Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

Gal galima konkreciau apie audinius, kuriu Lt nera, sudomino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 06 22, 11:04)
Gal galima konkreciau apie audinius, kuriu Lt nera, sudomino  g.gif

Egiptietiska medvilne - satinas, is kuriu decoflux siuna patalyne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 14, 22:53)
Prasom rimti gamintojai, kokybiskai siuna, egipto silko minkstumo medvilne - satinas  wub.gif turim ne viena komplekta  wub.gif

http://www.decoflux....?page=34&lang=0

Prekiauja 1000 ir 1 naktis  4u.gif

kokia ju kaina ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 24 birželio 2013 - 21:21
QUOTE(dzestina @ 2013 06 24, 22:21)
kokia ju kaina ?

Apie 300 4u.gif cia kalbu apie dvigule 200*220 ir pagalviu uzvalkalais 60*60, mes kitokios ir neturim ax.gif
Atsakyti
Pati irgi ieskau grazios patalynes, nes kaledoms pirkau seimai visa komplekta uz 200 ir labai nusivyliau. Skalbiau 40 l temp.ne daugiau, ir jis man po keliu kartu vietom susitrauke, tai gavosi ismesti pinigai. Geriau jau daugiau sumoket, bet kad butu kokybe gera. Nepatinka man 3D visokie, labai ryskus, O jusu uzrodyti kompl. is 1000 ir 1 naktis tikrai dauguma grazus.
O kaip satinas ar malonus prie kuno ir vesesniu metu?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 24, 22:00)
Apie 300  4u.gif cia kalbu apie dvigule 200*220 ir pagalviu uzvalkalais 60*60, mes kitokios ir neturim  ax.gif

mmm tai labai padori kaina,as jau isivaizdavau kokie 500-600lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2013 06 25, 15:42)
Oi kokia gera tema,aciu autorei 4u.gif Pati irgi ieskau grazios patalynes, nes kaledoms pirkau seimai visa komplekta uz 200 ir labai nusivyliau. Skalbiau 40 l temp.ne daugiau, ir jis man po keliu kartu vietom susitrauke, tai gavosi ismesti pinigai. Geriau jau daugiau sumoket, bet kad butu kokybe gera. Nepatinka man 3D visokie, labai ryskus, O jusu uzrodyti kompl. is 1000 ir 1 naktis tikrai dauguma grazus. 
O kaip satinas ar malonus prie kuno ir vesesniu metu?

Fantastiska kokybe, kaip silkas wub.gif wub.gif rekomenduoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(triashne @ 2010 06 13, 16:59)
Sveiki,

bent vaikiskus pataliukus as siuvu pas siuveja  rolleyes.gif  Radau lino isparduotuve (pvz minkstintas , tiesa, vienspalvis, bet yra yv. spalvu) linas su neva kazkokiu defektu (islindes siuliukas kur nors ir pan, na netinkantis rubams tarkim) kainuoja 7lt/m, o siuveja uz 1 komplektuka patalynes paima iki 10 Lt smile.gif

Zodziu prisipirkau medziagytes uz 112 Lt, tai isejo man 4 patalynes komplektai vaikams (2 maziukai ir 2 didesni) plius dar is likusios madziagytes pagalveliu uzvalkaliuku isejo gal 6 papildomi daznesniam pakeitimui ir uz darba sumokejau tik 30 Lt  rolleyes.gif 
Taigi suma-sumarum uz 142 Lt gavau 4 komplektus su bonusais (tais pagalveliu uzvalkalais) smile.gif  svarbiausia - lininiai...minkstuciai ir nedazantys.

Esu pirkus bazej, tai issigandau ryte pamacius vaiko melyna zanda  blink.gif  galvojau melyne  unsure.gif  Bet pasirodo - vaikiska patalyne dazo  doh.gif




o is kokio pluosto pagaminta patalyne pirkote? Stenkites visada rinktis 100 proc. medvilnę arba 100 proc. satiną (dar geriau). Kaina šiek tiek aukštesne, taciau bent jau tarnaus ilgai smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

aš galiu pasiūlyti www.nostra.lt jie turi mako satino patalynę, kuri labai maloni, minkšta (skalbiant nepakinta). pojūčiai kaip šilko.
Su mama jau ne vieną komplektą nusipirkom. Jie patys siūna, todėl retokai būna asortimento atnaujinimas. Bet tikrai yra vertų dėmesio, o ir kainos nesikandžioja.
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2013 06 29, 23:42)
Laba diena,

aš galiu pasiūlyti www.nostra.lt jie turi mako satino patalynę, kuri labai maloni, minkšta (skalbiant nepakinta). pojūčiai kaip šilko.
Su mama jau ne vieną komplektą nusipirkom. Jie patys siūna, todėl retokai būna asortimento atnaujinimas. Bet tikrai yra vertų dėmesio, o ir kainos nesikandžioja.

turiu viena komplekta mako satino, kiek storesnis bei kietesnis nei decoflux egiptietiskas satinas
Atsakyti
QUOTE(felnytia @ 2013 06 27, 18:35)
o is kokio pluosto pagaminta patalyne pirkote? Stenkites visada rinktis 100 proc. medvilnę arba 100 proc. satiną (dar geriau). Kaina šiek tiek aukštesne, taciau bent jau tarnaus ilgai smile.gif


bet juk satinas tai ir yra 100 proc. medvilnė smile.gif medvilnė, tai labai plati sąvoką... ir drobė ir kartūnas ir satinas... viskas medvilnė... nebent Jūs kalbat apie šilko satiną... smile.gif
Atsakyti
As tai jau minejau kitoje temoje apie miegamojo atsinaujinimus smile.gif jau patikrintos vietos, kur tikrai grisiu ir pirksiu tai Otile Kaune, Fejos Namai, is kitos namu tekstiles ranksluosciai Aurum Lanoj tikrai super.
Atsakyti