Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(Renata_Bo @ 2013 06 14, 11:27)
Nelabai supratau sasajo minimalistinio stiliaus ir jusu pavyzdziu. Man jie praktiskai visi nekokie. Rinkciausi gal kazka tegul ir ryskesnio bet ne tokiu mirgu margu rastu.


mes baldus renkames minimalistinio stiliaus, kad galetume delioti ryskius akcentus, ta norejau pasakyti smile.gif rysku, idomu paveiksla, ryskia patalyne. kad nebutu margi baldai, marga lova, margas kilimas ir t.t. smile.gif TIK akcentu ieskome idomiu. Bet aciu uz nuomone, skonio reikalas. smile.gif mes nenorime pasteliniu baldu ir pastelines patalynes, todel norim, kad miegamajame butu kazkas ryskaus ir sodraus. smile.gif galbut turite ka nors pasiulyti is jusu manymu tinkanciu, juk del to ir prasau pasiulymu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitapetr: 14 birželio 2013 - 11:37
QUOTE(Jurgitapetr @ 2013 06 14, 13:33)
mes baldus renkames minimalistinio stiliaus, kad galetume delioti ryskius akcentus, ta norejau pasakyti smile.gif rysku, idomu paveiksla, ryskia patalyne. kad nebutu margi baldai, marga lova, margas kilimas ir t.t. smile.gif TIK akcentu ieskome idomiu. Bet aciu uz nuomone, skonio reikalas. smile.gif mes nenorime pasteliniu baldu ir pastelines patalynes, todel norim, kad miegamajame butu kazkas ryskaus ir sodraus. smile.gif galbut turite ka nors pasiulyti is jusu manymu tinkanciu, juk del to ir prasau pasiulymu smile.gif

Aga, supratau, matot as gal kaip is savo puses ziuriu. Pas mus nera didelis kambaris, bet didziule lova ir jei padeciau tokius patalus tai akis badytu nuo mirgu margu didelio ploto. Dar aisku turiu prisipazinti kad svelniai tariant nesu gerbeja gelyciu rastu - nebent tai butu klasika. Kadangi nezinau nei spalvu nei realios situacijos jusu miegamajame tai konkreciau nei spalvu nei rastu negaliu pasiulyti, pora pvz. atrinkau, gal kad patiks.
user posted image]Patalai ne super, bet spalvu derinys man patinka, marga bet akiu nebado.[/URL]
user posted image].[/URL]
user posted image].[/URL]
user posted image]Kazkas drasesnio, bet jau reikia ziuret ar tinka konkreciam atvejui.[/URL]
user posted image].[/URL]
user posted image].[/URL]
O siaip galvoje dar yra minciu, tik neradau ant greicio pzvyzdziu. Kai turesio daugiau laiko, bandysiu ikelt.
Atsakyti
Renata_Bo,

labai fainu modeliuku yra, o kur juos galima isigyti?
Atsakyti
Na as nezinau, as neprekiauju. Tiesiog google ivedziau patalyne ir vaizdai. Pabandykite ten rodomi tinklapiai. Arba as veliau pabandysiu. O siaip galiu pasakyti kad mano skoniui gana mazas pasirinkimas tu patalu yra, bet kas iesko tas randa. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 06 14, 13:22)
Na as nezinau, as neprekiauju. Tiesiog google ivedziau patalyne ir vaizdai. Pabandykite ten rodomi tinklapiai. Arba as veliau pabandysiu. O siaip galiu pasakyti kad mano skoniui gana mazas pasirinkimas tu patalu yra, bet kas iesko tas randa. smile.gif


tai va ir mes mazgom visa interneta biggrin.gif norim kazko "kitokio" smile.gif ir taip sunku rasti smile.gif)
sakau, galvojam keleta skirtingu modeliu skirtingiems sezonams smile.gif va, vasarai ryskiu norisi, rudeniui kokio svelnesnio, ne tokio "rekiancio". mes cia ne viena ir renkames smile.gif
Dar sis labai patiko subtilesnis, toks visai kitoks: http://www.fejosnama...lektas-paz.html, bet cia jau dar kita stilistika.

norisi kokiu 3-4 skirtingu, bet kokiai nuotaikai.

siaip, sunkiausia issirinkti, nes pasiula tai baisi, o norisi geriau sumoketi ir ilgiau tureti, negu ismesti po dvieju skalbimu, kaip kazkada sugalvoje buvom pirkti is beta.lt. Negana to, kad skalbiant viskas nusidaze, tai ryte pabusdavom su violetiniais kaklais, ziauriai daze biggrin.gif teko ismest pinigus i siuksline sad.gif
Papildyta:
O įdomu, kaip atrodytu kazkas panasaus: https://www.facebook...7...e=3. tik turbut cia labiau mergaitiskam kambariui...
Atsakyti
Man visi nieko ta su miestu- bet jis ne ryskus kai saket kad norte riskesnio. O tas antras tai man tikrai ne. As galvoju jei tokia problema nupirkt gatava, bet esat pasiruose moketi 400Lt uz viena komplekta tai gi galima nueiti i salona, issirinkt medziaga ir jums pasius. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 06 14, 19:19)
Man visi nieko ta su miestu- bet jis ne ryskus kai saket kad norte riskesnio. O tas antras tai man  tikrai ne.  As galvoju jei tokia problema nupirkt gatava, bet esat pasiruose moketi 400Lt uz viena komplekta tai gi galima nueiti i salona, issirinkt medziaga ir jums pasius.  g.gif


as gal nemoku paaiskint smile.gif)) mes norim sezonisku, kaip, jau auksciau rasiau, vasara ryskaus, rudeni ziema - blankesnio, subtilesnio, metam viska lauk i soda is senu, tai viska ir norim atnaujinti. smile.gif del to ir ieskom idomesniu. siaip variantas ir siutis, tik tada dar galvos skausmas ieskot audinio, kad tiktu patalynei, ieskot siuvejos... sad.gif nezinau, niekada nesu siuvusis. nebent gal ka parekomenduoti turit. smile.gif
ieskot po medziagu parduotuves laiko nera viskai, internetu viskas kur kas paprasciau. rusirandi, jei tinka, nueini apziuri gyvai ir perki smile.gif
o kur jus pvz perkat?
Atsakyti

Ten kur yra audinys yra ir siuvejos. Negaliu parekomenduoti konkrecios siuvejos, nes ju paslaugom nesinaudoju. As praktiskai neperku, pas mus po 2 pagalves, po viena paprasta po kita siaura ortopedini, tad nelabai ir rasi toki komplekta, perku tik paklodes, yra dovanotu patalu keleta, visa kita pati pasisiunu. Nematau reikalo moketi uz komplekta 400Lt - viena toki turiu - neatidirba jis tu pinigu. Patalus keiciu minimum karta per savaite, turiu 8 komplektus. Ir velgi noriu pabrezti kad mes miegamaji ,,tvarkom'', tai yra naudojam lovatiese. Siaip kaip supratau tai ne kaina turi reiksme o kokybe, pvz. jei raso kad skalbt tik 40C jau kazkas netaip man - nes patalus butina skalbti 60C na arba teks pilti chemiju litrais skalbiant, bet tada itin greitai spalvos nusiplaus. Kaip jau rasiau brangus man nepasiteisino, o turiu viena is pigesniu, lyg tai Ermitaze pirkau, nepamenu, rudas rastuotas, tai jam jau kokie 6 metai ir niekas jo neima, neisblukes, nenusitrynes.
Atsakyti
Prasom rimti gamintojai, kokybiskai siuna, egipto silko minkstumo medvilne - satinas wub.gif turim ne viena komplekta wub.gif

http://www.decoflux....?page=34&lang=0

Prekiauja 1000 ir 1 naktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 14, 22:53)
Prasom rimti gamintojai, kokybiskai siuna, egipto silko minkstumo medvilne - satinas  wub.gif turim ne viena komplekta  wub.gif

http://www.decoflux....?page=34&lang=0

Prekiauja 1000 ir 1 naktis  4u.gif



Aha, maciau Decoflux 1000 ir 1 naktis, tikrai audinys atrodo labai kokybiskas, tik sakau, sulankstytu viso rasto nesimato blush2.gif vienas labai patiko toks papercut berods vadinasi, tik ar silver ar gold reikia issirinkti, gold gal labiau prie baldu tiks smile.gif
tik liko ryskesni issirinkti, nes vasara norim kambary sodriu spalvu. smile.gif

beje, kadangi musu patirtis su papigiaiskiniais yra ne kokia, o ne vienas brangesnis yra pasiteisines, tiesiog jau atgyvenes savo ir norisi nauju dizainu, tai del to i brangesnius ir ziurim, kokybe niekada nenuvyle. dekoracijos ir siules laikosi normaliai, spalvos neblunka. Va pigesniu kai buvom nusipirke, tai teko ismest po keliu skalbimu. Mums pigiau pirkti brangesni ilgesniam laikui, nei daznai pigius. kur kas brangiau gaunasi. cia kiekvienam, manau, sava patirtis smile.gif))
Papildyta:
QUOTE(Jurgitapetr @ 2013 06 15, 09:41)
Aha, maciau Decoflux 1000 ir 1 naktis, tikrai audinys atrodo labai kokybiskas, tik sakau, sulankstytu viso rasto nesimato  blush2.gif  vienas labai patiko toks papercut berods vadinasi, tik ar silver ar gold reikia issirinkti, gold gal labiau prie baldu tiks smile.gif
tik liko ryskesni issirinkti, nes vasara norim kambary sodriu spalvu. smile.gif

beje, kadangi musu patirtis su papigiaiskiniais yra ne kokia, o ne vienas brangesnis yra pasiteisines, tiesiog jau atgyvenes savo ir norisi nauju dizainu, tai del to i brangesnius ir ziurim, kokybe niekada nenuvyle. dekoracijos ir siules laikosi normaliai, spalvos neblunka. Va pigesniu kai buvom nusipirke, tai teko ismest po keliu skalbimu. Mums pigiau pirkti brangesni ilgesniam laikui, nei daznai pigius. kur kas brangiau gaunasi. cia kiekvienam, manau, sava patirtis smile.gif))


siandien i Domus galerija kaip tik vaziuosim, tai manau uzsuksiu, nes radau internete kaip atrodo, labai grazios oxfordo stiliaus pagalveles, ior audinys paskaiciau, sukuotines medvilnes. smile.gif

QUOTE(Renata_Bo @ 2013 06 14, 22:41)
Ten kur yra audinys yra ir siuvejos. Negaliu parekomenduoti konkrecios siuvejos, nes ju paslaugom nesinaudoju. As praktiskai neperku, pas mus po 2 pagalves, po viena paprasta po kita siaura ortopedini, tad nelabai ir rasi toki komplekta,  perku tik paklodes, yra dovanotu patalu keleta, visa kita pati pasisiunu. Nematau reikalo moketi uz komplekta 400Lt - viena toki turiu - neatidirba jis tu pinigu. Patalus keiciu minimum  karta per savaite, turiu 8 komplektus.  Ir velgi noriu pabrezti kad mes miegamaji ,,tvarkom'', tai yra naudojam lovatiese. Siaip kaip supratau tai ne kaina turi reiksme o kokybe, pvz. jei raso kad skalbt tik 40C jau kazkas netaip man - nes patalus butina skalbti 60C na arba teks pilti chemiju litrais skalbiant, bet tada itin greitai spalvos nusiplaus. Kaip jau rasiau brangus man nepasiteisino, o turiu viena is pigesniu, lyg tai Ermitaze pirkau, nepamenu, rudas rastuotas, tai jam jau kokie 6 metai ir niekas jo neima, neisblukes, nenusitrynes.


labai fainai, kai moki siuti smile.gif man ieskoti medziagos, siuvejos per daug zaidimo. smile.gif paprasciau issirinkti is gatavu, ypac, kai dydziai standartiniai. o jau kiek kas nori moketi, kiekvieno individuali patirtis smile.gif mes pasimoke su tais pigesniais, todel ieskom geresniu variantu. smagu, kai kas nors randa gera daikta uz pigiai, mums kol kas nepavyko ir nelabai norim daugiau bandyti, per daug kainuoja tie bandymai visokiuose senukuose ar ermitazuose, o ir nieko idomaus ten nebematom smile.gif))
Atsakyti
Gal kas esat pirke neperslampamas paklodes is"Patalynes pasaulis",nesusikalbia ir nepradeda perslapti?reiktu, ir ne vienos..
Atsakyti
Mes irgi pasimokem su pigiais, dabar net meziurim i maximinius, ermitazinius ir pan, iskart perkam decoflux biggrin.gif tikrai, kad pigiau gaunas nei pirkti kas men nauja pigu komplekta doh.gif siuti ir as moku, tik audiniu tokiu LT nera, kokiu noreciau smile.gif
Atsakyti