tu gali čia įkelti? Atsiųsiu į email'ą. Nepavyksta man niekaip tų nuotraukų įkelt.

Dar tada prie viso to durnas klausimas: o tokius daiktus ar prabuoja Lietuvoj? Nes nu... praba tai yra ant to žiedo... biggrin.gif ne nu... rimtai net juokas ima. Eisiu putotis aš pas tą juvelyrą, jei man rimtai čia suchimičino kažką. Negaliu patikėt, išvis.
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2010 01 14, 12:13)
Burbanti, gal tu gali čia įkelti? Atsiųsiu į email'ą. Nepavyksta man niekaip tų nuotraukų įkelt.

Dar tada prie viso to durnas klausimas: o tokius daiktus ar prabuoja Lietuvoj? Nes nu... praba tai yra ant to žiedo... biggrin.gif ne nu... rimtai net juokas ima. Eisiu putotis aš pas tą juvelyrą, jei man rimtai čia suchimičino kažką. Negaliu patikėt, išvis.

Nezinau as su tomis prabomis ,bet esu ne viena juvelyrini dirbini nusipirkis is parduotuves tik su paprastu prabos stampu,be jokiu ten prabavimo rumu aenklinimu -pazystamas juvelyras -pigesni dirbiniai .O sumust prabas gali belekas ir belekiek ...manau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Geleta jure,cia pas tave mokume gane ,greiciausiai.Bet ,kad tik "vilktas"(apvilktas)? g.gif Bet cia tik mano nuomone .
Blogai isidejo nuotraukos ,pakeisiu
user posted image
vuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 14 sausio 2010 - 12:51
Ačiū 4u.gif Tas juvelyras sakė, kad pjovė skirtingas juosteles ir tada jas jungė ir litavo. Norėjom kad padarytų Mokume Gane, bet jis neapsiėmė.

O gal kas iš čia Lietuvoj esančių žino, kur galėčiau nunešt, kad man patikrintų, dengtas jis auksu ar visas auksinis?
Atsakyti
štai čia - http://www.lpr.lt/Default.aspx
Atsakyti
nu tu..... blink.gif ir dar vestuvini zieda, kuri tiek laiko nesiosi g.gif . man rodos , kad ir patyres juvelyras pasakytu apie jo tikruma
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 14, 13:29)
nu tu..... blink.gif  ir dar vestuvini zieda, kuri tiek laiko nesiosi g.gif . man rodos , kad ir patyres juvelyras pasakytu apie jo tikruma

Isvis ,gerai tureti namie to skyscio .Jo yra pirkti visose parduotuvese (internetinese) kur auksa pardavineja .Jis ,kaip cia pasakius g.gif ,kaip lakmusas -uzlasini ir matai, pagal spalva ,auksas ar ne
Atsakyti