Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

QUOTE(Žydraakė @ 2005 12 01, 02:07)
Gal pačiai kada neseniai teko darytis? O iš kokios medžiagos ta puzzle būna fotofabrikas.lt? Tiesiog vienur teiravausi, tai sakė medinė arba tekstilinė blink.gif O man kažkodėl atrodė, kad jos būna kartotinės ax.gif



Dariausi ten puodelius su foto, labai graziai. Pati pasimaketavau, nusiunchiau ir padare. Dar dariaus ten puodeli su zodziais..Tiesiog eiles ten buvo..Tikrai labai grazu..Dar drauge dares puodeli su fotke, kurios nesimato ant puodelio, o ishryshkeja tik ipylus karshto vandens:) Tai jos draugas, kai gavo tokia dovana, buvo didziai suzavetas:) Tiesa, dar ten gamina padelius pelems, irgi gera dovana:)
Nu ash nenusivyliau ju paslaugom, greitai ir kokybishkai, tikrai:)
O is ko gamina puzzles, tai nezinau, neuzsisakinejau dar;)
Atsakyti
bet kai peržiūrėjom kainyną, tai nemažos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija`` @ 2005 12 01, 16:54)
Dariausi ten puodelius su foto, labai graziai. Pati pasimaketavau, nusiunchiau ir padare. Dar dariaus ten puodeli su zodziais..Tiesiog eiles ten buvo..Tikrai labai grazu..Dar drauge dares puodeli su fotke, kurios nesimato ant puodelio, o ishryshkeja tik ipylus karshto vandens:) Tai jos draugas, kai gavo tokia dovana, buvo didziai suzavetas:) Tiesa, dar ten gamina padelius pelems, irgi gera dovana:)
Nu ash nenusivyliau ju paslaugom, greitai ir kokybishkai, tikrai:)
O is ko gamina puzzles, tai nezinau, neuzsisakinejau dar;)


Kaip ir nusprendžiau puzzle darytis fotofabrikas.lt ax.gif Tikiuosi, kad bus kokybiška, kaip ir kitos Tavo aprašytos prekės mirksiukas.gif

QUOTE(ALMUX @ 2005 12 03, 12:48)
bet kai peržiūrėjom kainyną, tai nemažos mirksiukas.gif


Forobafrikas.lt A3 formato puzzle kainuoja apie 50 lt. Na nėra mažai, bet juk tokia puzzle bus vienintelė, pagal tavo asmeninius pageidavimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 12 04, 02:27)
Kaip ir nusprendžiau puzzle darytis fotofabrikas.lt ax.gif Tikiuosi, kad bus kokybiška, kaip ir kitos Tavo aprašytos prekės mirksiukas.gif
Forobafrikas.lt  A3 formato puzzle kainuoja apie 50 lt. Na nėra mažai, bet juk tokia puzzle bus vienintelė, pagal tavo asmeninius pageidavimus mirksiukas.gif


Patikek, tikrai nenusivyliau nei ash, nei drauge mano:)
Ir dabar va planuojam sefui dovanot puodeli su kokiu crazy uzrasiuku;)
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija`` @ 2005 12 03, 17:52)
Patikek, tikrai nenusivyliau nei ash, nei drauge mano:)

ajaj, ir as ruosiuos sita dalyka isbandyti, laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienas adresiukas, kur daro puzzles www.asmeniska.lt Bet čia jau sakyčiau brangokai unsure.gif A3 formatas kainuoja 100 litų ir be jokio gražaus įpakavimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydraakė: 06 gruodžio 2005 - 11:50
QUOTE(Iliuzija`` @ 2005 12 01, 16:54)
Dariausi ten puodelius su foto, labai graziai. Dar drauge dares puodeli su fotke, kurios nesimato ant puodelio, o ishryshkeja tik ipylus karshto vandens:)

gal zinai kiek kainavo toks variantas?noreciau saviski nustebinti ir as 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Va tai tau. Buvau užsidegusi daryti tuos puodelius su dukrytės nuotrauka ir dovanoti juos seneliams Kalėdų proga, tai gerai kad pasiskaičiau apie jų kokybę. reiks galvot kažką naujo.
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija`` @ 2005 11 29, 12:50)
www.fotofabrikas.lt
Greitai ir gerai pagamina bigsmile.gif


Taip, greitai. Taciau ne visada gerai. dariau keleta kartu - viena karta super graziai padare, o kita karta net labai prastai...
Atsakyti
gal paaiškinsite tundrai kur ir kaip pasigaminti dėlionę iš savo nuotraukos?
Atsakyti
Bajm, nu jei nemoki skaityt, tai nieks labai kuo nepadės wink.gif O jei moki, tai būk gerutė, paskaityk nors kelias šios temos žinutes ir jose tikrai rasi atsakymą 4u.gif

O fotofabriką ir aš rekomenduoju. Neseniai dariausi pas juos pora dalykėlių (ne puzzle), tai likau sužavėta smile.gif
Atsakyti
aš norėjau paklausti ar čia viską reikia internetu užsakinėti? nuotrauką siųsti ir kt.?

man kažkaip norėtųsi nuvažiuoti į konkrečią įmonę ir užsakyti vietoj ax.gif

dar radau adresą www.spaudoscentras.lt

tai dabar nežinau kur užsisakinėti doh.gif

paskambinau įspaudos cebntrą tai kainas neiaškiai pasakė
A6 - 17 Lt gamybos kaštai be maketavimo

o kiek bendrai kainuos? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 16 gruodžio 2005 - 08:30