Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 01 12, 23:41)

Burbanti, kaip su tuo auksu.
as tai pasidariau auksine granulyte ir nuriedejo ant grindu-neberadau doh.gif . gal zinot koki stebuklinga recepta, kaip apsisaugoti, kad smulkuciu detaliu neismetyti g.gif

Nu nieko .Sakiau ,pridesiu dar kelias granules ,kad nors kiek vaizda pataisyti biggrin.gif ir bandysiu israityti ka nors .As gi sitam darbui ir siunciausi ta staciakampe plokstele -vielai istepti .Bet ,kad tos skyles arklines biggrin.gif .Vat ir pirk nemacius is arti biggrin.gif ,tai dar nezinau kas cia pas mane iseis .Jauciu ,rimtai iki pavasario miegosiu .Nu visai nera noro prie nieko prisesti doh.gif blink.gif
Jo ,su tais nukritimais -tragediaj ,as daug labai visko issimecius .Nusipirkau tamsiu dazu -dazysiu grindis ir stala ,kad nors kiek matyciau kur kas randasi ,o tai dabar -viskas sviesu ...ir zlibineju ,kai ka reikia pasiimti bedirbant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 13 sausio 2010 - 13:30
QUOTE(burbanti @ 2010 01 13, 13:29)
Nu nieko .Sakiau ,pridesiu dar kelias granules ,kad nors kiek vaizda pataisyti  biggrin.gif  ir bandysiu israityti ka nors .As gi sitam darbui ir siunciausi ta staciakampe plokstele -vielai istepti .Bet ,kad tos skyles arklines  biggrin.gif .Vat ir pirk nemacius is arti  biggrin.gif  ,tai dar nezinau kas cia pas mane iseis .Jauciu ,rimtai iki pavasario miegosiu .Nu visai nera noro prie nieko prisesti  doh.gif  blink.gif 
Jo ,su tais nukritimais -tragediaj ,as daug labai visko issimecius .Nusipirkau tamsiu dazu -dazysiu grindis ir stala ,kad nors kiek matyciau kur kas randasi ,o tai dabar -viskas sviesu ...ir zlibineju ,kai ka reikia pasiimti bedirbant  biggrin.gif

Ant tamsaus tada dulkes labai matysis smile.gif O toje plokstelėje, kokio dydzio didziausia skyle?
Atsakyti
nu grindu nedazysiu biggrin.gif
bet mada reiks keist-ziursta detis. reiktu tokio su su didele atvipusia kisene priekyje kaip maziems vaikiukams buna lotuliukas.gif

Burbanti, o nejaugi ten skyliu dydziu nebuvo parasyta?
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 01 13, 14:41)
Ant tamsaus tada dulkes labai matysis smile.gif O toje plokstelėje, kokio dydzio didziausia skyle?

Ai ,tegul matosi .Ne ant akiu zmonems ,o man -nelabai svarbios jos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2010 01 13, 15:57)


Burbanti, o nejaugi ten skyliu dydziu nebuvo parasyta?

Tame ir esme ,kad buivo ,o as zioplinejau ,zioplinejau ir kaip ten man ta galva susisuko -pagalvojau ,kad nuo 0,2 mm.Be to ,kad ir parasyta ,jog nuo 1 mm,bet ta mazoji skyle didesne nei 1 mm.Vienu zodziu -durniu ir baznycioj musa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 01 13, 17:13)
Ai ,tegul matosi .Ne  ant akiu  zmonems ,o man -nelabai svarbios jos  biggrin.gif
Papildyta:

Tame ir esme ,kad buivo ,o as zioplinejau ,zioplinejau ir kaip ten man ta galva susisuko -pagalvojau ,kad nuo 0,2 mm.Be to ,kad ir parasyta ,jog nuo 1 mm,bet ta mazoji skyle didesne nei 1 mm.Vienu zodziu -durniu ir baznycioj musa  biggrin.gif

Tai ir nesupratau, kokio dydzio didziausia skylė?
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 01 13, 17:23)
Tai ir nesupratau, kokio dydzio didziausia skylė?

Eik tu ,vos ne kaip mano mazasis pirsta ,tokio storio biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 01 13, 18:05)
Eik tu ,vos ne kaip mano mazasis pirsta ,tokio storio  biggrin.gif  biggrin.gif

Uz kiek parduotum?
Atsakyti
QUOTE(subtiliai @ 2010 01 13, 18:24)
Uz kiek parduotum?

biggrin.gif Tu juokauji ?Valgyt nepraso -tegul stovi .Gal kada prisireiks .Bandysiu dvi vielas traukti ,nes as taip dariau ,kai norejau pasidaryti D formos viela .Traukiau per apvalu remeli .
Atsakyti
O kuo skiriasi 14K gold wire ir 14K gold filled wire? Ką reiškia tas "gold filled"? Žiūriu ir taip ir taip, niekaip nepagaunu kampo.
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2010 01 13, 21:20)
O kuo skiriasi 14K gold wire ir 14K gold filled wire? Ką reiškia tas "gold filled"? Žiūriu ir taip ir taip, niekaip nepagaunu kampo.

" Gold filled"- metalas padengtas keliais auksu sluoksniais
Atsakyti
Tai čia tas pats kaip paauksuotas tik šustriau? biggrin.gif Keistas tada tas pavadinimas "gold filled". Kaip tik galvojau, kad čia kaip nors pagerintai pripildytas aukso doh.gif
Papildyta:
Ir dar klausimas, kaip lietuviškai tai vadinama? Nes iki šiol galvojau kad yra arba paauksuota, arba auksas. O kad dar tarpinis variantas...
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2010 01 13, 21:44)
Tai čia tas pats kaip paauksuotas tik šustriau? biggrin.gif Keistas tada tas pavadinimas "gold filled". Kaip tik galvojau, kad čia kaip nors pagerintai pripildytas aukso doh.gif
Papildyta:
Ir dar klausimas, kaip lietuviškai tai vadinama? Nes iki šiol galvojau kad yra arba paauksuota, arba auksas. O kad dar tarpinis variantas...

Jo ,jo ...cia daugiau sluokniu aukso ,tik tiek .O lietuviskai tai net nezinau g.gif
Atsakyti