Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

Mes vaika suplanavom ir Aciu Dievui gavosi is karto smile.gif

mano gimdyme dalyvavo mano drauge, ji anesteziologe, ir jos deka as buvau rami. Jos balsas stebuklingai nuramina. JEGA!!!! visiskai rami buvau, jokios baimes
Atsakyti
Mes savo leliuka pradejom planuoti is karto po vestuviu ir is karto gavosi lotuliukas.gif ne per medaus menesi, bet neuzilgo wub.gif net patiems buvo sunku patiketi, kad taip lengvai uzkibo tongue.gif Ir testas dvieju savaiciu nestumo metu jau rode riebia linija rolleyes.gif Mes is anksto buvome nusiteike nestresuoti, net jei ir tektu ilgiau palaukti, tad buvo dar smagiau, kai viskas ivyko greitai.

Sekmes visoms planuojancioms 4u.gif leliukai tikriausiai zino, kada tinkamiausias laikas atkeliauti i si pasauleli smile.gif
Atsakyti
Na o mes pradėjom planuoti lapkričio pradžioje, o dabar jau esu nestuke.gif Vyrui pranešiu per Kalėdas, tokia bus kalėdinė dovana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Armana @ 2007 12 21, 20:04)
Na o mes pradėjom planuoti lapkričio pradžioje, o dabar jau esu  nestuke.gif Vyrui pranešiu per Kalėdas, tokia bus kalėdinė dovana  biggrin.gif

aš tai tikriausiai neištverčiau nepasakyti.Nors dovana bus super,bet ir forume nerašyčiau,nes gaunasi,kad mes forumietis pirmos apie tai sužinojom.Aišku mes tavęs nepažįstam,bet manau tokia tėčiui turėtų būti pirmam garbė apie tai sužinoti.Čiau jug jūsų abiejų buvo didelis noras.Na čia tik mano nuomonė blush2.gif
Atsakyti
Musu lelius irgi planuotas smile.gif .Plana igyvendinti pavyko per du menesius 4u.gif
Atsakyti
Musu pirmas lelius beveik planuotas, o antra planavome koknreciai - gavosi is pirmo menesio. Tik viena "smulkmena" - planavome viena, o gavosi du doh.gif
Atsakyti
Mes savo mažiuko laukėm daugiau nei 2 metus, o kai sužinojau , kad esu nestuke.gif tai žliumbiau iš laimės, ir vis eidavau tikrinti, ar nedingo antra juostelė iš testo blush2.gif
Atsakyti
musu mazylis (e) planuotas. as isvis esu labai didele skaiciuotoja, realiste ir pan, todel man sunkiai nuprantama "netyciukai".
labai tikiuosi kad sekmingai sulauksime savo 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senbuve: 02 sausio 2008 - 20:09
Mūsų 1 vaikas buvo planuotas ir gavosi iš pirmo karto nestuke.gif , antrą leliuką irgi labai norėjom ir planavom, bet gavosi tik po 6mėn.sužinojau per Kaledas, tai man buvo dydžiausia dovana, po tiek laiko planavimo......... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eelija @ 2007 12 30, 22:41)
Musu pirmas lelius beveik planuotas, o antra planavome koknreciai - gavosi is pirmo menesio. Tik viena "smulkmena" - planavome viena, o gavosi du  doh.gif

sveikinu su dvigubu dziaugsmu ir vargeliu 4u.gif Na, mes patys nezinom dar ar suplanavom viena ar du doh.gif - nes kaip tik buvau si menesi pas giniu - tai kiausineliai per cikla tikriausiai buvo du doh.gif - o kaip bus istikro - suzinosim ax.gif wub.gif

Beje, - i tema: suplanavom ir jauciames puikiai! thumbup.gif Tik..jei butu pavyke pirma planavimu menesi tada tikrai buciau jautusis lyg leiuka mes sau pasigaminom blush2.gif , o ne kad jis is dideles meiles atsirado wub.gif Svarbu planuoti, bet negaminti! biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
jausmelis - nuostabus! thumbup.gif
anksciau vargom vargom, stengemes stengemes, o gruodi per visus sventinius rupescius tiesiog atsidavem likimo valiai per daug apie tai negalvodami ir uzkibo!!!! ax.gif

manau kartais ir perdidelis noras gali sutrukdyti zirniukui ateiti i si pasauli...
Atsakyti
as megeja planuoti, ilgai planavom vestuves, paskui vaikely, bet gaila kad ne ispirmo karto pavyko bet svarbiausia kad ji jau tuoj turi gimti wub.gif
Atsakyti