Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

Mes savo leliuka planavom, pastojau trecia menesi. Dabar juokas ima, bet po dvieju menesiu jau mintys buvo, o gal nepastosiu. Tai jau trecia menesi ir temperatura matavausi. Po to ciklo pabaigoje persalau, gulejau lovoje ir arbatas geriau, sakau vaistu negersiu, o gal jau nescia, kazkokia nuojauta buvo smile.gif Pasidariau testa, neigiamas (bet dar anksti buvo), kita ryta pasidariau, sakiau, jei vel bus neigiamas vaistus gersiu, ale isryskejo vos vos matoma antra juostele. Tai negeriau vaistu. Trecia ryta vel pasidariau, juostele jau ryskesne buvo biggrin.gif
Atsakyti
Musu leliukas suplanuotas. Labai greit pastojau, pati pirma menesi, kai tik pradejom nebesisaugot. Net nesitikejo, todel streso jokio nebuvo ir mylejimasis nebuvo kazkoks neromantiskas. Atvirksciai, net smagiau buvo abiems su vyru, zinant, kad norim pradet vaikuti. O dar kai perskaiciau, kad norint pastot, reikia ne kuo reciau, o kuo dazniau myletis, tai isvis... wub.gif
Atsakyti
Ir musu lelius suplanuotas. Gavosi is antro karto biggrin.gif
Tik kiek dazniau mylejomes ax.gif Vyras pats pajuto kad vis dazniau ji uzpuolu.
Kai pastojau, tai pranesiau vyrui apie testo teigiama rezultata, tai net nustebo kad taip greitai.
Dabar glosto mano pilvuka ir dziaugiasi biggrin.gif
Atsakyti
man buvo toks jausmas kad mylesi vien delto kad pastotum ax.gif
Atsakyti
mes kai pradejom nesisaugoti, tai tas pirmas mylejimasis buvo kazkoks ypatingas-toks net sakralus... wub.gif
Atsakyti
smile.gif na musu lelius taip pat planuotas,pirmaji men nepavyko pastoti,pavyko tik antraji...ir kai testas jau parode ,kad laukiuosi buvo geras jausmas,bijojau ziuret i testo atsakyma ,nes nenorejau isvysti neigiamo atsakymo... bigsmile.gif
Atsakyti
Lėlius planuotas. Gavosi iškart smile.gif ir visai neblogas gavosi lotuliukas.gif Jausmas - nerealus, kažkas tokio glausti prie savęs savo kūdikį.
Atsakyti
Mes irgi kai tik pradejom nebesisaugoti, tai ir uzkibo pati pirma menesiuka, nors kazkaip nesitikejau kad taip greit gausis. O mylejimasis is tikro siek tiek kitoks buvo, vyras tik prase nesakyti, kad mes dabar lialiu darysim, nes sake, kad pasimeta tuomet, niekad dar nebuvo dares lialiaus lotuliukas.gif
Bet didziausia staigmena abiems buvo, kad per ta menesiuka "gamybos" uzkibo dvynukai bigsmile.gif
Tai dabar saugom jau nebe viena maziuka, o savo "chebra" mirksiukas.gif
Atsakyti
Planavimas nėra lygus palnavimui.. kai su sveikata viskas gerai ir tiesiog myliesis nesisaugodamas, tai manau mažiau minčių apie vaiko darymą..bet štai pvz man pastoti buvo sunku..lankiausi pas daktarus..prasidėjo gydymas ir ovuliacijos skatinimas..ginė tiksliai pasakydavo kuriom dienom mylėtis.pirmą mėn lyg ir viskas normalu..bet kai 4 kartą griežtai pasakė 10d non stop'u, tiek man tiek MB smileysex.gif per gerklę lindo doh.gif norėdavosi kuo greičiau viską baigti..nenorėčiau to dar kartą išgyventi doh.gif
Atsakyti
na musu maziukas irgi planuotas ,gims rugseji smile.gif na manau kad skirtumas nuo planuoto leliuko nuo neplanuoto yra tas kad labai lauki kad veluotu menesines biggrin.gif as tai net nelaukiau kada prdes veluoti aprasciausiai dariausi nestumo testus kol galu gale buvo laikas parodyti kad laukiam mazo stebuklelio 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2008 02 13, 09:49)
Musu leliukas suplanuotas. Labai greit pastojau, pati pirma menesi, kai tik pradejom nebesisaugot. Net nesitikejo, todel streso jokio nebuvo ir mylejimasis nebuvo

drinks_cheers.gif mums lygiai taip pat. Labai matyt leliukas norėjo ateiti pas mus. wub.gif Na tą mėnesį, kai "aktyviai planavom" tai aš pastebėjau kad buvau daug daug aktyvesnė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2008 07 24, 13:59)
Planavimas nėra lygus palnavimui.. kai su sveikata viskas gerai ir tiesiog myliesis nesisaugodamas, tai manau mažiau minčių apie vaiko darymą..bet štai pvz man pastoti buvo sunku..lankiausi pas daktarus..prasidėjo gydymas ir ovuliacijos skatinimas..ginė tiksliai pasakydavo kuriom dienom mylėtis.pirmą mėn lyg ir viskas normalu..bet kai 4 kartą griežtai pasakė 10d non stop'u, tiek man tiek MB smileysex.gif per gerklę lindo  doh.gif norėdavosi kuo greičiau viską baigti..nenorėčiau to dar kartą išgyventi  doh.gif

Sveikutes,man ir pastojimas taip kruopsciai ruostas,su gyditoja,vaistais,tad kad tas darymas per galimas dienas buvo ojojoj.Bet vistik uzkibo biggrin.gif Jei darkart kartot taip tai...na kartotume,kajau cia, lelius tai l.reikalingas thumbup.gif Tik tai manau bebutu to dalyko darymas,su mintim kad tik uzkiptu. rolleyes.gif
Atsakyti