Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(Jurguras @ 2013 11 25, 15:16)
ir man taip buvo kai nusipirkau ale karaliska komplekta is medvilnes ir satino.Tai ten kur satinas yra apsiuta neriniais ir ties ta vieta  sutraukta medziaga,o vidury issiduobe,issitampe, baisu. Nepatarciau niekam,nes pinigai kaip i bala. schmoll.gif
Gerai sako,kad ir to satino buna visokio tankio, nes mano ir medziaga lyg skystesne,o yra teke miegot viesbuty ir ciupint storesni audini. Va ir vakar prismoj buvo akcija patalynei tai visi griebia ciumpa po kelis komplektus biggrin.gif  doh.gif ,o as paciupinejau ir ranka nekilo pirkt.

O tu pirkai ir per masinis.lt (ar kitas pan)?

Ir gal atsilieps kas iš kur normalius perka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2013 11 25, 18:37)
O tu pirkai ir per masinis.lt (ar kitas pan)?

Ir gal atsilieps kas iš kur normalius perka g.gif

As pirkau bazeje,bet labai gailiuosi. Daug kas giria 1000 ir 1naktis patalyne, bet ten brangoka,o ir Kaune nera.
Jei patinka 3D, siulau pabandyt pasidomet feisbuke kas prekiauja patalyne ,ten maciau yra 3D ir buna komentarai vartotoju.
Atsakyti
O kur ieskoti geros, ne 3D patalynes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 11 26, 15:35)
O kur ieskoti geros, ne 3D patalynes?  g.gif

Dar IKEA patalynę giria, bet pati nesu pirkusi. Dydžiai ten nalabai tinkami ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 11 26, 14:42)
Dar IKEA patalynę giria, bet pati nesu pirkusi. Dydžiai ten nalabai tinkami  ax.gif

Ziurejau IKEA, man labai patiko, bet dydziai tik 200x200, o reikia 200x220. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 11 26, 16:26)
Ziurejau IKEA, man labai patiko, bet dydziai tik 200x200, o reikia 200x220. sad.gif

Mūsų irgi 200X220 ax.gif

Paskutinį kartą tokio dydžio pirkome Gariūnuose, kur prekiauja MERKIO kaldromis, turėjo ir lietuviškų patalynės komplektų (lyg Alytaus). Tai kokybė patiko 4u.gif
Atsakyti
pries pora savaiciu du naujus kompektus, dvi viengules antklodes ir du uzvalkalus pagalvem, nusipirkau labdarineje ax.gif pirkau pirmakart, visada galvojau, kad patalyne pirksiu tik nauja, bet negalejau nepirkt- medvilniniai, atrodo net nenaudoti, grazi tinkama spalva 4u.gif tad siulyciau ir jum atkreipt demesi i patalynes labdarinese, jei zinoma lankotes jose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 11 23, 19:47)
http://www.ikea.com/...Textiles/18730/ čia atrodo su kainomis yra. Bet aš iš ten dar nesu pirkusi, nežinau dėl kokybės  ax.gif



QUOTE(Kristiniux @ 2013 11 23, 21:44)
aš turiu pora patalynės komplektų vaikams, tai nerealiai kokybė, aišku dar tik metai, bet nenusiskalbė, neišbluko, kokybė super wub.gif



QUOTE(VejaGuse @ 2013 11 24, 09:06)
E-avyte graziu patalyniu yra.



QUOTE(veiducka @ 2013 11 24, 11:07)
www.tavosapnas.lt  yra didelis pasirinkimas patalynes  4u.gif



QUOTE(lilget @ 2013 11 24, 11:43)



QUOTE(Sweetbeads @ 2013 11 24, 12:15)
Dar cia grazuoles patalynes
http://seilinukas.lt/laisvidarbai/3
galima ir pagal uzsakyma siuti ax.gif



Sukėliau iš Nuolaidų temos. Man patiko e.avyte patalynės, tik užkliuvo, kad dauguma patalynių galima skalbti iki 40 laipsnių temperatūroje, kai visur sako, kad reikia bent 60 laipsnių temperatūroje skalbti.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 11 26, 14:35)
O kur ieskoti geros, ne 3D patalynes?  g.gif


www.patalai.com, siaulieciai gamintojai 4u.gif
Atsakyti
Man neblogai ziurisi komplektai "Papercut", tik neaisku kaip kokybe, ir dar kas nepatinka, kad spalvos nuotraukose skiriasi,vienur atrodo,kad geltona su pilku,kitur tas pilkas i violetine nesa g.gif Ir kitu spalvu komplektai. Taip ir nesuprasi realiu spalvu.
user posted image
Gal kas turit?


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 09 gruodžio 2013 - 14:12
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 11 26, 15:42)
Dar IKEA patalynę giria, bet pati nesu pirkusi. Dydžiai ten nalabai tinkami  ax.gif


As Ikea pirkus pries kokius 4 metus patalyne vaikiska JAV, tai iki siol naudoju, kokybe super, tik gal kiek spalva nusiskalbe, bet tikrai nezymiai. Visiems patariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vkai @ 2013 12 09, 15:51)
As Ikea pirkus pries kokius 4 metus patalyne vaikiska JAV, tai iki siol naudoju, kokybe super, tik gal kiek spalva nusiskalbe, bet tikrai nezymiai. Visiems patariu smile.gif


O IKEA'jai patalyne gamina UAB COMCO smile.gif Kuriu internetinis puslapis yra www.patalai.com smile.gif

Nusipirkau jau pora patalynes komplektu is ju, tik kol kas negaliu pasakyti del nusiskalbimo... blush2.gif
Atsakyti