Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

QUOTE(maam @ 2008 10 23, 10:01)
Na gal jie labai "lietuviais pasitiki"  biggrin.gif  Gal jie nekrenta i tokius didelius nuostolius, jei ir neateina...O tokiu neateinanciu turbut ne tiek ir daug.
Na tai parasyk ryt, kai parsinesi puodeli, kokie ispudziai... As turbut nukeliausiu pasiimt savojo tik kita savaite.

Taigi pasiiėmiau savo magiškąjį puodelį iš Eurocos, tai nėra prie ko prikibti biggrin.gif Viskas normaliai padaryta, jokių defektų nesimato, nebent vėliau išlys, bet kol kas viskas gerai biggrin.gif Ir įdomiai ta foto atsiranda įpylus vandens, vis neįsivazidavau kaip tai gali būti. Taigi aš patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
na as laukiu ne magisko o paprasto puodelio.... parasysiu ir as cia savo atsiliepimus...
Atsakyti
As Eurocose dariau paprastus puodelius su nuotraukomis vaikuciu krikstynoms, tai kokybe isties puiki buvo thumbup.gif . Ir dabar krikstateviu paklausiu ar skanesne arbata is vardinio puodelio, tai labai giria lotuliukas.gif ... ir arbata, ir puodelius. wub.gif
Atsakyti
Tikrai? Na laukiu ramesne sirdim...
Atsakyti
Aš SB užsakiau magišką puodelį su mūsų bendra nuotrauka valentino dienai tai jau nemažai laiko praėjo,ir MB labai patenkintas tai viską kas karšta tik iš šito puoduko geria ir aš patenkinta,kad jau patiko thumbup.gif
Atsakyti
Na ka gi. Parsinesiau pagaliau uzsakytaji puodeli is Eurokos foto...Nu liuks! Nors jis dar nepadovanotas ir vyro emociju dar nemaciau, bet savasias galiu isreikst... yess.gif
O jei puodelis nes tik gera nuotaika - tai jau zinosiu ka dovanu kaledom mociutem atnes senis... (siais metais)
Atsakyti
Dziugu, kad pateisino lukescius. good.gif Ne veltui ne vienas zmogus gerai atsiliepia apie Eurokos produkcijos kokybe. Tikiuosi, ir nuotaika visada bus puiki. mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kuri esat dariusios nuotraukas ant bokalo arba taupyklės? g.gif Idomu, kaip ten tie patys atrodo, ar ne iš kokios prastos keramikos g.gif
Atsakyti
Dabar Kaledu proga uzsakem net 6 puodukus su waiko nuotraukele bus temos manau gero dowana ir ne per brangu ir jau wis iwairiau g.gif
Atsakyti
kurios darėtes Eurokos tą puodelį, kokio dydžio nuotrauka? per visą puodelio pusę ar tik nedidelis kvadratukas lyg logotipas?
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2008 12 07, 14:35)
kurios darėtes Eurokos  tą puodelį, kokio dydžio nuotrauka? per visą puodelio pusę ar tik nedidelis kvadratukas lyg logotipas?

Per visą puodelį, tikrai nemaža 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 08 gruodžio 2008 - 09:27
QUOTE(Singerita @ 2008 12 08, 09:26)
Per visą puodelį, tikrai nemaža  4u.gif

ta prasme per abi puodelio puses ta foto?

o neišsikreips foto, jei ji pas mane vertikali? unsure.gif
Atsakyti