Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

QUOTE(Shindila @ 2006 02 12, 13:36)
bet kad uzsakiau kad grynais mokesiu taj jau iskart uzskaiciavo  ta 10lt vien kad grynais moki, kazkoks zmoniu apiplesimas. Ir is vis sako kad atveza per 2 dienas bet deja, vakar uzsakytas o atves tik ketvirtadieni, nu kazkokia nesamone absoliuti!!!! nesinaudosiu NIEKADA ju paslaugomis! gal pati ir apsizioplinau ,bet ..turetu buti teise pasirinkimo, jei zmogus nori atsakyti preke!

Aš buvau užsakius antradienį tai jau penktadienį vežė.. ax.gif o savaitgaliais jie neveža. Ir dar vienas perspejimas mamytėsm, jei užsisakot ką nors, tai žinokit, kad turėsit būt namuos bet kokiu metu kai jie sumastys atvežt, pasiskambino - neatsiliepei ir kvit (nebeveža). Man taip buvo kai penktadienį turėjau dovanot dovana, o padovanojau tik antradienį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2006 02 12, 15:19)
O man niekas nuolaidos nepasiūlė g.gif Atsiėmiau jau tą magišką puodelį - nuotraukos pačios neįžiūrėsi, bet matosi, kad ji yra, o įpylus karšto vandens - juodas puodukas iš išorės pasidaro balta ir išryškėjo nuotrauka. Tikiuos maniškiui patiks g.gif


Užsakant gi reikėjo nurodyti, SUPERMAMA ir 20% nuolaida tavo.
Už paprastą puodelį sumokėjau ne 19, o 15 Lt thumbup.gif
Atsakyti
Parašykite kas turi magišką puodelį kaip jis veikia.
Aš galvojau, kad galima pripilti bet kokio karšto vandens ir jis veiks. Bet ką tik atsiemiau ir pripyliau šilto vandenuko - nuotrauka ne ryškėja, pačio karščiausio vandens iš krano - neryškėja. Tik su verdančiu vandeniu nuotrauką išryškėja.

O kai be vandens, tai vis dėl to matosi kad nuotrauka ten yra, aš galvojau kad visiškai juodas bus.
Atsakyti
QUOTE(divaa @ 2005 11 16, 12:26)
Mano atsiliepimai apie fotofabriką labai schmoll.gif 

g.gif

QUOTE(*lavista* @ 2006 02 09, 17:06)
sakykit, kas uzsisakinejot is foto fabriko. ar galima pasiimti veliau, t.y ne po 2, o po 4 dienu ? ar nepradings tas puodelis?

jis tikrai neturetu prapulti - kada galesi, tada ir pasiimsi manau

QUOTE(Elzyte @ 2006 02 18, 18:16)
as ir noreciau puodelio su foto

tai uzsisakyk, kokios problemos? as jau uzsisakiau... ax.gif
Atsakyti
unsure.gif na paskaičiau, paskaičiau ką jūs čia rašot, ir visai negera paliko unsure.gif
užsisakiau aš du puodelius - sūnui ir anytai doh.gif bet jei jie tokie nekokybiški... verysad.gif o vasario 20 - tą jau pasiimti reikės. Reiks peržvelgt, kas ten per kokybė jų... unsure.gif gal net neimsiu tada... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 02 14, 17:41)
Parašykite kas turi magišką puodelį kaip jis veikia.
Aš galvojau, kad galima pripilti bet kokio karšto vandens ir jis veiks. Bet ką tik atsiemiau ir pripyliau šilto vandenuko - nuotrauka ne ryškėja, pačio karščiausio vandens iš krano - neryškėja. Tik su verdančiu vandeniu nuotrauką išryškėja.

O kai be vandens, tai vis dėl to matosi kad nuotrauka ten yra, aš galvojau kad visiškai juodas bus.


Sveiki 4u.gif
Aš vyrui padovanojau magišką puodelį. Veikia jis įpylus tik užvirintą karštą vandenį, o dėl to kad iš krano įpilus karšto vandens neveikia, nenusivyliau, vis tiek vyras arbatą darysis , tai su užvirintu vandeniu biggrin.gif mirksiukas.gif . Nuotraukytė irgi truputį matosi, kai puodelis juodas (tiksliau pas mus tamsiai rudas sakyčiau g.gif ).
Bet šiaip tai nenusivyliau aš tuo puodeliu, nes kaip jis bebūtų padarytas kokybiškai ar nelabai, vyro šypsena ir patenkintos akys viską atperka. thumbup.gif
Atsakyti
na aš tai užsisakiau tuos paprastus, ne magiškus schmoll.gif tai matysim kaip čia jie išrodys... ax.gif
Atsakyti
Eikit jus su tuo fotofabriku, nieko ten gero, bandykit verciau COPY1 darytis, ir siek tiek pigiau iseina, 20lt tas paprastas puodelis su nuotrauka, o tas ,,magiskas", regis 35lt.
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2006 04 29, 18:06)
Eikit jus su tuo fotofabriku, nieko ten gero, bandykit verciau COPY1 darytis, ir siek tiek pigiau iseina, 20lt tas paprastas puodelis su nuotrauka, o tas ,,magiskas", regis 35lt.


man tai patiko fotofabriko kokybe. beto jei internete uzsisakai ir sumoki kortele tai paprastas puod. kainuoja tik 17lt. be to net gali pristatyti i namus. man tai buvo patogu kai lelius buvo isvis mazas.
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2006 04 29, 19:06)
Eikit jus su tuo fotofabriku, nieko ten gero, bandykit verciau COPY1 darytis, ir siek tiek pigiau iseina, 20lt tas paprastas puodelis su nuotrauka, o tas ,,magiskas", regis 35lt.

O kur tas COPY1 YRA g.gif
Atsakyti
Sviekos, gal kas galetu patarti kokia fraze galeciau uzrasyti ant puodelio skirto musu vaiko kriksto mamai? ruosiames krikstynoms, ir sumastem kriksto teveliamas padaryti dovanele,padovanoti puodelius su uzrasu nuo ju kriksto sunaus. norisi ne kokios rimtos frazes o tokios linksmos, kad keltu sypsena kai paimtu puodeli. kriksto teciui sugalvojom pavyzdziui "i mano sveikata kriksto teveli", o va ka uzrasyti kriksto mamai niekaip i galva neateina minciu. Gal pas ka nors fanatzija platesne, padekite sugalvoti rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, Sintija!!! Kriksto mamai uzrasykit "nepamirstu, jog esu kriksto mama", turetu pralinksmeti paemus puodeli, ir zinoma Kaspariuka prisimins biggrin.gif
Atsakyti