Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(Wiktoo @ 2014 01 18, 20:52)
mane irgi domina dėl tokio dydžio anklodės:)

Aš jau beveik apsisprendžiau, kad daugeliu atžvilgių (skalbimo, ramaus miego, vaikų susikraustymo) praktiškiau visgi dvi antklodės rolleyes.gif Reikės dar po parduotuves pasidairyti, koks užvalkalų plotis populiariausias (iš interneto taip ir nepavyko susidaryti vaizdo), nes patogumo prasme tie 10 cm nelabai ką turbūt ir keičia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 18 sausio 2014 - 20:19
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 01 18, 20:17)
Reikės dar po parduotuves pasidairyti, koks užvalkalų plotis populiariausias, nes patogumo prasme tie 10 cm nelabai ką turbūt ir keičia.


Va,decoflux kur man patinka, tai uzvalkalai arba 140x200 arba 200x220. Aisku jie dar siuva individualius. Cia kaip kam patinka miegoti, kiti juk turi atskiras viengules kaldras.
Atsakyti
QUOTE(Rasaka @ 2014 01 18, 23:52)



ačiū 4u.gif
man labai patinka IKEA patalynės spalvinė gama, tik ten 200x200 didžiausi dydžiai:( tai jeigu lova 180x220 - tai bus trumpoka:(

gal kas esate užmatę kur panašios stilistikos, tačiau didesnių dydžių patalų?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaka @ 2014 01 18, 23:52)
Apie standartus

Ačiū 4u.gif

O Merkio svetainėje informacija kartais nėra pasenusi? g.gif Šiandien Ermitaže mačiau sintetetinę antklodę, kurios matmenys pagal etiketę 140 x 200 cm, o ne 140 x 205 cm, kaip čia apie visas rašo. unsure.gif
Atsakyti
Išsirinkit koks audinys patinka, pasiųs kokių tik norit išmatavimų. Turiu nestandartinę antklodę ir pagalves, tad pati išbandžiau jų paslaugas thumbup.gif

http://www.avyte.lt/...s-e-parduotuve/

QUOTE(Wiktoo @ 2014 01 19, 14:43)
ačiū 4u.gif
man labai patinka IKEA patalynės spalvinė gama, tik ten 200x200 didžiausi dydžiai:( tai jeigu lova 180x220 - tai bus trumpoka:(

gal kas esate užmatę kur panašios stilistikos, tačiau didesnių dydžių patalų?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 01 18, 17:53)
Jums leidus, dar truputuką su savimi šnektelėsiu biggrin.gif

Kokių matmenų antklodę/antklodes praktiškiausia pirkti 200 x 180 lovai? g.gif

Mąstau apie 200 x 220, bet kokio storio tokių matmenų antklodę dar būtų galima lengvai sutalpinti į skalbyklę? unsure.gif

200 x 200, kiek skaičiau šioje temoje, jau mažoka, ar ne? g.gif Bet tai IKEA standartas biggrin.gif

Viengulių "standartas", kaip kažkas rašėte - 160 x 200, bet ar ne platoka? unsure.gif IKEA būtų 150 x 200, tarybiniais laikais iš viso ar ne 130 x 190 būdavo. g.gif
Ne problema būtų užvalkalus siūtis ir pačiai (tada matmenys kaip ir nesvarbu), bet įtariu, jog kokybiško ir gražaus audinio rasti ne ką paprasčiau, gal net ir kaina būtų panaši, ar klystu?


Musu ciuzinys 180x200 plocio, bet as net nesvarscius pirkau antklode 220x200 ir ne kiek nesigailiu wub.gif

QUOTE(Rasaka @ 2014 01 18, 22:52)

Antklodziu storis
Vasarine - 200g/m2
Rudenine - 350-440g/m2
Ziemine (labai jau silta) - 600g/m2

Antklodziu uzpildai
Poliesterio (Sintetika)
Avies vilnos
Kupranugario vilnos
Silko
Bambuko
Tencell
ir dar kokie nors hibridai smile.gif



Mes turim ziemine antklode 500g/m2, dvipuse is merino vilnos thumbup.gif

Beje, sako, jog geriausia pirkti patalyne 5 cm didesne negu antklode, tai kai kurie gamintojai siulo tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2014 01 13, 10:12)
Eilini karta nusivylimas grupiniais apsipirkimais...  verysad.gif

Va Comco patalyne superine, svelni, maloni prie kuno, pirksiu tik pas juos  ax.gif


Reikės pasidomėto ta Comco patalyne, o dėl tų grupinių apsipirkimų, tai jau seniai mečiau šitą reikalą. Paskutiniu metu vien grazinimai ir tebudavo doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas nors atsakys i mano klausima ax.gif
Esu ziauriai pikta, tik nezinau ant ko pykti unsure.gif
Turejome antklode pirkta is MAXIMOS 200x220 ismatavimu ir kruva uzvalkalu pirktu taip pat Maximoje arba urmo bazeje. Taigi nusprendziau, kad reikia mums pasikeisti antklode, ir nusipirkau Merkio 200x220.... Tai va, ta maximine kaldra realiai nebuvo 200x220 (matavom su metru smile.gif )o Merkio atitinka, bet man dabar nei vienas uzvalkalas netinka unsure.gif visi per mazi verysad.gif nors raso ismatavimus 200x220 blink.gif Gal kuri turite Merkio antklode tokiu ismatavimu? Kur perkate uzvalkaliukus?
Atsakyti
Bet juk 200x220 yra vienas is populiariausiu dydziu. Tikrai neturetu buti sunku surasto toki uzvalkala smile.gif



QUOTE(Snaily @ 2014 02 15, 14:56)
Sveikos,

Gal kas nors atsakys i mano klausima  ax.gif
Esu ziauriai pikta, tik nezinau ant ko pykti  unsure.gif
Turejome antklode pirkta is MAXIMOS 200x220 ismatavimu ir kruva uzvalkalu pirktu taip pat Maximoje arba urmo bazeje. Taigi nusprendziau, kad reikia mums pasikeisti antklode, ir nusipirkau Merkio 200x220.... Tai va, ta maximine kaldra realiai nebuvo 200x220 (matavom su metru  smile.gif )o Merkio atitinka, bet man dabar nei vienas uzvalkalas netinka  unsure.gif visi per mazi  verysad.gif nors raso ismatavimus 200x220  blink.gif Gal kuri turite Merkio antklode tokiu ismatavimu? Kur perkate uzvalkaliukus?

Atsakyti
QUOTE(felnytia @ 2014 02 15, 14:00)
Bet juk 200x220 yra vienas is populiariausiu dydziu. Tikrai neturetu buti sunku surasto toki uzvalkala smile.gif

Tai as ju turiu prisipirkus, taip ir raso ant uzvalkalu pakuotes 200x220 bet realiai netinka. Mes su metru ismatavom ir uzvalkala, jo plotis 1,86 unsure.gif O kaldros realus plotis 2m... nieko nebesuprantu... verysad.gif
Vakar visus namus isdulkinau , bevilkdama ta kaldra doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snaily: 15 vasario 2014 - 13:05
pirkite gersnes kokybes uzvalkalus, nes tie pigus tiesiog susitraukia nuo karscio skalbiant, o jei dar dziovinat elektriniu budu tai sumazeja kaip reikiant.
Atsakyti
Patarciau sekanti karta pirkti, kad ir brangesne, bet kokybiskesne patalyne. Tarkime satina (labai graziai atrodo vienspalvis karaliskas satinas), ar bent jau 100 proc medvilne. Ji labiau atitinka rasomus ismatavimu standartus, graziai atrodo ir ilgai tarnauja smile.gif
Kazkaip visada labai nepatikliai ziuredavau i visa Maximos ir Jysko patalyne... schmoll.gif



QUOTE(Snaily @ 2014 02 15, 15:04)
Tai as ju turiu prisipirkus, taip ir raso ant uzvalkalu pakuotes 200x220 bet realiai netinka. Mes su metru ismatavom ir uzvalkala, jo plotis 1,86  unsure.gif O kaldros realus plotis 2m... nieko nebesuprantu...  verysad.gif
Vakar visus namus isdulkinau , bevilkdama ta kaldra  doh.gif

Atsakyti