Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2010 01 08, 16:02)
Burbanti, cia akmenukai su skylute. skardeleje pragreztos skyles, perkista vielute per akmenelius ir skarda , uzlenkta kitoje puseje mirksiukas.gif

A ,nu jo ,matau tas vielutes ,bet vistiek -pagrinda dar klijavai ,ar ne,kad tvirciau laikytusi?
Papildyta:
QUOTE(error-502 @ 2010 01 08, 16:03)
nebuvau.  cool.gif

Tai ko toks apsileidęs ,vedėjas ?Rodykis . biggrin.gif
Atsakyti
ne. tai kad tvirtai laikosi. o kad kiek juda, tai nieko cia tokio.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 01 08, 16:47)
ne. tai kad tvirtai laikosi. o kad kiek juda, tai nieko cia tokio.

biggrin.gif Supratau
Atsakyti
Error,gal tu esi susidures su tokiu dalyku?Kaip man atskirti auksa nuo sidabro .Aukso granules prisilitavo be lydmetalio-nespejau jo uzdeti (ir matai-kitos visai issilude ) biggrin.gif biggrin.gif Jei butu lydmetalis -viskas aisku -pakaitinciau ir nuimciau ,o cia nezinau ka daryti ?
user posted image
Atsakyti
bet juk aukso lydymoosi temperatura didesne negu sidabro g.gif

ir as norejau pabandyt aukso bumbuliuku prilituot, bet dabar bijosiu doh.gif

o kaip bus, jei i auksa primaisysiu sidabro. zinau, kad praba suprastes. bet ar taip imanoma padaryt?
Atsakyti
Tai aisku ,kad imanoma .Gi taip pat i auksa maisomas varis ir kt . metalai .
Va ,ir as noriu taip nuimti auksa ,kad jo prabos nesugadionti ,bet bijau ..vel kaitinti .Padariau is pat pradziu klaida-kaitinau ne is apacios ,bet is virsaus .Kaip sakoma -is klaidu mokomasi ...bet ,kad tos klaidos jau tokios brangokos gaunasi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jo ,auksas lydosi prie 1062+C, osidabras prie 961+C .Bet nepagalvojau ,kad mano aukso granules daug mazesnes ,nei sidabro pagrindas ,is to ir isplauke brokas mirksiukas.gif
Atsakyti
ką tu dabar turi, yra "fusing" (kaip lietuviškai pavadint nežinau) technologija. smile.gif kad ir pvz.: http://www.etsy.com/...ing_id=19180161

gali atsargiai kaitint sidabrą ir bandyt nukrapštyt su titano viela, bet kažin ar pavyks, kažkiek aukso prarasi bet kokiu atveju.
aš tokiu atveju dar kaitinčiau, kad gerai "suliptų" abu metalai ir tiek. Prisidirbai, tai bandyk ne ardyt, o pateikt tai kažkaip kitaip.

ir čia pasireiškia amžinoji tiesa: preš darant skaityti skaityti skaityti... smile.gif


naca, http://en.wikipedia....urs-english.svg
keisis aukso {lydinio} spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo error-502: 10 sausio 2010 - 19:43
QUOTE(error-502 @ 2010 01 10, 19:41)
ką tu dabar turi, yra "fusing" (kaip lietuviškai pavadint nežinau) technologija. smile.gif kad ir pvz.: http://www.etsy.com/...ing_id=19180161

gali atsargiai kaitint sidabrą ir bandyt nukrapštyt su titano viela, bet kažin ar pavyks, kažkiek aukso prarasi bet kokiu atveju.
aš tokiu atveju dar kaitinčiau, kad gerai "suliptų" abu metalai ir tiek. Prisidirbai, tai bandyk ne ardyt, o pateikt tai kažkaip kitaip.

ir čia pasireiškia amžinoji tiesa: preš darant skaityti skaityti skaityti... smile.gif


Taip ,taip ...ir zinojau ,ir skaiciau ,o vat padariau atvirksciai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
jei buciau tokia kieta angliste, tai paskaityciau tongue.gif o gaila unsure.gif

kad keisis spalva, tai man to ir reikia rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas žino, yra Lietuvoj kur įsigyt 24k aukso folijos?
Atsakyti
QUOTE(error-502 @ 2010 01 11, 12:51)
Gal kas žino, yra Lietuvoj kur įsigyt 24k aukso folijos?

Bandysi "Kum Boo"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 11 sausio 2010 - 13:17