Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

Labai noriu padaryti tokią dovanėlę - užkelti nuotrauką ant pagalvės užvalkalo ar rankšluosčio? Gal kas nors žino, kas ir kur atlieka tokias paslaugas? Ir kiek maždaug tai kainuoja? ax.gif
Už informaciją būsiu laaabai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
LABUKAS..
gal kuri bandete dovanoti pagalvele su foto? ax.gif gal zinote kur tai gamina? ax.gif
buciau labai dekinga jei pasakytumete... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
nuotraukas ant pagelveliu, puzle su nuotrauka, puodelius su nuotraukom paprastus ir juodus kurie uzpylus karstu vandeniu islenda nuotrauka.daro copy 1.daukanto2, pries prezidentura. thumbup.gif
Atsakyti
.. dekui labai 4u.gif ..o tik nzn kodel nete jie nieko neraso apie pagalves ir pvz nera verysad.gif
Atsakyti
As maciau padarytas, man asmeniskai nepatiko, nors buvau uzsidegusi, bet vaizdelis nueme nora, jau geriau rinkciausi ta magiska puodeli ar puzle.
Atsakyti
Aš irgi mačiau, kaimynė darė, o dar nuotraukytė buvo iš senesnių laikų, bet man tai labai patiko, taip įspūdingai. thumbup.gif Sakė tėvo akyse net ašarėlės sublizgėjo gavus tokią dovaną tėvo dienos progą. 4u.gif
Atsakyti
tai vat as irgi galvoju sendintas daryti, sepia..i remeli gal dar idetas ax.gif .. as noriu vestuvėms kaip priedą prie dovanos dovanoti .. na bus vestuvės /krikstynos kartu..tai manstau viena pagalvele vaikiukui su tevu foto, kad kai ju pasiilgs galetu apkabinti .. kita teveliams su vaikiuko foto, kad kai nores galetu ji priglausti prie krutines 4u.gif ax.gif kazkaip taip galvoju blush2.gif
Atsakyti
Tokius dalykėlius daro Kaune Hiper Maximoj. Ten yra speciali parduotuvė kur daro nuotraukas ant maikučių, pagalvėlių.

As vyrui dovanų buvau dariusi maikutę su nuotrauka. sumokėjau apie 60Lt, nes maikutės medžagytė buvo tipo geresnės kokybės. Bet iš tiesų, tai ji tikrai gera.
Papildyta:
Pamiršau paminėti, kad draugė ten taip pat yra darius pagalvėles su foto.
Atsakyti
Kaune Hiper Maximoj yra parduotuvėlė, kur tokiusd dalykėlius daro.
Atsakyti
O gal galit pasakyti, kokia kaina maždaug tų pagalvėlių su nuotraukomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2006 07 17, 18:28)
Labai noriu padaryti tokią dovanėlę - užkelti nuotrauką ant pagalvės užvalkalo ar rankšluosčio? Gal kas nors žino, kas ir kur atlieka tokias paslaugas? Ir kiek maždaug tai kainuoja? ax.gif
Už informaciją būsiu laaabai dėkinga 4u.gif


pasižiūrėk psl www.asmeniskai.lt
ten mačiau daro pagalvėles su nuotrauka, tik neįsivaizduoju kiek tai kainuoja.
Atsakyti
Kai kuriose "Copy1" daro, pvz Vilniuje maciau (ant pagalveliu, marskineliu, puodeliu, daro deliones ir pan.) mirksiukas.gif
Atsakyti