Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

ir dar

spaudos centre nepatiko jiems, kad aš tik vieno vieneto noriu blink.gif

ir kur tas posakis dingo: klientas visada teisus ax.gif
Atsakyti
pasakykit per kiek laiko pagamins fotofabrike?
ar spėsiu iki Naujako? 4u.gif

ir dar
tinklapyje rašo apie reikalavimus nuotraukoms
tai A3 formato puzzle pagaminti reikia nuotraukos su išmatavimais 2430x1620 pixeliais

o mano nuotraukos iŠmatavimai 2048x1536 pixeliais doh.gif

ką daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 16 gruodžio 2005 - 08:43
QUOTE(Bajm @ 2005 12 16, 08:34)
pasakykit per kiek laiko pagamins fotofabrike?
ar spėsiu iki Naujako? 4u.gif

ir dar
tinklapyje rašo apie reikalavimus nuotraukoms
tai A3 formato puzzle pagaminti reikia nuotraukos su išmatavimais 2430x1620 pixeliais

o mano nuotraukos iŠmatavimai 2048x1536 pixeliais doh.gif

ką daryti?


Aš jau užsisakiau puzzle fotofabrikas.lt, bet kol kas dar nepadarė, nes užsisakiau tik šią savaitę.
Bajm, fotofabrikas.lt užsakymas vyskta internetu. Pirma turi ten užsiregistruoti kaip vartotojas, tada įkelti norimą nuotrauką ir paspaudus "gaminti" išsirinkti, ką nori gaminti. Siūlau prieš gaminant pasiskambinti jiems. Aš būtent taip ir dariau: išsirinkau nuotrauką, tada skambinausi jiems ir visko išsiklausinėjau, paklausiau ir apie tuos pačius pikselius. Jie viską paaiškina.
Aš viliuosi, kad gausiu kokybišką puzzle, bet kol neturiu, tai nieko negaliu pasakyti.
Sekmės darant puzzle mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydraakė: 16 gruodžio 2005 - 10:28
Ką tik sužinojau, kad mano puzzle jau padaryta clap.gif Taigi po užsakymo man ją pagamino ketvirtą dieną. Bėgsiu pasiimti ir kai grįšiu, brūkštelsiu apie kokybę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 12 16, 10:34)
Ką tik sužinojau, kad mano puzzle jau padaryta clap.gif Taigi po užsakymo man ją pagamino ketvirtą dieną. Bėgsiu pasiimti ir kai grįšiu, brūkštelsiu apie kokybę mirksiukas.gif



kuriuo nr. skambinai?
ir pas tave buvo tiek piksleių kiek reikėjo?

kokia nuotrauka pas tave, t.y. ar daug smulkių elementų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 16 gruodžio 2005 - 10:37
QUOTE(Bajm @ 2005 12 16, 10:36)
kuriuo nr. skambinai?
ir pas tave buvo tiek piksleių kiek reikėjo?

kokia nuotrauka pas tave, t.y. ar daug smulkių elementų?


Skambinau šiuo numeriu +370 37 331890. Jų ofisas yra Kaune.
Pas mane buvo beveik tiek pikselių, kiek reikėjo.
Nuotrauka pas mane tokia: tolumoje kalnų viršūnės, o arti stovi draugas smile.gif Na tai peizažas su draugu ax.gif

Dabar mano įspūdis apie atsiimtą puzzlę: aplamai paėmus gerai, bet nepatiko, kad mano padarytą užrašą ant nuotraukos jie padarė ne ant pačios puzzles, bet ant jos rėmelio mad.gif Taigi išsiderėjau 20 proc. nuolaidą, nes perdaryti jie nesutiko, nes dabar daug užsakymų, tai nežino, ar spės iki švenčiu huh.gif Tai vat pagrindinis toks minusas. Rodžiau bendradarbiams, tai sakė, kad putiova dovana. Na žinoma A3 formatas padarė savo, ta prasme vaizdas nėra toks ryškus, koks jis yra nuotraukoje 10x15 unsure.gif

Patarimas, labai aiškiai formuluok komentarą (jei žinoma toks bus), kai užsakinėsi puzzlę, nes kitu atveju savo norų dėl puzzlės galėsi ir nereikšti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydraakė: 16 gruodžio 2005 - 12:03
QUOTE(Erina @ 2005 12 14, 10:52)
Va tai tau. Buvau užsidegusi daryti tuos puodelius su dukrytės nuotrauka ir dovanoti juos seneliams Kalėdų proga, tai gerai kad pasiskaičiau apie jų kokybę. reiks galvot kažką naujo.

O idomu kokia kokybe tu puoseliu, kur copy 1 daro-vadinami puodelis-staigmena, kur is pradziu atrodo juodas, o kai ipili karsto vandens pasirodo tavo nuotrauka, kainuoja tai 30 atrodo litu
Atsakyti
as dariau a3 formatu puzle- patiko ir man, ir jam biggrin.gif
Atsakyti
Norečiau puodelį su nuotrauka padovanoti savo vyrui per Valentino dieną ax.gif
Gal žinote kas Šiauliuose galėtų padaryti?
Atsakyti
Nu ką gi ruošiausi dovanoti puodelius su nuotrauka, bet paskaičiusi šiuos komentarus susilaikiau.
Ir per kalėdas pati gavau puodelį su dukros nuotrauka nuo vyro sesers doh.gif . Puodelis darytas tame pačiame Fotofabrike. ką žinau, kokybė nebloga, nuotrauka neapsilupo dar kolkas rolleyes.gif .
Ellana, gali užsakinėti per fotofabriką www.fotofabrikas.lt, nusiunti norimą nuotrauką ir padaro, bei atsiunčia tau į namus.
Atsakyti
mamytes norim seneliui padaryti dovana - staigmena kalendoriu su anukeliu nuotraukomis gal galite pasakyti kur kaip ir kiek tai gali kainuoti...
Atsakyti
QUOTE(jurgvita @ 2006 01 09, 21:13)
mamytes norim seneliui padaryti dovana - staigmena kalendoriu su anukeliu nuotraukomis gal galite pasakyti kur kaip ir kiek tai gali kainuoti...


man atrodo, kad daro bet kokioj fotoprekiu pardej. Bent jau prie mano namu tai daro. Kaina: A4 formato lapas, kuriame telpa nuotrauka (atrodo 10x15 dydzio) ir visu metu smulkus kalendorius - 10 Lt. O jei nori, kad butu kiekvienas menuo ant atskiro lapo (as taip norejau mociutei padaryt su vaiko nuotraukomis, kad kalendoriuj skaiciai butu didesni), tai sake, kad kiekvienas lapas bus po 10 Lt. Tai pagalvojau, kad man per brangu bus tokia kaledine dovana padaryt.
Atsakyti