Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

Netycia uzklydau, as kaip tik irgi galvoju pirkti patalyne bandysiu is cia http://www.karstadt....amp;pageCount=2
Atsakyti
Sveikos,

Kokie atsiliepimai apie Valentini Bianco patalyne? Dabar kaip tik yra "betoje" akcija:

http://beta.lt/klaip...track_type=name

Raso satinas, bet viena karta pirkau per interneta "satina" kokybe tragiska. Cia bent kai kaina didesne, tai gal ir kokybe bus?
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 11 02, 23:47)
Patalyne perku is uzsienio, per ispadavimus.. Is Laredoute, is HM per tarpininkus. Jei ten raso, kad 100% medvilne, tai taip ir buna wink.gif Dar ne karto nenusivyliau - puikiai nesiojasi smile.gif

Pritariu smile.gif
Atsakyti
Patalynė Gal žinote ar geros šitos satininės patalynės? Kaina nebloga, gražūs vaikiški komplektai. Bet kaip kokybė?

O patalynė man lyg šiol buvo geriausia, ta, kuri likusi iš tarybinių laikų, balta su gėlytėmis bigsmile.gif Gali skalbti ant 90, nei susitraukia, nei susiklyšina. Ko negaliu pasakyti apie dabar perkamus komplektus doh.gif

Dar labai gerus buvau užtaikiusi prieš kokius 15 metų Alytaus gamybos. Tai tikrai labai geri komplektai buvo. O dabar nors ir perku brangius, bet neatitinka man kaina kokybės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 23 lapkričio 2012 - 16:08
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 11 23, 17:02)
Patalynė Gal žinote ar geros šitos satininės patalynės? Kaina nebloga, gražūs vaikiški komplektai. Bet kaip kokybė?

O patalynė man lyg šiol buvo geriausia, ta, kuri likusi iš tarybinių laikų, balta su gėlytėmis  bigsmile.gif  Gali skalbti ant 90, nei susitraukia, nei susiklyšina. Ko negaliu pasakyti apie dabar perkamus komplektus  doh.gif

Dar labai gerus buvau užtaikiusi prieš kokius 15 metų Alytaus gamybos. Tai tikrai labai geri komplektai buvo. O dabar nors ir perku brangius, bet neatitinka man kaina kokybės  doh.gif

graži patalynė ir kainos neblogos, bet- skalbti 40 laipsn. temp, kaip žinia patalynės erkutės žūna tik prie 60 laipsn., gal kam neaktualu, bet mums " alergikams" tai labai svarbu....gaila bet netinka, nors "žmogaus voro "patalynė labai patiko.....
Atsakyti
yra ir dabar Alytuje gaminama kokybiska patalyne. zmones sako kad nesiskiria nuo tos kuri buvo anksciau, bet kadangi man pries 15-ka metu dar patalynes nei kainos nei kokybes nei kur ji gaminta nerupejo, tai as nelabai galiu lyginti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 11 24, 11:44)
graži patalynė ir kainos neblogos, bet- skalbti 40 laipsn. temp, kaip žinia patalynės erkutės žūna tik prie 60 laipsn., gal kam neaktualu, bet mums " alergikams" tai labai svarbu....gaila bet netinka, nors "žmogaus voro "patalynė  labai patiko.....

Ačiū, jo... aš irgi skalbiu 60 laipsn. ir daugiau... Tada netinka doh.gif
QUOTE(esu-mama @ 2012 11 24, 12:32)
yra ir dabar Alytuje gaminama kokybiska patalyne. zmones sako kad nesiskiria nuo tos kuri buvo anksciau, bet kadangi man pries 15-ka metu dar patalynes nei kainos nei kokybes nei kur ji gaminta nerupejo, tai as nelabai galiu lyginti. biggrin.gif

Reiks tada paieškoti kur ja prekiaujama. Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Reiks tada paieškoti kur ja prekiaujama. Ačiū

apie sita matyt kalbat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 24 lapkričio 2012 - 19:39
QUOTE(veiducka @ 2012 11 24, 20:37)
apie sita matyt kalbat  4u.gif

Aš irgi iš ten perku, tik geri atsiliepimai, greit atsiunčia, kokybiškai pasiūta ir spalvos atitinka nuotraukas, bet dabar siunčiuosi iš čia
http://patalyne.narod.ru/
nes turiu nestandartinės patalynės tai pasiuva irgi audinių didelis pasirinkimas, prieš užsisakant visą laiką į el. paštą atsiunčia audinio nuotrauką. Kainos irgi labai prieinamos.
Atsakyti
Sveikutes,
Gal kas bandet pirkti"tavo sapnas"??? Kokie butu atsiliepimai?
Atsakyti
Aš pirkau iš "Tavo sapnas", daugiau nebepirksiu. Suviliojo kaina ir keli neblogi atsiliepimai. Vaizdas paveiksliuke ir realybėje labai skyrėsi, paveiksliuke spalva violetinė - realybėje žalia blink.gif Po pirmo skalbimo balti plotai buvo žalsvi. Taigi, nieko nesutaupiau, priešingai - kaip porai skalbimų labai didelė prabanga gavosi. Ai ir dažė baisiai, čiužinys žalsvas vietom liko doh.gif Išvada geriau pataupyt kokybiškai, nenusiskalbia, nenusiburbuliuoja ir nereikia vis lakstyt naujos ieškot thumbup.gif
Atsakyti
Iš "Tavo sapnas" pirkau antklodę Merkio, tai negaliu skųstis, viskas ok tik pigiau negu parduotuvėje smile.gif
Atsakyti