Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

QUOTE(Ceresne @ 2006 12 13, 22:43)
P.S. niekur neradau internete, nuotrauka butinai reikia but irasius i cd, ar ir su flasiuku priima? blush2.gif

Turėtų tikti ir taip,ir taip-įsikelia jie į savo kompą ir viskas.Aš nešiau įrašius į cd,nusikopijavo nuotraukytes ir iškart grąžino mano kompaktą.P.S.bet eilės dabar ten-padrys,laimei,tik prieš pat šventes doh.gif
Atsakyti
Vakar skambinau i ta 3D kur Akrpolyje yra tai merginos nebeikit jie magiskais puodeliais nebeuzsiimineja sad.gif

Teks i Copy1 eiti smile.gif Nors visiskai nepakeliui bet norisi smile.gif

Atsakyti
dariau magiska puodeli copy1, esu labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kur tokius puodelius Šiauliuose daro?
Atsakyti
As magiska puodeli dariausi fotofabrike. www.fotofabrikas.lt
Prasiau, kad pristatytu i namus. Tai padare dar greiciau nei per tris darbo dienas thumbup.gif Aisku, brangiau kainoja, bet praeit karta uzsakinejau ten pat sienini kalendoriu su musu nuotrauka Valntino dienos proga vyrui dovanu, tai, noredama atsiimti, vaziavau 4 kartus i skirtingas Kodak parduotuves doh.gif Tai jie dar nepadare, tai dar neatveze, o galu gale supainiojo parduotuves ir ne ten atveze doh.gif Va taip.
Atsakyti
Gal kas gali atsakyti, ar tvirti tie puodeliai? Kuris tvirtesnis, ar tas stebuklingas, ar paprastas, ar vienodi ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 01 20, 20:18)
Gal kas gali atsakyti, ar tvirti tie puodeliai? Kuris tvirtesnis, ar tas stebuklingas, ar paprastas, ar vienodi ?  ax.gif


man atrodo, kad gali nusinesti savo puodeli ir jie padarys ant jo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 01 20, 20:18)
Gal kas gali atsakyti, ar tvirti tie puodeliai? Kuris tvirtesnis, ar tas stebuklingas, ar paprastas, ar vienodi ?  ax.gif

Aš 2 kartus Copy1 dariau (paprastus, ne stebuklingus), puodeliai tikrai tvirti, ypač tie, kur tokie aukštesni
Atsakyti
QUOTE(dar ne mama @ 2006 12 27, 09:27)
dariau magiska puodeli copy1, esu labai patenkinta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Mes ir ten darem, bet nebuvom labai patenkinti, nes nelabai kokybiskai padare. Mes darem 2 puodelius su musu sunaus nuotrauka, nes norejom dovanot kriksto tevams. Tai viena is ju padare toki puse bedos, o antra tai visai nekokybiskai, prasem net perdaryt, nes nuotrauka buvo kreivai uzdeta, o ir per ta juoduma net matesi kazkokios demes. Nu zodziu, tikrai neisvaizdziai padare. Kitas dalykas, kas nepatiko, tai vaiko plaukai buvo ryskiai oranziniai, tai atrode kaip butu ryzas smile.gif Bet del to jau nebeprasem perdarinet, nes nebeturejom laiko. cool.gif Taip kad, as nepasakyciau, kad esu patenkinta ju darbu, o dar uz tokia kaina doh.gif
Atsakyti
Pasidariau paprastą puodelį iš Copy1, galėtų nuotrauka būt ryškesnė, nes tokia blanki pritamsinta gavosi, tai lyg fanarai po mano akim būtų unsure.gif O čia taip visada gaunas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 01 21, 15:46)
Mes ir ten darem, bet nebuvom labai patenkinti, nes nelabai kokybiskai padare. Mes darem 2 puodelius su musu sunaus nuotrauka, nes norejom dovanot kriksto tevams. Tai viena is ju padare toki puse bedos, o antra tai visai nekokybiskai, prasem net perdaryt, nes nuotrauka buvo kreivai uzdeta, o ir per ta juoduma net matesi kazkokios demes. Nu zodziu, tikrai neisvaizdziai padare. Kitas dalykas, kas nepatiko, tai vaiko plaukai buvo ryskiai oranziniai, tai atrode kaip butu ryzas  smile.gif  Bet del to jau nebeprasem perdarinet, nes nebeturejom laiko.  cool.gif  Taip kad, as nepasakyciau, kad esu patenkinta ju darbu, o dar uz tokia kaina  doh.gif



na nezinau, man nuotrauka uzdejo gerai, dariausi melynos spalvos, plemu jokiu tikrai nera, gal tiesiog per sventes uzsakymu buvo daug, tai kai kuriems nelabai atidziai dare doh.gif niu, as irgi uzsisakinejau paciame svenciu ikarstyje, dziaugiuosi, kad papuoliau tarp "laiminguju klientu" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 01 26, 14:58)
Pasidariau paprastą puodelį iš Copy1, galėtų nuotrauka būt ryškesnė, nes tokia blanki pritamsinta gavosi, tai lyg fanarai po mano akim būtų unsure.gif O čia taip visada gaunas? g.gif

as irgi dariau puodeli su dukrytes nuotraukele, bet is labai linksmos ir ryskios nuotraukos ant puodelio isejo labai jau blanki. Uzsakinejau fotofabrikas.lt
Atsakyti