Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(Yyy @ 2013 07 25, 14:35)
hoie g.gif Bet man reikia nestandartines, gal kas esates pasisiuvusios? g.gif 250x250cm doh.gif biggrin.gif

O musu Merkys neturi? Pas juos nestandartai dazniausiai buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 07 21, 22:12)
Man irgi Decoflux satino užvalkalai labai patinka - puikiai nešiojasi jau trys metai kaip trinam. Norėčiau atsinaujinti, bet nerandu, kad internete jie prekiautų...

Pagooglinkit, yra ir daugiau kas prekiauja.

QUOTE(esu-mama @ 2013 07 24, 23:15)
taip, gali alergizuoti. alergizuoja dulkiu erkutes. o medvilne jos megsta. reiktu skalbti 60 laipsniu temp kas dvi savaites, kad isvengti alergijos.


60 laipsniu tai sutinku, bet sakyciau kad kas savaite, kartais net dazniau skalbiu, as irgi alergike ir pradedancioji astmatike, man butu bjauroka 2 savaites ant to pacio miegoti. Aisku toks daznas skalbimas ir laipsniai negailestingi bet kokiai medziagai.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 07 28, 23:24)
Pagooglinkit, yra ir daugiau kas prekiauja.
60 laipsniu tai sutinku, bet sakyciau kad kas savaite, kartais net dazniau skalbiu, as irgi alergike ir pradedancioji astmatike, man butu bjauroka 2 savaites ant to pacio miegoti. Aisku toks daznas skalbimas ir laipsniai negailestingi bet kokiai medziagai.


mes cia siaip apie kaldra ne apie uzvalkalus.
uzvalkalus as skalbiu kas 5-7 dienas. o medvilnine kaldra kas dvi savaites. jeigu uzsikloju silku arba spec antklode alergiskiems, tai silko neskalbiu visai. silkas yra neskalbiamas. o antialergine antklode skalbiu mazdaug kas 3 menesius
Atsakyti
QUOTE(esu-mama @ 2013 07 29, 16:32)
mes cia siaip apie kaldra ne apie uzvalkalus.
uzvalkalus as skalbiu kas 5-7 dienas. o medvilnine kaldra kas dvi savaites. jeigu uzsikloju silku arba spec antklode alergiskiems, tai silko neskalbiu visai. silkas yra neskalbiamas. o antialergine antklode skalbiu mazdaug kas 3 menesius

Aga tada ok, sutinku. Silkas labai faina, bet as su juo nedraugauju. blush2.gif
Atsakyti
nostra.lt faina patalynė, o jau rankšluosčių pripirkau papigiai mano akimis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 07 31, 20:22)
nostra.lt faina patalynė, o jau rankšluosčių pripirkau papigiai mano akimis  biggrin.gif

Oho tikrai labai pigu, įdomu kaip kokybė?
Atsakyti
Smagu, yra nuolaidos !
http://www.beddingin...ng-Sets-101691/
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 07 28, 23:24)
Pagooglinkit, yra ir daugiau kas prekiauja.
60 laipsniu tai sutinku, bet sakyciau kad kas savaite, kartais net dazniau skalbiu, as irgi alergike ir pradedancioji astmatike, man butu bjauroka 2 savaites ant to pacio miegoti. Aisku toks daznas skalbimas ir laipsniai negailestingi bet kokiai medziagai.


Decoflux prekiauja http://www.berrybald...talyne/patalyne
Atsakyti
Merginos o kur galima nupirkti spalvota,gražia kaip pavasaris patalynės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iden @ 2013 08 28, 17:02)
Merginos o kur galima nupirkti spalvota,gražia kaip pavasaris patalynės? smile.gif


fėjosnamai.lt
Atsakyti
Nusipikau decoflux patalynes, kokybe superine - tikrai verta kiekvieno lito wink.gif
Atsakyti
o kaip juos rasti internete? g.gif
Atsakyti