Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

QUOTE(CJF001 @ 2007 07 11, 23:49)
As saviskui sukaktuviu proga padovanojui pagalvele su musu nuotraukytemis. Jis liko labai patenkintas  good.gif



Tik jo mama sugalvojo ja isskalbti su sklabimo masina, tai isivaizduokit kas liko, o gi beveik nieko nesimato.... aggressive.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif as tai dariausi fotofonas.lt kokybe tiesiog puiki thumbup.gif ,uzsisakiau internetu nepabijojau(nusiunciau nuotraukyte,tai pora maketu atsiunte as issirinkau ir dar pristate i namus nemokamai thumbup.gif
Atsakyti
as tai www.fotofonas.lt uzsakinejau puodeli,seilinuka vaikuciui,sidabrini medaliona,kokybe tikrai labai gera.o ir pigiau nei fotofabrike tongue.gif tai manau ir padekliukai super atrodo mirksiukas.gif o beto gali net ir i namus pristatyt,NEMOKAMAI thumbup.gif ir dar padaro ta pacia diena 4u.gif
Papildyta:
uzsisakai internetu,pristato patys i namus(tik vilniuje)tai ar gali but geriau???? biggrin.gif
Atsakyti
MES DAROMES VISADA EUROKOSFOTO.LT NES TEN DARO IR PIGIAU IR GERIAU NEI FOTOFABRIKAS TEN PADARE IR BRANGIAU IR NEKOKYBISKAI, KAI REIKEJO PAKEIST NES NUOTRAUKA SULIETA BUVO BAISU NEPATENKINTI PALIKO.O EUROKOS TAI SUPER DAREMES IR KUR IZRYSKEJA FOTO IR SUSIRDELES FORMA IR NUOTRAUKU TEN KRUVOM DAROMES VISADA LIKAU PATENKINTA TIEK GREICIU TIEK KOKYBE
Atsakyti
Viena mamyte klause kur Siauliuose yra Copy1 tai ji yra prie maximos , kuri yra Vilniaus 137 wink.gif
Atsakyti
Gal kas zino ar butinai per interneta uzsisakyti galima Copy1 centre foto ant puodelio? Galima gal ten konkreciai nuejus uzsakyti? Gal kas zino? blush2.gif
Atsakyti
O kokia puodeliu kokybe is eurokos parduotuves? Po savaites nenusilupines nuotrauka?
Atsakyti
Merginukes, padekit, is kur geriau ta magiska puodeli pirkti: fotofabriko, copyą ar eurokos? Kainos tai skiriasi, o idomu kokybe gal irgi skiriasi? Niekaip neapsisprendziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Urke @ 2008 05 07, 12:05)
as tai www.fotofonas.lt uzsakinejau puodeli,seilinuka vaikuciui,sidabrini medaliona,kokybe tikrai labai gera.o ir pigiau nei fotofabrike tongue.gif tai manau ir padekliukai super atrodo mirksiukas.gif o beto gali net ir i namus pristatyt,NEMOKAMAI thumbup.gif ir dar padaro ta pacia diena 4u.gif
Papildyta:
uzsisakai internetu,pristato patys i namus(tik vilniuje)tai ar gali but geriau???? biggrin.gif

O prisatymas nemokamas vioje Lietuvoje? Ar tik viename kazkuriame mieste? g.gif Per kiek laiko pristato?
Atsakyti
As irgi laukiu paprasto puodelio is Eurokos foto... Nu drebu, bet kokia kokybe bus - prasinesiu. Tiesa, o ar zinot puodelius su tom visom nuotraukom - galima skalbt indaplovej? Ar istrauksiu jau be nuotraukos?
Atsakyti
QUOTE(maam @ 2008 10 21, 14:49)
As irgi laukiu paprasto puodelio is Eurokos foto... Nu drebu, bet kokia kokybe bus - prasinesiu. Tiesa, o ar zinot puodelius su tom visom nuotraukom - galima skalbt indaplovej? Ar istrauksiu jau be nuotraukos?

Šiaip aš irgi užsisakiau puodelį iš Eurocos, ryt eisiu pasiimti tai žiūrėsiu kaip bus. Tik man labai keistai pasirodė, kad nereikia pirma susimokėti,ar čia aš kažką praleidau ? Negi jie neapsidraudžia, juk kitas gali ir neateiti pasiimti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2008 10 23, 09:25)
Šiaip aš irgi užsisakiau puodelį iš Eurocos, ryt eisiu pasiimti tai žiūrėsiu kaip bus. Tik man labai keistai pasirodė, kad nereikia pirma susimokėti,ar čia aš kažką praleidau ? Negi jie neapsidraudžia, juk kitas gali ir neateiti pasiimti  lotuliukas.gif

Na gal jie labai "lietuviais pasitiki" biggrin.gif Gal jie nekrenta i tokius didelius nuostolius, jei ir neateina...O tokiu neateinanciu turbut ne tiek ir daug.
Na tai parasyk ryt, kai parsinesi puodeli, kokie ispudziai... As turbut nukeliausiu pasiimt savojo tik kita savaite.
Atsakyti