Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

Sugalvojau ir as,savo nelaimei artimu draugu sventei uzsakyti ir padovanoti puodelius su nuotraukom doh.gif .Issirinkau eurokosfoto isimylejeliu puodelius ir nekantrei laukiau savo prekyciu dry.gif .
Kai vyras namo parnese uzsakytuosius puodelius,tai jo-ma-joooo,nesusilaikiau nesikeikus bash.gif .Nebezinau kur juos kisti... umn.gif .Nuotraukos uzdetos sleivai,kaip papuole.Vienas puodelis normalus,kitas tik puodelio pavadinimas..molio gabalas su asele mega_shok.gif .
Reklaminej nuotraukoj atrode,kad jie sirdeles formos-realybej,ne velnio...2lt.uz tokius neduociau..feeeee...
Zodziu,pilta palikau,it velnias,begu dabar kitos dovanos iesot
frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 13 rugpjūčio 2007 - 12:38
as tai dukrytes kriksto teveliui gimtadienio praga padariau puodeli su dukrytes nuotrauka ir uzrasu nuo krikstadukros ir is abieju pusiu nuotaukytes buvo patenkinta likau ir as ir krikstatevis thumbup.gif ax.gif
Atsakyti

Mes teciui darem toki puodeli su vaikuciu foto thumbup.gif tai dabar tik is jo ir geriai. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

Klaipedoje labai sauniai pekelia foto ant pagalveles COPY1 (Mazvydo al.1)
Ir kaina nesikandzioja - 25 lt
Rezultatu esu labai patenkina!
clap.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2007 09 09, 21:22)
nieko sau kainyte  bigsmile.gif  uz dvi mokejau 20 litu ir nuostabiai padare, nei lupasi nei kas nors kitas jai darosi  g.gif

uz dvi 20 lt - tai tikriausiai tik uz foto o ne uz viska (be pagalves)
nes kitaip tai visai papigiai or tada galetum pasigirti kur taip daro g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš audžiu mintį dukrytei gimtadienio proga padaryti kaldryte ir pagalvyte su jos ir mano nuotraukomis.Kažkaip manau turėtu gautis neblogai,kaip manot smile.gif
Atsakyti
as irgi uzsakinejau is fotofabriko puodelius sunaus krikstateviams per krikstynas dovanojom, man patiko o ir puodeliai grazus ir nuotrauka gerai uzdeta, va ikeliu tik foto nelabai kokybiska.
user posted image
Atsakyti
Jau metus bendrauju su printshop kolektyvu ir puodeliu, ir marskineliu, ir laikroduku klausimais... Liuks viskas. Tiesa, nepigu, bet su Laisvalaikio kortele 20 proc. nuolaida...
Daro jie ir tuos puikius puodelius, kur gauni dovanu juoda, o kai ipili karsto vandens - puodelis tampa baltas su spalvotom foto. Liuks wub.gif
Beje, ten mergaites ne tik uzlipdo foto, bet ir uz papildoma kaina sumaketuoja ka nori... Siulo po kelis variantus, tiesa visus norimus paveiksliukus turi pats susimedziot internete ir jiem nusiust el pastu.
Manes tikrai niekada nenuvyle thumbup.gif
O ju adresiukas toks ir yra www.printshop.lt
Atsakyti
Labas mergaites.As va irgi siandien dariau savo draugui magiska puodeli copy1 .Tai esu tikrai labai patenkinta,kadangi norjau is daugiau nuotrauku ,kad butume kertu visokiose akimirkose tai primokejau 5 LT ,nes tik jei darai su viena nuotrauka tai kaina nekonta,tai as driau viena didele per viduri ir aplink ja dar visaip ismetytas 6 sumazintas musu nuotraukeles tai taip fainai ji man ten imaketavo,kai pasiemiau puodelui buvau labai patenkinta,labai graziai atrode,tikiuosi maniskiui patiks blush2.gif taiva kaip,man labai grazu,kadangi atsiemiau ji iskart kai padare tai buvo dar karstas ir maciau kaip atrodys,kai jau ipilsiu vandenuko karsto smile.gif
Papildyta:
Oi atsiprasau taip skubejau is tos laimes,kad grazia dovanele padariau ir klaidu sitiek priveliau blush2.gif
Atsakyti
Ir aš šiandien likau labai patenkinta savo puodeliu. Jau šioj temoj minėjau, kad anksčiau, pernai prieš Kalėdas, buvau dariusi puodelį Fotofabrike, mokėjau apie 50 lt. Rinkausi tokį juodą, kai pripili karšto vandens, puodelis pabaltuoja ir foto išryškėja. Nu super jis man pasirodė thumbup.gif Po to išgirdau, kad panašius daro Eurokos, tik apie kokybė blogos kalbos ėjo. Na ir surizikavau - užsisakiau baltą puodelį su nuotrauka anūkėlių močiutei, viduj dar spalvytę uždėjau... Ir ką, super puodelis thumbup.gif . O kaina - apie 16 litų. Na žodžiu, noriu padrąsinti Eurokos užsisakinėti, kokybė ta pati, kaina - mažesnė 4u.gif
Eurokos atstovai, kur jūs???? Gal man kokią nuolaidėlę už reklamą...??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 09 26, 22:35)
O čia tik Vilniuj? Gal ir Kaune yra  g.gif


Tai Kaune ir yra, as kauniete smile.gif Nueikit Eurokos tinklalapi ir viska puikiausiai rasit 4u.gif
Atsakyti
O dar zinau buna tokiu puodeliu, kur nuotrauka pasirodo tik tada,kai uzpili karsto vandens... labai noreciau tokio, bet va, net neisivaizduoju,kur kaune toki rast galima g.gif
Atsakyti