Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

QUOTE(Gardee @ 2008 12 08, 21:08)
ta prasme per abi puodelio puses ta foto?

o neišsikreips foto, jei ji pas mane vertikali?  unsure.gif

Taip, beveik per abi puses. Tik kažkiek lieka laisvo ploto prie rankenėlių. Na net nežinau, man tai niekas neišsikreipė g.gif Bet dabar galvoju kokia foto buvo vertikali ar horizontali, kažkaip kai dariau apie išsikreipimą nemąsčiau biggrin.gif
Beje čia aš kalbu apie magišką puodelį, ant to paprasto gal ir kitokio dydžio foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 09 gruodžio 2008 - 08:46
visas puodelis uzsipildo su vaizdu,norint galima net sveikinima kazkoki uzrasyti,aisku jei foto nera didele tai ir ant puodelio nereikia noret viso vaizdo...tokiu atveju ant vienos puses dedama foto i kitame sone kazkoki fona deda arba zodzius uzraso,cia skirtumo nera koks puodelis magiskas ar paprastas.
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2008 12 07, 15:35)
kurios darėtes Eurokos  tą puodelį, kokio dydžio nuotrauka? per visą puodelio pusę ar tik nedidelis kvadratukas lyg logotipas?

aš neseniai dariausi paprastą,tai per vieną puodelio pusę tik nuotrauka,ir nėra labai didelė,bet pakankama.
o šeip tai manau nuo atnešto paveikslėlio priklauso,nes draugei beveik per visą puodelį padarė
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2008 12 14, 10:34)
aš neseniai dariausi paprastą,tai per vieną puodelio pusę tik nuotrauka,ir nėra labai didelė,bet pakankama.
o šeip tai manau nuo atnešto paveikslėlio priklauso,nes draugei beveik per visą puodelį padarė

Tai gal jūs ne per Eurocos darėt, nes aš tai internetu nuotrauką įkėliau g.gif Eilinė nuotrauka, niekuo neypatinga, bet gavosi didelė per visą puodelį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2008 12 16, 11:46)
Tai gal jūs ne per Eurocos darėt, nes aš tai internetu nuotrauką įkėliau  g.gif  Eilinė nuotrauka, niekuo neypatinga, bet gavosi didelė per visą puodelį  thumbup.gif

per eurokos darėme abi.
bet ne internetu o į parduotuvę nunešus kompaktinį diską
Atsakyti
eurokos dariausi puodeli ir veidrodeli, tikrai patenkinta rezultatu, foto buvo truputi ne tokiu ismatavimu, tai viska suderino, tikrai thumbup.gif
Atsakyti
as dariau 4 magic puodelius Copy1 Kaune, kestucio g. visu kokybe gera, tik raudoni puodukai nepilnai maskuoja nuotrauka. truputeli matosi, kad foto yra, kai dar saltas puodukas. juodas ir melynas- thumbup.gif , gaila, kad del raudonu niekas neperspejo verysad.gif
Atsakyti
rekomenduoju visoms ivairiausius puodelius daro, puzles, marskinelius, pakabukus ir t.t. daro labai kokybiskai ir normaliom kainom tai fotopro kaune ten priesais makdonalda savanoriu 286 A. daug darem kaledom ir esam labai patenkinti. rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
As dariau Kaune, ten prie VDU copy1 ir nusivyliau.. labai isblukino foto...
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 01 15, 14:36)
As dariau Kaune, ten prie VDU copy1 ir nusivyliau.. labai isblukino foto...



na, man copy1 irgi siek tiek "nekokybe atsiduoda"
Atsakyti

As ten ruosiuosi draugei dovanyte pirkti su ideta nuotrauka wub.gif

Na aisku,kadangi tik 2 daiktukus is ten pirkome tai likome visai patenkinti ,tik kad veidroduke su viena nuotrauka buvo apacioj balta palikta, sese nunese paklausti kas cia per... Tai atsiprase ir pataise ,bet toks vaizdas ,kad jei nebutu pasake ,nebutu ir nieko patys pakeite

Reiks man rodos i vieta vaziuoti pas juos ir tada viska susitarti
Papildyta:
QUOTE(waiduce @ 2009 01 04, 22:42)
rekomenduoju visoms ivairiausius puodelius daro, puzles, marskinelius, pakabukus ir t.t. daro labai kokybiskai ir normaliom kainom tai fotopro kaune ten priesais makdonalda savanoriu 286 A. daug darem kaledom ir esam labai patenkinti. rolleyes.gif  rolleyes.gif



Gal jie koki savo puslapeli turi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sogettene: 17 sausio 2009 - 12:25
Mano drauge marskinelius printshop.lt daresi. labai greit jai pagamino, man atrodo uzsake, o sekancia diena jau turejo dovana:) o ir as irgi turbut ten uzsakinesiu, nes maciau kad jie ir teksta gali deti, ir pagrazinimu visokiu...
gal kas nors dar ten daret? ka patartumet?
Atsakyti