Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

sveikos,
gal matet kur geros kokybes ir kainu tokios patalynes?
http://direct.asda.c...default,pd.html

noriu vienspalves ar dvispalves, ne margos. zalios ir rudos. gal matete kazka panasaus online parduotuvese?
aciu
Atsakyti
Matau, kad nemazai jusu esate susizavejusios Merkio parduodama patalyne. Taciau noriu pasakyti tik viena gana dideli minusa - ju antklodziu ismatavimai (ypatingai vienguliu) yra nestandartiniai, todel ateityje bus gana sunku surasti patinkancius patalynes komplektus.
Standartiniai ismatavimai yra 160x200cm ir 220x200cm, todel pries perkant pagalvokit smile.gif
Atsakyti
Mergytes( moterytes), o kaip "Fejos namu komplektai? Gal kas turit? Visai nieko toks sis pasirode, kaip kokybe gal zinot?
user posted image
Atsiprasau uz didele foto, kompas stringa kazko ir neduoda mazesnes idet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 30 rugsėjo 2013 - 19:43
O as dar su klausimu, pusiau i tema, pusiau ne smile.gif
Reiketu uzvalkalo ciuziniui. O kur cia ieskoti? Kiek guglinu, nelabai randu g.gif
Senas apipelejo doh.gif Ciuzinys sveikas.
Atsakyti
Tai apie "Fejos namus" atsiliepimu jokiu?
Atsakyti
as uzsisakiau is Maizos uzvakala ax.gif
Atsakyti
Po to, kai nusipirkau patalyne su silko uzpildu, prie jokios kitos nebegrisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 10 04, 13:48)
Po to, kai nusipirkau patalyne su silko uzpildu, prie jokios kitos nebegrisiu smile.gif

Nagi nagi, prasau detaliau aprasyti, kas tas silko uzpildas ir kas tokia patalyne gamina. Siuo metu keliuosi i nauja busta ir ieskau naujos patalynes- antklodes ir pagalviu. Turejau Merkio vilnonine antklode, bet ji silde tol, kol nesusoko i gumulelius (apie du metus tarnavo). Pagalves turejom sintetines, bet ir jos i gumulus susoksta. Zodziu, dabar mastau, ka cia protingo ir silto pasirinkus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2013 10 04, 12:59)
Nagi nagi, prasau detaliau aprasyti, kas tas silko uzpildas ir kas tokia patalyne gamina. Siuo metu keliuosi i nauja busta ir ieskau naujos patalynes- antklodes ir pagalviu. Turejau Merkio vilnonine antklode, bet ji silde tol, kol nesusoko i gumulelius (apie du metus tarnavo). Pagalves turejom sintetines, bet ir jos i gumulus susoksta. Zodziu, dabar mastau, ka cia protingo ir silto pasirinkus bigsmile.gif


As pirkau lenkiskas turguje, tai apie gamintojus labai nenutuokiu smile.gif Mano pazistama prekiauja patalynemis, ji ir parekomendavo, kol kas as lbai patenkinta. Pagalve nesusoka i gumulus, o kaldra lengvute, bet ir silta, kai reikia silumos.
Atsakyti
sveikos merginos. gal kas turi h and m linine patalyne? gal kokiu atsiliepimu? ar nesitraukia labai po skalbimo?
pas mane pagalves 50x60, antklode 200x220, nerandu tokiu komplektu nors sauk... tai maciau hm yra lininiai, siaip atrodo fainai, man ir i namu stiliuka linas isipaiso, bet noretusi info, visgi nera pigi...
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 10 04, 15:11)
As pirkau lenkiskas turguje, tai apie gamintojus labai nenutuokiu smile.gif

Aisku. Aciu 4u.gif

QUOTE(ptashka @ 2013 10 04, 13:48)
Po to, kai nusipirkau patalyne su silko uzpildu, prie jokios kitos nebegrisiu

Pasiziurejau internete kas tai per patalyne, tai kaip ir susizavejau, bet apziurejus foto, vizualiai man jos tokios plonutes. Sakyk, Ptashka, o kaip su siluma ziema, tarkim kai kamb. +18? g.gif Beje, kiek tokios patalynes kainuoja turguose, gal sakau pigesnes, nes internetu, tai kainos kandziojasi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 05 spalio 2013 - 15:00
QUOTE(Jollė @ 2013 10 05, 18:48)
Na ka, reikes pradet taupyt $... mastau.gif  Tik ziuriu patalu dydziu pasirinkimas menkas, vienas kaip ir per mazas, kitas kaip ir didokas g.gif


oi as tai dvigules dar didesnes noreciau. turiu viena ziemine kaldra 210x230 , man pats tas. galetu but 220x240 , nes 210x230 ne standartas. smile.gif
Atsakyti