Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(Tiffany @ 2013 06 22, 18:01)
Egiptietiska medvilne - satinas, is kuriu decoflux siuna patalyne  mirksiukas.gif

Man irgi Decoflux satino užvalkalai labai patinka - puikiai nešiojasi jau trys metai kaip trinam. Norėčiau atsinaujinti, bet nerandu, kad internete jie prekiautų...
Atsakyti
as tai noriu tokiu uzvalkalu, kai buna viesbuciuose: baltos su juostelem is savo audinio; jie tokiu buna kazkokie minksti biggrin.gif keliose panasius ziurejau, bet ne tas.... gal kas zino kur tokiais prekiauja?
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2013 07 22, 22:27)
as tai noriu tokiu uzvalkalu, kai buna viesbuciuose: baltos su juostelem is savo audinio; jie tokiu buna kazkokie minksti biggrin.gif  keliose panasius ziurejau, bet ne tas.... gal kas zino kur tokiais prekiauja?


Gali buti,kad po skalbimo jie ir suminksteja smile.gif ,o viesbuciuose juos pastoviai skalbia juk. Man jie irgi grazus, neerzinantys drinks_cheers.gif .
Beje viena pardaveja sake, kad turkai gamina geros kokybes patalyne, nes ta medvilne ju kazkaip tankiau suausta. Jei kas kur pamatysit, galit pasidomet. Viena komplekta norejau pirkti turku gamybos, nes buvo net ir ipakuotas labai graziai, perristas kaspinais, bet netiko ismatavimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 23 liepos 2013 - 09:17
QUOTE(Asese @ 2013 07 21, 21:12)
Man irgi Decoflux satino užvalkalai labai patinka - puikiai nešiojasi jau trys metai kaip trinam. Norėčiau atsinaujinti, bet nerandu, kad internete jie prekiautų...

Jais prekiauja 1001 naktis, berry balduose maciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

O jei kaldra su medvilnės kamšalu - medvilninė, ar gali ji alergizuoti? g.gif
Atsakyti
Aš pirkau šią antialerginę antklodę
http://www.hoie.eu/2...o...klodė.html
tai rašo, kad kamšalas medvilnė

QUOTE(Yyy @ 2013 07 24, 18:27)
Sveikos smile.gif

O jei kaldra su medvilnės kamšalu - medvilninė, ar gali ji alergizuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2013 07 24, 18:27)
Sveikos smile.gif

O jei kaldra su medvilnės kamšalu - medvilninė, ar gali ji alergizuoti? g.gif

nzn kas liecia suaugusius, bet vaikams antialergines siuna is pusiau medvilniniu audiniu, kad butu poliesterio sudetyje, o kamsalai sintetiniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2013 07 24, 17:27)
O jei kaldra su medvilnės kamšalu - medvilninė, ar gali ji alergizuoti? g.gif

taip, gali alergizuoti. alergizuoja dulkiu erkutes. o medvilne jos megsta. reiktu skalbti 60 laipsniu temp kas dvi savaites, kad isvengti alergijos.

alergiskiems zmonems tai hoie tikrai geros ir silko antklodes dar tinka.

QUOTE(Vi_ktorija @ 2013 07 24, 17:45)
Aš pirkau šią antialerginę antklodę
http://www.hoie.eu/2...o...klodė.html
tai rašo, kad kamšalas medvilnė


Hoie viduje ne medvilne. medvilne tik isoreje. medvilne isoreje buna ir ant silko,. hoie allergo skirta alergiskiems zmonems, bet yra i pigesniu variantu kaip hoie nature. pavirsius taip pat medvilne, o viduje antialerginis pluostas.
siaip :

HØIE ALLERGO serijos ANTKLODĖS yra užpildytos antibakteriniu spiraliniu pluoštu Quallofil.AIR su specialia medžiaga Allerban®, kuri neleidžia veistis dulkių erkėms, grybeliui ir kitiems mikroorganizmams.

Paviršiaus dangos audimas prilygsta satinui, bet yra truputį retesnis, kad geriau sugertų drėgmę ir kūnas galėtu kvėpuoti. Medžiaga pagaminta tik iš 100% išvalytos medvilnės HCC -Hoie Clean Cotton. Medvilnės valymas atliekamas Norvegijos šiaurėje, ir jam yra naudojamas labai švarus kalnų vanduo. Šioje gamykloje išvalyta medvilnė tikrai 100% švari ir turi ženklą – HCC.

taigi pavirsius medvilne. viduje allerban. ( spiralinis pluostas)

Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2013 07 24, 19:00)
nzn kas liecia suaugusius, bet vaikams antialergines siuna is pusiau medvilniniu audiniu, kad butu poliesterio sudetyje, o kamsalai sintetiniai  4u.gif


tas pats ir suagusiems.
pati turiu alergija. turiu faina vasarine medvilnine kaldryte. pirmas dvi savaites po skalbimo buna viskas ok o po to sloga ir t.t. prasideda
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 07 23, 18:16)
Jais prekiauja 1001 naktis, berry balduose maciau  drinks_cheers.gif

Ačiū 4u.gif Reiks pasižvalgyti bigsmile.gif
Atsakyti
hoie g.gif Bet man reikia nestandartines, gal kas esates pasisiuvusios? g.gif 250x250cm doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
oho , nemaza tokia... smile.gif
didziausia ka esu macius 220x240
Atsakyti
oi, persiprašau, nedaskaičiau, kad viduje spec. medžiaga, na bet esmė, hoie antklodė nebloga smile.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 26 liepos 2013 - 16:10