Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(Magnetukas @ 2014 02 18, 00:02)
Gal yra kokioj UK toks dydis? Dabar paziurejau kad as perku IKEA patalyne 220x240  biggrin.gif 
Man dar labai grazi ZARA HOME patalyne, tik reiketu parsisiusti g.gif


o pirkote IKEA Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 02 18, 21:05)
o pirkote IKEA Lietuvoje?

Suomijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2014 02 18, 23:52)


deja,peržiūrėjau 200x220 nieko nėra:(
gal kas žinote,kur Vilniuje yra didžiausia"ekspozicija" patalynės?www nieko doro nematau:(
gal kas matėte panašias patalynes kurioje nors parduotuvėje?

user posted image
user posted image

mane domina baltai pilkai juodai ornamentuotą - net nėra skirtumo, kuri dominuotų, galėtų būti baltas fonas su tamsesniais raštais, arba pilkas fonas su baltais ornamentais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiktoo: 20 vasario 2014 - 23:21
QUOTE(Wiktoo @ 2014 02 21, 00:20)
deja,peržiūrėjau 200x220 nieko nėra:(

KURIMOJE yra 220*205 4u.gif

Aš pabandysiu iš ten nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 02 21, 08:50)
KURIMOJE yra 220*205  4u.gif

Aš pabandysiu iš ten nusipirkti  4u.gif

iš kurmos esu pirkus ir patalynės ir rankšluosčius, tai kaina mažesnė negu 1000 ir 1 naktis salonuose, o kokybė ta pati, labai gera
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 21, 10:20)
iš kurmos esu pirkus ir patalynės ir rankšluosčius, tai kaina mažesnė negu 1000 ir 1 naktis salonuose, o kokybė ta pati, labai gera

O kokioje temperaturoje skalbete Kurimos patalynę? As pas juos tinklapi uzmaciau, kad 40 laipsniu skalbti blink.gif Bijau ant 60 megint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 02 20, 23:20)
gal kas žinote,kur Vilniuje yra didžiausia"ekspozicija" patalynės?www nieko doro nematau:(
gal kas matėte panašias patalynes kurioje nors parduotuvėje?

http://banga.balsas....067198871fb.png
http://banga.balsas....0671788850f.png

mane domina baltai pilkai juodai ornamentuotą - net nėra skirtumo, kuri dominuotų, galėtų būti baltas fonas su tamsesniais raštais, arba pilkas fonas su baltais ornamentais


http://www.patalai.c...ktai-satinas-12 cia lyg ir kazkas panasaus, ne?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2014 02 21, 11:27)
O kokioje temperaturoje skalbete Kurimos patalynę? As pas juos tinklapi uzmaciau, kad 40 laipsniu skalbti  blink.gif Bijau ant 60 megint  unsure.gif

Aš aplamai patalynę skalbiu tik ant 40 arba ant 30 , nes keičiu kas savaitė, tai ypatingo užsimurzinimo ir nebuna, tiesiog atgaivinti, o del rekomendacijos tai nat rankšluosčių žinau kad tikrai 60 parašyta, o del patalynės reiktų dar pasižiūrėti etiketes smile.gif jie rekomenduoja.

tokios, pilka, balta, vienspalvės labai populiaros La redoute, pilna ten jų, galit per tarpininkę pirktis, gal pigiau negu siųstis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 21 vasario 2014 - 10:56
QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 21, 11:53)
Aš aplamai patalynę skalbiu tik ant 40 arba ant  30 , nes keičiu kas savaitė, tai ypatingo užsimurzinimo ir nebuna, tiesiog atgaivinti, o del rekomendacijos tai nat rankšluosčių žinau kad tikrai 60 parašyta, o del patalynės  reiktų dar pasižiūrėti etiketes smile.gif  jie rekomenduoja.



Nu as ir keiciu kas savaite, bet ant 60 skalbdavau visada... nu reiks bandyti ant 40 skalbti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
o gal kas pirkote JYSK patalynę arba Senukuose? kaip su kokybe?
nes JYSK dabar nuolaida:)
Atsakyti
Renkuosi ir aš dabar naują patalynę - antklodes, pagalves ir uzvalkalus. Norisi, kad kuo mažiau kauptų dulkes ir dulkių erkes. Buvau apsisprendusi dėl šilko patalų, bet kai paskaičiau, kaip juos gamina, tai gaila pasidarė tų vabaliukų ir norisi boikotuoti šitą reikalą...
Dabar apsistojau ties Comco kupranugario vilnos įvilkta antklode ( iš patalai.com), nes norisi kažko lengvo ir vasarą ne karšto, žiemą - nešalto, kad tiktų ta pati visiems metų laikams. Kažkas rašė, mad vilnoj erkutės nesiveisia. Gal kuri žinote tiksliau, kokius patalus jos mėgsta ir kokių ne? Medvilnę ir pūkus tikriausiai myli labiausiai?
Pagalvių temoj buvau radusi, kad labai neblogos lateksinės, tai gerai, kad dar nenusipirkau ir radau info, kad lateksas alergizuoja ir turiu įtarimo, kad aš jam jautri. Tai dabar mėtausi tarp bambukinės ir sintetinės. Truputį pasiklydau tarp Merkio "Miražo. , Pelenės ir Microfibre. Gal kas bandėte ir galit jas pakomentuoti. Taip pat nusižiūrėjau patalynespasaulis.lt taip vadinamos "baltos" patalynės komplektus, bet kažin. , kaip tų kokybė, kur iki 100 Lt viengulės, kaži labai skystos. , tankumas ten lyg nenurodytas. Netgi satino yra už tokią kainą, kaip drobė. ..
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė Orchidėja @ 2014 02 24, 05:39)
Renkuosi ir aš dabar naują patalynę - antklodes, pagalves ir uzvalkalus. Norisi, kad kuo mažiau kauptų dulkes ir dulkių erkes. Buvau apsisprendusi dėl šilko patalų, bet kai paskaičiau, kaip juos gamina, tai gaila pasidarė tų vabaliukų ir norisi boikotuoti šitą reikalą...
Dabar apsistojau ties Comco kupranugario vilnos įvilkta antklode ( iš patalai.com),  nes norisi kažko lengvo ir vasarą ne karšto, žiemą - nešalto, kad tiktų ta pati visiems metų laikams. Kažkas rašė, mad vilnoj erkutės nesiveisia. Gal kuri žinote tiksliau, kokius patalus jos mėgsta ir kokių ne? Medvilnę  ir pūkus tikriausiai myli labiausiai? 
Pagalvių temoj buvau radusi, kad labai neblogos lateksinės, tai gerai, kad dar nenusipirkau ir radau info, kad lateksas alergizuoja ir turiu įtarimo, kad aš jam jautri. Tai dabar mėtausi tarp bambukinės ir sintetinės. Truputį pasiklydau tarp Merkio "Miražo. , Pelenės ir Microfibre. Gal kas bandėte ir galit jas pakomentuoti. Taip pat nusižiūrėjau patalynespasaulis.lt taip vadinamos "baltos" patalynės komplektus, bet kažin. , kaip tų kokybė, kur iki 100 Lt viengulės, kaži labai skystos. , tankumas ten lyg nenurodytas. Netgi satino yra už tokią kainą, kaip drobė. ..


vilną net ir medikai vertina labai prieštaringai, vieni rekomenduoja kaip tinkama alergiškiems, kiti vis gi nesiūlo ją rinktis. internete taip pat gausu prieštaringos informacijos. daug neieškojau šiuo metu, bet : http://forumas.alerg...php?f=20&t=4306 ir http://www.delfi.lt/...i.d?id=55357125
vien pasirinkti tinkamą antklodę nepakaks, svarbu dažnai keisti užvalkalus ir pan. o jei jūs turite alergijas erkutėms ar dulkėms, verčiau rinktis spec. alergiškiems žmonėms skirtas antklodes ir pagalves. Užvalkalai alergiškiems žmonėms geriausiai natūralūs, medvilniniai, satininiai, bambuko, lino. idealiausia natūralių spalvų.
Atsakyti