Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

paskaiciau apie pagalveles,puodukus ir pagalvojau,kad reiks ir man vyrui gimtadienio proga puoduka padaryt smile.gif .nes jo gimtadienis ir kaledos vienu meyu,tai kazkaip noris dvi dovaneles dovanot 4u.gif,o kai jis toks baisiai isrankus,tai sunku itikt.bet puodukas bent jau praktiska dovana g.gif
tik kuri gal daret puoduka su nuotrauka,gal galit parasyt kokia kokybe buvo ax.gif
Atsakyti
Zinau, kad tema jau sena, taciau noreciau paklausti. Gal kuri turite spalvota puodeli su nuotrauka?
Atsakyti
aha geriausia copy1. yra internetinis psl www.copy1.lt cia ir bus adresai,ju labai daug kur yra smile.gif
Atsakyti
aš nerandu kompiuteristo karikatūros paveiksliuko, norėjau užsakyti diedui ir su jo inicialais

o copy1 pasakė, kad greitai padaro
jei neužimti, tai ir per 10 min. ax.gif
Atsakyti
Vilniuje daro Akropolyje,ten kur daro 3D visokius dalykėlius.labai gerai mums padarė,nenusiplovė nuotruka plaunat ir indaplove,kokybė tikrai gera.mokėjom 27 lt
Atsakyti
merginos, o kaip tie "magiski" puodeliai. Na kai ipili verdancio vandens pasimato nuotrauka, o kiek ji ilgai matosi ir kada pranyksta...ar cia vienkartinis fintas?
Atsakyti
O tai kur geresnė kokybė-fotofabrike ar copy1?
Atsakyti
QUOTE(ostra @ 2006 12 03, 19:07)
O tai kur geresnė kokybė-fotofabrike ar copy1?

teko darytis ir ten ir ten. galiu pasakyti kad copy1 geresne kokybė, grazesnes spalvos ir dar dovanoja dezute - perrisus kaspineliu galima drasiai zygiuoti i gimtadieni 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasiunia @ 2006 11 28, 15:11)
merginos, o kaip tie "magiski" puodeliai. Na kai ipili verdancio vandens pasimato nuotrauka, o kiek ji ilgai matosi ir kada pranyksta...ar cia vienkartinis fintas?

pries metus dovanu gavau magic puodeli, dar siandiena veikia biggrin.gif kai saltas - juodas, kai isipili kavutes ar dar kokio kito karsto gerimelio - labai graziai nuo apacios tarsi atsidengia paslepta foto thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi gyvenu mieste, kuriame magiškų puodelių negamina schmoll.gif tai teks kviestis draugus į pagalbą kad man tuos puodelius atveštu, ti gi liko tik užsisakyti ir dovanėlė jau yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(inte @ 2006 12 10, 01:08)
Kadangi gyvenu mieste, kuriame magiškų puodelių negamina  schmoll.gif  tai teks kviestis draugus į pagalbą kad man tuos puodelius atveštu, ti gi liko tik užsisakyti ir dovanėlė jau yra  drinks_cheers.gif



mes irgi kaip ir nusprendem maniskio broliui toki puodeli uzdovanot, tai va sukam galva o ka ant puodelio uzdet...kieko, kokia fotke...gal ka linksmo uzrasyt... Turiu pasakyt baisus ideju trukumas... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
As ir zadu pasidaryt copy1 paprasta puoduka, bet turiu mazoka nuotrauka, o didesnes paprasyt negaliu, nes staigmena noriu padaryt doh.gif
kaip manot, kokybe labai nukentes? rolleyes.gif
Atsakyti
P.S. niekur neradau internete, nuotrauka butinai reikia but irasius i cd, ar ir su flasiuku priima? blush2.gif
Atsakyti