Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

QUOTE(?angeliux? @ 2007 09 27, 18:38)
O dar zinau buna tokiu puodeliu, kur nuotrauka pasirodo tik tada,kai uzpili karsto vandens...  labai noreciau tokio, bet va, net neisivaizduoju,kur kaune toki rast galima  g.gif


Nueik i fotofabrikas.lt arba eurokos.lt. Tikrai rasi 4u.gif Turiu ir tokį, liuks dovana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2007 09 27, 19:38)
O dar zinau buna tokiu puodeliu, kur nuotrauka pasirodo tik tada,kai uzpili karsto vandens...  labai noreciau tokio, bet va, net neisivaizduoju,kur kaune toki rast galima  g.gif

sILAINIU 'IKI' ZEMAICIU PL. DARO TOKIUS PUODELIUS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(velniūkštė @ 2007 09 13, 10:13)
Aš audžiu mintį dukrytei gimtadienio proga padaryti kaldryte ir pagalvyte su jos ir mano nuotraukomis.Kažkaip manau turėtu gautis neblogai,kaip manot smile.gif

As irgi noreciau kazka panasaus savo draugui padaryti:) visa patalynes komplekta, bet nezinau kur daro...
Atsakyti
QUOTE(ziposkaity @ 2007 10 19, 12:58)
As irgi noreciau kazka panasaus savo draugui padaryti:) visa patalynes komplekta, bet nezinau kur daro...



kazin ar kur daro tiesiogiai ant audinio patalynes, nes kiek domejausi tai prima ant specialaus padaro o paskui jau kur nori ten prisiuni g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 10 19, 13:07)
kazin ar kur daro tiesiogiai ant audinio patalynes, nes kiek domejausi tai prima ant specialaus padaro o paskui jau kur nori ten prisiuni g.gif

na vi cia jau idomiai...reiketu suzinoti kaip ten is tikruju...
Atsakyti
O kas padekliukus puodeliams is fotofabrikas.lt uzsakinejo? Gal yra atsiliepimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escapeman: 31 spalio 2007 - 18:36
QUOTE(escapeman @ 2007 10 31, 19:35)
O kas padekliukus puodeliams is fotofabrikas.lt uzsakinejo? Gal yra atsiliepimu?


Aš irgi planuoju užsisakinėt... Gal tikrai ka nors jau turi? Kur geriau?
Atsakyti
QUOTE(escapeman @ 2007 10 31, 19:35)
O kas padekliukus puodeliams is fotofabrikas.lt uzsakinejo? Gal yra atsiliepimu?


As va uzsisakiau internetu is eurokos, per kelias dienas padaro, po to pasiimi pasirinktoje parduotuveje. Man patiko kokybe gera ir kaina nedidele smile.gif
Atsakyti
Labai norėčiau savo anytai padovanoti puodeli su kokia nors nuotraukyte ar kokiu užrašu!!! smile.gif bet nežinau kur tai daro! ax.gif parašykit kas žinote 4u.gif
Atsakyti
jai nieks nepasikeitė, Akropolyje kur fotostudija daro 4u.gif
Atsakyti
Paprasčiausiai internetu užsakyti 4u.gif Yra eurokos.lt ir fotofabrikas.lt. Labai paprasta procedūra, net mažai "kompiuteringas" susigaudys... O kokybė anksčiau fotofabrike buvo geresnė, bet paskutiniu metu nemažai ir eurokos užsisakinėjau, tai tikrai gera kokybė thumbup.gif , o kainos jų mažesnės. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2007 12 15, 00:14)
Paprasčiausiai internetu užsakyti  4u.gif Yra eurokos.lt ir fotofabrikas.lt. Labai paprasta procedūra, net mažai "kompiuteringas" susigaudys... O kokybė anksčiau fotofabrike buvo geresnė, bet paskutiniu metu nemažai ir eurokos užsisakinėjau, tai tikrai gera kokybė  thumbup.gif , o kainos jų mažesnės. Sėkmės 4u.gif

pritariu drinks_cheers.gif ir kainos ir kokybe labai liux thumbup.gif
Atsakyti