Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

Man įdomu, ar kur nors daro dėliones iš 1000 gabalėlių ar daugiau. fotofabrikas.lt mačiau, kad A3 formato dėlionė tik iš 130 gabalėlių. Gal kas kartais jau darėtės didesnę ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama123: 15 sausio 2006 - 19:27
QUOTE(jurraciukas @ 2005 11 30, 09:13)
thumbup.gif  As masciau vyrui dovanele magiska puodeli, kad darbe gerdamas kava mane prisimintu  blush2.gif  wub.gif


QUOTE(-Linda- @ 2005 11 30, 12:21)
fotofabrikas ir rodiklis praranda pozicijas puodelių gamyboj  mirksiukas.gif
Aš buvau užsikepusi užsisakyti, bet apsigalvojau... Norėjau kažko originalaus, bet gal ties puzzle ar maikute teks apsistoti...


Aš irgi apie magišką puodelį galvoju. Padarysiu su mano ir dukriuko nuotrauka, darbe panaudos.
Beje irgi svarsčiau geriau dėlionę ar puodelį, tai man atrodo puodelį ilgiau naudos. O dėlionę kelis kartus sudės ir nebeįdomu bus. Puodelis vis dėl to kasdieninis priminimas drinks_cheers.gif
Padaryčiau ant alaus bokalo, tik kad darbe alaus negėriama lotuliukas.gif

Jei kas artimiausiu metu norės fotofabrike kažką iš suvenyrų darytis, tai nepamirškite, kad šio metu supermama.lt dalyviams yra suteikiama 20% nuolaidą.
Kartotis nenoriu, bet prie fotokonkursų, kurį jie remia daugiau apie tai parašyta
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 02 01, 19:26)
Aš irgi apie magišką puodelį galvoju. Padarysiu su mano ir dukriuko nuotrauka, darbe panaudos.
Beje irgi svarsčiau geriau dėlionę ar puodelį, tai man atrodo puodelį ilgiau naudos. O dėlionę kelis kartus sudės ir nebeįdomu bus. Puodelis vis dėl to kasdieninis priminimas  drinks_cheers.gif
Padaryčiau ant alaus bokalo, tik kad darbe alaus negėriama  lotuliukas.gif

Jei kas artimiausiu metu norės fotofabrike kažką iš suvenyrų darytis, tai nepamirškite, kad šio metu supermama.lt dalyviams yra suteikiama 20% nuolaidą.
Kartotis nenoriu, bet prie fotokonkursų, kurį jie remia daugiau apie tai parašyta


Fotofabrike darausi magiska puodei per kaledas, tai kiekviena diena geriam is jo ir vis dar kaip naujas. Atrodo super. ax.gif
Atsakyti
Puodelis šaunus, fotofabrikas ir aptarnavimas taip pat, bet jau firma, kuri išvežioja tai doh.gif
Atsakyti
uzsisakiau ir as magiska puodeli, bus vyrui valentino dienai wub.gif beto dar 20 % nuolaida sugunde ax.gif penktadieni leksiu atsiimt, nes man namo nepristato - tasku truksta rolleyes.gif o is kur juos gaut patingejau dometis blush2.gif
beja ten parasyta, kad puodelis visiskai juodas buna, o is jusu pasisakymu supratau, kad ir be karsto vandens siek tiek nuotrauka matosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2006 02 08, 20:45)
uzsisakiau ir as magiska puodeli, bus vyrui valentino dienai  wub.gif  beto dar 20 % nuolaida sugunde  ax.gif  penktadieni leksiu atsiimt, nes man namo nepristato - tasku truksta rolleyes.gif o is kur juos gaut patingejau dometis blush2.gif
beja ten parasyta, kad puodelis visiskai juodas buna, o is jusu pasisakymu supratau, kad ir be karsto vandens siek tiek nuotrauka matosi  g.gif



Matosi ne nuotrauka, o toks neligumas ant puodelio.Maniskis kai pamate, pasake ta vieta turbut skirta nuotraukai smile.gif lotuliukas.gif Priverciau eiti arbata darytis thumbup.gif
Atsakyti
sakykit, kas uzsisakinejot is foto fabriko. ar galima pasiimti veliau, t.y ne po 2, o po 4 dienu ? ar nepradings tas puodelis?
Atsakyti
padekit!!! o kaip atsakyti, uzsakiau delione, deja pacia maziausia ir kainuoja 15lt bet su visais formalumais ir pan kainuos 30lt protest.gif na aciu uz atvezima 15lt moket nenoriu!!!
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2006 02 12, 00:49)
padekit!!! o kaip atsakyti, uzsakiau delione, deja pacia maziausia ir kainuoja 15lt bet su visais formalumais ir pan kainuos 30lt  protest.gif na aciu uz atvezima 15lt moket nenoriu!!!

tai mokek ne 15, o 5.99. 15 moki tada, kai prekę atveža ir jiems tu pinigus moki į rankas, o 5,99 tada kai tu moki per banko kortelę ir kai tau prekę atveš nieko nereikės mokėti 4u.gif
Atsakyti
bet kad uzsakiau kad grynais mokesiu taj jau iskart uzskaiciavo ta 10lt vien kad grynais moki, kazkoks zmoniu apiplesimas. Ir is vis sako kad atveza per 2 dienas bet deja, vakar uzsakytas o atves tik ketvirtadieni, nu kazkokia nesamone absoliuti!!!! nesinaudosiu NIEKADA ju paslaugomis! gal pati ir apsizioplinau ,bet ..turetu buti teise pasirinkimo, jei zmogus nori atsakyti preke!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindila: 12 vasario 2006 - 13:37
QUOTE(*lavista* @ 2006 02 08, 19:45)
uzsisakiau ir as magiska puodeli, bus vyrui valentino dienai  wub.gif  beto dar 20 % nuolaida sugunde  ax.gif  penktadieni leksiu atsiimt, nes man namo nepristato - tasku truksta rolleyes.gif o is kur juos gaut patingejau dometis blush2.gif
beja ten parasyta, kad puodelis visiskai juodas buna, o is jusu pasisakymu supratau, kad ir be karsto vandens siek tiek nuotrauka matosi  g.gif

O man niekas nuolaidos nepasiūlė g.gif Atsiėmiau jau tą magišką puodelį - nuotraukos pačios neįžiūrėsi, bet matosi, kad ji yra, o įpylus karšto vandens - juodas puodukas iš išorės pasidaro balta ir išryškėjo nuotrauka. Tikiuos maniškiui patiks g.gif
Atsakyti
Na va, visoms susidursiancioms su sita problema taj pasimokykit smile.gif parasiau i visus emailus kiek buvo duota kontaktuos(2) na ir nuejus i uzsakymu istorija ar pan, prie statuso jau radau parasyta- atsauktas- VALIOOOOO clap.gif clap.gif
Atsakyti