Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

Zinau Copy1 teikia visas sias paslaugas ax.gif tik del kokybes nieko negaliu pasakyt, nieko ten neuzsisakinejau...
Atsakyti
galiu tikrai pasakyti kad nenusiplauna, pati darau tokias pagalveles ir bandziau skalbti prie 60 temp. Visos spalvos liko kaip ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
Na padarysiu antireklama eurokos puodeliams. Dariausi pries kokius metus (berods, gyriausi ir sioj temoj) - na lyg buvo nieko.... tada puodelis sviesejo sviesejo - galutiniam rezultate - dabar geriame is visiskai balto puodelio. NUBLUKO PER METUS! (na, nezinau, o gal tiek ir teturi laikyt.... bet nesamone kazkokia)
Atsakyti
QUOTE(maam @ 2009 12 08, 14:13)
Na padarysiu antireklama eurokos puodeliams. Dariausi pries kokius metus (berods, gyriausi ir sioj temoj) - na lyg buvo nieko.... tada puodelis sviesejo sviesejo - galutiniam rezultate - dabar geriame is visiskai balto puodelio. NUBLUKO PER METUS! (na, nezinau, o gal tiek ir teturi laikyt.... bet nesamone kazkokia)

Man tai nenubluko, nors naudoju irgi apie metus, pirktas iš tos pačios Eurocos g.gif Bet aišku manau neamžini jie.
Atsakyti
o man ,visai nieko,nei nubluko,nei issikraipe,viskas thumbup.gif
Atsakyti
gal žinot per kiek laiko maždaug Fotofonas padaro puodelį. Užsisakiau vakar, bet jokių žinių dar nesulaukiau ar pradėtas daryt ir kada bus padarytas unsure.gif ir dar įdomu kaip dėl atsiskaitymo būdų... kodėl jie savo psl jokios informacijos nepateikia ax.gif
Atsakyti
As dariau krikstynoms seneliams puodelius su sunaus nuotraka Copy1. Tai labai graziai padare. O del kokybes tai kolkas niekas nesiskunde. Reiks paklausti.
Atsakyti
Mes tai puodelius daromės per eurokosfoto, tai irgi kokybė nenuvylė. Naudojam daugiau metai ir viskas taip, tarsi ką tik gavę thumbup.gif Nuotraukas grąžinau pati ir jei Jūs norite, kad pagrąžinčiau Jūsų nuotrauką ir puodelis atrodytų dar įspūdingiau, tai kreipkitės į mane per AŽ rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2009 04 16, 10:45)
Nu kad printshop.lt brangu. Jau geriau darytis fotofabrike


Fotofabriku nusivyliau, niekada ten nedarysiu. uzsakiau kad pagamintu kelias foto, laukiu laukiu, nieko.. pasirod jie PAMIRSO padaryti.. kad bent atsiprasytu.. Nesulauksi! Poziuris: nepatinka - nedaryk! Niekada daugiau pas juos nieko nedarau!
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2010 01 02, 20:21)
Fotofabriku nusivyliau, niekada ten nedarysiu. uzsakiau kad pagamintu kelias foto, laukiu laukiu, nieko.. pasirod jie PAMIRSO padaryti.. kad bent atsiprasytu.. Nesulauksi! Poziuris: nepatinka - nedaryk! Niekada daugiau pas juos nieko nedarau!


aciu, zinosiu kur nesikreipti sad.gif
Atsakyti
Mano sesuo dare brolienei,tai tikrai ispudingai atrodo,as dar kazkaip buvau nemaacius,super dovanele thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal zinote kaip patiems pasidaryti puodeli su foto? Atsimenu kai buvau maza, turejau tokiu lipduku, kur ykisus i silta vandeni, jie atlipdavo nuo popieriaus ir galedavai lipduka klijuot ant ko nori, puodelio, kieto pavirsiaus. Tai manau kad tokiu pat principu butu galima ir pasidaryt puodeli patiems, tik kazin kaip vadinasi toks popierius, ir kur ji butu galima isigyti? Gal kas patars. Nes puodeliu reikia ne vieno ir ne dvieju o ju kainos tai per brangu kokios siulomos.
Atsakyti