Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(rytorasa @ 2013 10 18, 13:36)
turguje pirkot?  g.gif


Jo, bet čia prieš 4 metus kažkur. Dabar kainų nežinau, dar nesipirkau sau, čia vaiko pagalvė.
Beje, šita forma nelabai patogi, nes sunku pritaikyti patalynę jai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 10 19, 10:20)
Jo, bet čia prieš 4 metus kažkur. Dabar kainų nežinau, dar nesipirkau sau, čia vaiko pagalvė.
Beje, šita forma nelabai patogi, nes sunku pritaikyti patalynę jai.  ax.gif


supratau.. 4u.gif
Atsakyti
Patarkite, pasiulykite, kur geriausia pirkti patalynes komplekta, geriausia medvilnini 220x200cm anklodes uzvalkalas ir 70x70cm pagalves uzvalkalu? Nesinoretu brangios -100Lt, gali truputeli daigiau buti.. ax.gif Nelabai randu tokiu ismatavimu, o ir be rekomendaciju nesinori pirkti.. Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
sveikos, kur patartumete ieskoti geros kokybes nenusiskalbancia patalines komplekta?
Atsakyti
Aš irgi vis dar paieškose...

Nieko geresnio už tarybinius patalynės komplektus nerandu. Ją skalbdavau 90 laipsnių temperatūroje. Niekas jai nepasidarydavo, nesusitraukdavo...

O dabar vis neatrandu, kad gera būtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 04 lapkričio 2013 - 14:12
QUOTE(doruta @ 2013 11 04, 14:55)
Patarkite, pasiulykite, kur geriausia pirkti patalynes komplekta, geriausia medvilnini 220x200cm anklodes uzvalkalas ir 70x70cm pagalves uzvalkalu? Nesinoretu brangios -100Lt, gali truputeli daigiau buti..  ax.gif Nelabai randu tokiu ismatavimu, o ir be rekomendaciju nesinori pirkti.. Buciau dekinga  4u.gif



O nebandete is akciju visokiu pirkti? Kainos ten geros. Bet idomu kaip kokybe?
Nors uz 100lt ir du komplektai iseina smile.gif, bet jei greitai susideveti tai irgi nesamone
siandien maciau akcija www.kartu.lt komplektams.
Gaila, kad nera mano dydzio tinkamo.
Atsakyti
QUOTE(Tukituki @ 2013 11 04, 15:59)
O nebandete is akciju visokiu pirkti? Kainos ten geros. Bet idomu kaip kokybe?
Nors uz 100lt ir du komplektai iseina smile.gif, bet jei greitai susideveti tai irgi nesamone
siandien maciau akcija www.kartu.lt komplektams.
Gaila, kad nera mano dydzio tinkamo.

Ziurejau viena karta, bet nebuvo ismatavimu tinkamu.
O anksciau esu pirkusi kupona is patalynes pasaulio berods, lietuvisko satino, tai siaubas kazkoks doh.gif Kokia kieta medziaga..
Atsakyti
Sveikos, gal galit patarti kur ieškoti didesnių išmatavimų antklodės (kaldros)? Ieškau viengulės 220x140 ar 220x150 ar bent 210x140 . Būčiau dėkinga už info smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Debesiuke*: 05 lapkričio 2013 - 17:45
As irgi dar nedrystu pirkti naujo komplekto.Klausiau auksciau,bet niekas negali atsakyti is naudojanciu. Man patinka satinas, balti, latte spalvos na tokie pasteliniai (teke miegot pvz viezbuti), ir radau ne viena patinkanti komplekta,bet baisu ar nepajuos, ar daznai skalbiant isliks ta kokybe. Dabar vyro pagalve pajuosta,nors ir eina pastoviai i dusa,bet gal vistiek nuo darbo nzn. O norisi sviesios ,kvepiancios tokios provansiskos patalynes. Tai gal kas pakomentuosit dar g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 06 lapkričio 2013 - 14:24
QUOTE(Jurguras @ 2013 11 06, 14:21)
As irgi dar nedrystu pirkti naujo komplekto.Klausiau auksciau,bet niekas negali atsakyti is naudojanciu. Man patinka satinas, balti, latte spalvos na tokie pasteliniai (teke miegot pvz viezbuti), ir radau ne viena patinkanti komplekta,bet baisu ar nepajuos, ar daznai skalbiant isliks ta kokybe. Dabar vyro pagalve pajuosta,nors ir eina pastoviai i dusa,bet gal vistiek nuo darbo nzn. O norisi sviesios ,kvepiancios tokios provansiskos patalynes. Tai gal kas pakomentuosit dar g.gif

Tikrai, gaila, kad niekas nepasidalina informacija..
Man IKEA patiko patalyne, bet ismatavimai 200x200 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 11 04, 16:03)
O anksciau esu pirkusi kupona is patalynes pasaulio berods, lietuvisko satino, tai siaubas kazkoks  doh.gif Kokia kieta medziaga..


Tai gal galit imest komplekto nuoroda kuris cia kieta medz. gal tai pavyktu kitoms sutaupyti neperkant tokiu. As jau nebesuprantu kurie cia lietuviski,nes daugumoj internetiniu parduotuviu visi tokie pat. Nieko naujo.
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2013 11 06, 15:37)
Tai gal galit imest komplekto nuoroda kuris cia kieta medz. gal tai pavyktu kitoms sutaupyti neperkant tokiu. As jau nebesuprantu kurie cia lietuviski,nes daugumoj internetiniu parduotuviu visi tokie pat. Nieko naujo.

Kad jau neberasiu tokios, pirkau pries kokius 4 metus..
Atsakyti