Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

Patalyne pirkome Eastcon firmos-avies vilnos.Jau,kad isgyre konsultante,atrodo ne patalyne,o stebuklas.O mano vyrelis susigunde ir nusipirko.Aisku tas stebuklas ir kainavo stebuklingai,tik 4125 litus ax.gif Atseit ziema nesalta po ja,o vasara nekarsta. Ir dar daug visokiu privalumu.Na nezinau kiek visame tame yra tiesos,bet faktas tas,kad jau antra karta tai tikrai tokios klaidos nedarytume g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyza @ 2012 06 29, 00:21)
Patalyne pirkome  Eastcon firmos-avies vilnos.Jau,kad isgyre konsultante,atrodo ne patalyne,o stebuklas.O mano vyrelis susigunde ir nusipirko.Aisku tas stebuklas ir kainavo stebuklingai,tik 4125 litus ax.gif Atseit ziema nesalta po ja,o vasara nekarsta. Ir dar daug visokiu privalumu.Na nezinau kiek visame tame yra tiesos,bet faktas tas,kad jau antra karta tai tikrai tokios klaidos nedarytume g.gif

Mes miegam po vilnone Merkio,tai taip pat liuks patalynė-vasarą nkaršta,o žiemą nešalta,o ir kaina taip pat nesikandžioja wub.gif
Atsakyti
Svikutes,
isikraustem i naujus namus ir labai norime su MB naujos patalynes. Esu nusprendusi pirkti is Merkio vilnone skalbiama 220x240 - 450g. Miegojome po tokia pas draugus, abiems patiko.
Tik va tokiu ismatavimu patalynes komplektu nera daug. Gal kuri galite pasidalinti kur galima Vilniuje tokia nusipirkti. Gal siunciates is kur?
Atsakyti
QUOTE(*jusma* @ 2012 07 31, 07:15)
Svikutes,
isikraustem i naujus namus ir labai norime su MB naujos patalynes. Esu nusprendusi pirkti is Merkio vilnone skalbiama 220x240 - 450g. Miegojome po tokia pas draugus, abiems patiko.
Tik va tokiu ismatavimu patalynes komplektu nera daug. Gal kuri galite pasidalinti kur galima Vilniuje tokia nusipirkti. Gal siunciates is kur?


Merkio produkcija prekiauja VCUP'e, 3 aukste, galit pasizvalgyti, gal turi jums reikiama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuks @ 2012 08 01, 08:45)
Merkio produkcija prekiauja VCUP'e, 3 aukste, galit pasizvalgyti, gal turi jums reikiama smile.gif

Visagaliai Gariūnai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Pirkau pati sau, tikrai pigiau negu VCUP'e
Atsakyti
Tikrai,kad visagaliai gariūnai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*jusma* @ 2012 07 31, 08:15)
Svikutes,
isikraustem i naujus namus ir labai norime su MB naujos patalynes. Esu nusprendusi pirkti is Merkio vilnone skalbiama 220x240 - 450g. Miegojome po tokia pas draugus, abiems patiko.
Tik va tokiu ismatavimu patalynes komplektu nera daug. Gal kuri galite pasidalinti kur galima Vilniuje tokia nusipirkti. Gal siunciates is kur?


Mes turim ir vilnone merkio Kamile ir skalbiama su vilnos kamuoliukais viduj(superwash) Merkio.Tai esam patenkinti tik vilnone,nes nei grauzia,nei karsta nei salta po ja,nors ji daugiau ziemine(mes po ja ziema ir miegam),o superwash esam labai nepatenkinti,nes mano vyras labai po ja prakaituoja,o man ji kazkokia nejauki,man salta po ja.... 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif . Bandysiu ir i visagalius Gariunus ir VCUP'a nuevaziuoti. Radau internete viena moteris parduoda is Prancuzijos tokio dydzio patalynes komplektus. Tik gaila sio metu nusipirkau sau viena tinkama, o su viena neapsieisiu ax.gif .
Atsakyti
sakykit gal kas turit tokią patalynę, kaip jos kokybė?
http://www.neikiturg...;category_id=67
Atsakyti
Gal kas esate pirke is cia? Kainos neitiketinai mazos, idomu kaip su kokybe? http://patalyne.naro...sortimentas.htm
Atsakyti
QUOTE(*Min* @ 2012 06 29, 09:54)
Mes miegam po vilnone Merkio,tai taip pat liuks patalynė-vasarą nkaršta,o žiemą nešalta,o ir kaina taip pat nesikandžioja wub.gif


drinks_cheers.gif mes taip pat Merkio turim

QUOTE(*jusma* @ 2012 07 31, 08:15)
Svikutes,
isikraustem i naujus namus ir labai norime su MB naujos patalynes. Esu nusprendusi pirkti is Merkio vilnone skalbiama 220x240 - 450g. Miegojome po tokia pas draugus, abiems patiko.
Tik va tokiu ismatavimu patalynes komplektu nera daug. Gal kuri galite pasidalinti kur galima Vilniuje tokia nusipirkti. Gal siunciates is kur?


Del uzvalkalu - audinius perku parduotuveje prie Kalvariju turgaus ir siuvu pati. Gaunasi perpus pigiau, be to matmenys tiksliai tokie kokiu reikia.
Atsakyti
Kurios perkate, kur kokybė ir kaina geriausia? thumbup.gif
Atsakyti