Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(eglute320 @ 2012 12 29, 13:48)
Aš pirkau iš "Tavo sapnas", daugiau nebepirksiu. Suviliojo kaina ir keli neblogi atsiliepimai. Vaizdas paveiksliuke ir realybėje labai skyrėsi, paveiksliuke spalva violetinė - realybėje žalia  blink.gif  Po pirmo skalbimo balti plotai buvo žalsvi. Taigi, nieko nesutaupiau, priešingai - kaip porai skalbimų labai didelė prabanga gavosi. Ai ir dažė baisiai, čiužinys žalsvas vietom liko doh.gif Išvada geriau pataupyt kokybiškai, nenusiskalbia, nenusiburbuliuoja ir nereikia vis lakstyt naujos ieškot  thumbup.gif

matyt toks audinys pasitaike, o ten nuotraukos dauguma yra ne realaus audinio


Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2012 11 24, 21:54)
Aš irgi iš ten perku, tik geri atsiliepimai, greit atsiunčia, kokybiškai pasiūta ir spalvos atitinka nuotraukas, bet dabar siunčiuosi iš čia
http://patalyne.narod.ru/
nes turiu nestandartinės patalynės tai pasiuva irgi audinių didelis pasirinkimas, prieš užsisakant visą laiką į el. paštą atsiunčia audinio nuotrauką. Kainos irgi labai prieinamos.


cia dauguma audiniu yra paprasti, pakistano, daugumos kokybe tikrai gera,
kas nori ir iesko dar pigiau, pasizvalgykit rankdarbiu skyreliuose, yra mamu kas siuva pataliukus
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2012 12 29, 14:48)
Aš pirkau iš "Tavo sapnas", daugiau nebepirksiu. Suviliojo kaina ir keli neblogi atsiliepimai. Vaizdas paveiksliuke ir realybėje labai skyrėsi, paveiksliuke spalva violetinė - realybėje žalia  blink.gif  Po pirmo skalbimo balti plotai buvo žalsvi. Taigi, nieko nesutaupiau, priešingai - kaip porai skalbimų labai didelė prabanga gavosi. Ai ir dažė baisiai, čiužinys žalsvas vietom liko doh.gif Išvada geriau pataupyt kokybiškai, nenusiskalbia, nenusiburbuliuoja ir nereikia vis lakstyt naujos ieškot  thumbup.gif


Aciu labai uz pasisakyma. Man labai patiko lovatieses "tavo sapne", ale labai pabijojau pirkti. Teks susilaikyti nuo sito pirkinio:))))))
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2013 01 03, 18:17)
Aciu labai uz pasisakyma. Man labai patiko lovatieses "tavo sapne", ale labai pabijojau pirkti. Teks susilaikyti nuo sito pirkinio:))))))


Prašom, na gal čia tik man nepasisekė, bet daugiau nerizikuosiu, suprantu kad už tokią kainą nereikėjo stebuklų tikėtis, bet kad šitokia kokybė bus nesitikėjau doh.gif
Atsakyti
As tai patalyne perku "Kurima". Kiek pirkau tenai(pirkdavau visada gofruota), tai jau gal joms po 4-5 metus, o atrodo vis taip pat. Labai esu jomis patenkinta.
Atsakyti
Aš labiausiai satiną mėgstu, tai geros kokybės ne vienus metus tarnauja, tik pablunka truputį vėliau. Bet čiužinių ir pagalvių nedažo schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 01 03, 19:01)
Aš labiausiai satiną mėgstu, tai geros kokybės ne vienus metus tarnauja, tik pablunka truputį vėliau. Bet čiužinių ir pagalvių nedažo  schmoll.gif  biggrin.gif

O kur tokių būna pirkti? Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudojilape @ 2013 01 03, 18:30)
As tai patalyne perku "Kurima". Kiek pirkau tenai(pirkdavau visada gofruota), tai jau gal joms po 4-5 metus, o atrodo vis taip pat. Labai esu jomis patenkinta.

Daug gerų atsiliepimų girdėjau apie Kurimos patalynę. Reiks ir man ten nusipirkti.
Atsakyti
Satinas ir man pati mieliausia patalynė, švelni tokia ir satino bent man geriau laikosi spalvos, taip neblunka, kaip drobė. Iš visų patalynės rūšių man prasčiausia yra ta 3D, bet čia gal tik man tokia pakliuvo, pirkau iš tokių merginų facebooke, nu kitaip kaip apgavyste nepavadinsi doh.gif
Atsakyti
Perku audinius ir pati siuvu paklodes, uzvalkalus ir uzvalkaliukus. Del pinigu, gal ir pigiau, bet tai yra darbas ir uzima laiko. Del pasiuvimo kokybes - savo darbu patenkinta. Del audiniu kokybes, atidziai renkuosi ka pirkti, perku tik 100% medvilne smile.gif
Atsakyti
Įdomu kaip ta trikotažinė patalyne? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveiki, renkuosi patalynę. Kol kas nesigilinau labai, nebuvau parduotuvėje. Paskaičiau tik šią temą. Esu praplauta galva dėl tų visokių mikrofiber ir ortopedinių pagalvių iš latekso, poliuretano ir viskoelasto. Buvau nusiteikęs pirkti Dormeo ir čiužinį ir kaldrą ir pagalves. Bet besigilindamas į čiužinių kokybę sužinojau, kad tie Dormeo tik graži reklama. Kažkaip nebetraukia prie tų mikropluoštinių kaldrų. Gal ką patartumėte iš patirties?
Kokią rinktis kaldrą ir pagalves? Tas dirbitnes viršuje minėtas ar imti geriau natūralią? Kiek sužinojau iš šito forumo - vilnonė/iš vilnos geresnė. Taip supratau, kad jos ir kvėpuoja ir nesiveisia erkutės - galima sakyti antialergiška. Aš kaip tik turiu alergiją. Ką patartumėt?
Taip pat dėl kaldrų, užvalkalų ir čiužinio paklodės? Satinas, medvilnė ar dar galas žino kas? biggrin.gif
Buvau nusiteikęs pirkti Dormeo ir čiužinį ir kaldrą ir pagalves. Bet besigilindamas į čiužinių kokybę sužinojau, kad tie Dormeo tik graži reklama. Kažkaip nebetraukia prie tų mikropluoštinių kaldrų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JisVisadaŠaliaMūsų: 09 sausio 2013 - 12:18
QUOTE(JisVisadaŠaliaMūsų @ 2013 01 09, 13:12)
Sveiki, renkuosi patalynę. Kol kas nesigilinau labai, nebuvau parduotuvėje. Paskaičiau tik šią temą. Esu praplauta galva dėl tų visokių mikrofiber ir ortopedinių pagalvių iš latekso, poliuretano ir viskoelasto. Buvau nusiteikęs pirkti Dormeo ir čiužinį ir kaldrą ir pagalves. Bet besigilindamas į čiužinių kokybę sužinojau, kad tie Dormeo tik graži reklama. Kažkaip nebetraukia prie tų mikropluoštinių kaldrų. Gal ką patartumėte iš patirties?
Kokią rinktis kaldrą ir pagalves? Tas dirbitnes viršuje minėtas ar imti geriau natūralią? Kiek sužinojau iš šito forumo - vilnonė/iš vilnos geresnė. Taip supratau, kad jos ir kvėpuoja ir nesiveisia erkutės - galima sakyti antialergiška. Aš kaip tik turiu alergiją. Ką patartumėt?
Taip pat dėl kaldrų, užvalkalų ir čiužinio paklodės? Satinas, medvilnė ar dar galas žino kas? biggrin.gif
Buvau nusiteikęs pirkti Dormeo ir čiužinį ir kaldrą ir pagalves. Bet besigilindamas į čiužinių kokybę sužinojau, kad tie Dormeo tik graži reklama. Kažkaip nebetraukia prie tų mikropluoštinių kaldrų.

Galiu parašyti iš savo patirties: turim merkio antklodes (kaldras), vilnones, jų būna kelių storumų, mes pirkomes vidutinio:
Merkys
sočiai gana, bet pas mus kambaryje < 20 nebuvo turbūt nukritę mirksiukas.gif , žodžiu, jeigu mėgstat šilčiau miegoti ar kambaryje vėsu, pirkites storesnes. Labai lengvos, nera jokio deginimo, prakaitavimo pojūčio, manau tikrai atitinka tai ką jie reklamuoja: žiemą nešalta, vasarą nekaršta. Beto viršus kaldros yra tokios dramblio kaulo spalvos, kas labai liux jei pasitaikytų skystų apvilkimų, nėra jokio spalvos permušimo. Beto jas galima skalbti, bet šito dar nebandėme. Tai visas tas erkutes irgi kažkiek nubaidytute smile.gif. Draugė dormeo turi antklodes, turbūt jos ten nei kvėpuoja, nei ką, matyt sintetinės per visus galus, nes vasarą karšta po jomis žiauriai, prakaitai muša doh.gif , o žiemą irgi stebuklingos šilumos neduoda, jei kambaryje< 18 tikrai šalta, žodžiu gailisi pirkusi.
O dėl patalynės tai ir satinas ir medvilnė yra geros, natūralios, satinas gal kiek švelnesnis, bet jei nusipirksit prastos kokybes, po kelių skalbimų susibumbuliuos, bet aš vistiek už satiną, man iš jo pasiūta patalynė kaip antra oda, labai švelni ir miela. Tai tiek galiu pakomentuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 sausio 2013 - 13:29
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 01 04, 07:49)
O kur tokių būna pirkti? Ačiū  4u.gif

Yra faktiškai visur, kur prekiaujama patalynės užvalkalais 4u.gif Būna paprastas (vienspalvinis, spalvotas) ir dryžuotas 4u.gif
Mes daug metų irgi renkemės tik satininę patalynę- nors satinas irgi medvilnė, bet dėvisi žymiai geriau nei paprasta medvilninė patalynė, blunka irgi tik per keletą metų. pvz mes turim prieš 6 metus pirktą, tai jau pablukusi, o kur prieš 3 ar 4 pirkta, dar nėra jokių blukimo žymių schmoll.gif
Atsakyti