Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

Ach, kad tavo žodžiai tiesiai dievui į ausį....Jau taip laukiam taip laukiam to leliaus ir vis nieko. Tai planuojam, tai viską metam, bet vis nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2006 09 26, 12:11)
Nenusimink! Viskas bus gerai ir sulauksite savodziaugsmelio.
Mes irgi planavom savo mazuliuke. Po naujuju metu visa savaite nesisaugojom, bet sulaukiau mms ir buvo labai liudna. Bet savijauta buvo baisine. Paskaitose ir darbe visai nenusededavau. Visgi pasidariau testa. Jis isvis nieko nerode. Nei + nei -, poto dar kita pasidariau net ir ta viena juostele vos matesi. Po kiek laiko nuejau pas gydytoja ir ji mane pasveikino. Sako : "jau mazdaug 6-8savaites kaip laukiates". Nu zinokit zliumbiau is laimes kaip mazas vaikas. Poto sekasnti menesi vel sirgau ir jau zinodama kad laukiuos pasidariau testa. Jis rode NEIGIAMA!!! Tai vat, o dabar sedziu su didziausiu pilvuziuku ir skaiciuoju paskutines dieneles. Netikiu as dabar nei testais nei mms. Beje ne viena ir ne dvi mano drauges sirgo jau pastojusios. Viena iki 6men. kita 3. Tad nerodiklis tokie dalykai. Va.
TIK, MERGAITES, NENUSIMINKIT.
GERIAUSI DALYKAI NUTINKA TADA, KAI MAZIAUSIAI TO TIKIESI




nu jo, cia tai geras su tais testais g.gif o del esamu mms per nestuma tai esu girdejusi, tik paprasciausia labai liudna buna, aki rezultato nesulauki...
bet manau, jau greitai ir as savo turteliu galesiu pasidziaugti, svarbiausia, kad jis butu laukiamas abieju teveliu thumbup.gif
Atsakyti
gal as ir ne y tema bet mano drauge nescia as labai laukiu jos leliuko planuoju dalyvauti gimdyme smile.gif
Atsakyti
tai tau jau pasiseke kad turi tokia drauge kad net i gimdyma kviecia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra2 @ 2006 10 06, 23:03)
tai tau jau pasiseke kad turi tokia drauge kad net i gimdyma kviecia  biggrin.gif

jo nebloga drauge smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra2 @ 2006 10 06, 16:03)
tai tau jau pasiseke kad turi tokia drauge kad net i gimdyma kviecia  biggrin.gif

Aš per pirmą gimdymą irgi kviečiau draugę, bet viskas prasidėjo naktį, tai ji jau ir nevažiavo nes toli labai. Bet ir gerai, kad nevažiavo, perdaug emocijų bereikalingų aš išliejau per gimdymną, būtų tik išsigandusi.
Dabar vėl galvoju draugę kviestis, nes jau planuoju gimdyti ramiai ir be skandalo, bet galvoju gal perdaug streso bus negimdžiusiai draugei visviena g.gif
Vyras mano nebus per stūmimą patį, jam pakako pirmojo karto, o man pakako pamatyti jį per pirmąjį kartą doh.gif

Dabar į temą. Pirmą dukrą planavom, antras leliukas pats netikėčiausias netyčiukas doh.gif
Bandau palyginti abu. Kai planavom dukrą, išeikvojau daugybę nėštumo testų, buvau baisiai nekantri, negalėdavau užmigti naktimis, vis galvojau ar pastojau. Kadangi sužinojau apie nėštumą anksti, automatiškai ir laukimas iki gimdymo ilgesnis doh.gif
Dabar netikėtas nėštumas. Sužinojau apie jį tik per antras mėnesines, nes pirmos buvo, tik antros nebepasirodė laugh.gif Sutaupiau nervų, nes nieko neįtariau, ramiai miegojau. Sutaupiau pinigų ant testų, nes testas buvo darytas jau nėštumui įsibėgėjus ir pakako vieno, kad pamatyčiau rezultatus doh.gif Gimdymo laukimas sutrumpėjo maždaug mėnesiu bigsmile.gif Atrodo tik sužinojau, kad nėščia, o jau 11 savaičių thumbup.gif
Atsakyti
Siaip jausmas toks, kad jau zinai ko laukt. tongue.gif Sakyciau kai buna neticiukas buna fainiau. 4u.gif aisku ne mokyklos suole blink.gif Va sakau kai bus antrastai teks planuot nors ir sita mes suplanavom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sesita @ 2006 09 26, 12:36)
Ach, kad tavo žodžiai tiesiai dievui į ausį....Jau taip laukiam taip laukiam to leliaus ir vis nieko. Tai planuojam, tai viską metam, bet vis nieko verysad.gif

Tu taip nepergyvenk viskas susitvarkys ir sulauksit savo vaikelio.Tiesiog gal dabar ne laikas jam ateit i si pasauli.Zinok nera to blogo kas neiseitu i gera.Nenusimink 4u.gif
Atsakyti
laukemes pirmo kudikelio biggrin.gif jo labai norejom, todel nusprendem susituokt. iki santuokos likus menesiui nebesisaugojom ir pasirodzius menesinem labai nusiminem. bet per medaus menesi thumbup.gif tad pavyko is antro karto thumbup.gif jausmas neapsakomas buvo ir kudikelis nerealiai mylimas nuo pat pirmu savaiciu :Dvyras su mano pilvuku elgiasi, kaip su gyvu vaikuciu biggrin.gif kai tik suzinojom lyti (gydytoja mate aiskiai biggrin.gif ) iskart sugalvojom varda ir nuo tos dienos jis jau tikras zmogutis thumbup.gif
Atsakyti

Mes su vyru pradeje rimtai galvoti apie seimos pagausejima apsilankem pas daktarus, nes as vegetare, patare kokius vitaminus pries pastojima pagerti, saziningai 2 men kaip liepe;) vygdziau viska;) paskui nutarem su vyru koki men noretume vaikutis,jog gimtu is supermamos skaiciuokles paskaiciave vaisingas dienas ir:) ..... is pirmo kartelio isejo;)
Tad labai laukiam savo taip planuoto stebuklelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga-Inga @ 2007 11 27, 20:11)
Mes su vyru pradeje rimtai galvoti apie seimos pagausejima apsilankem pas daktarus, nes as vegetare, patare kokius vitaminus pries pastojima pagerti, saziningai 2 men kaip liepe;) vygdziau viska;) paskui  nutarem su vyru koki men noretume vaikutis,jog gimtu is supermamos skaiciuokles paskaiciave vaisingas dienas ir:) ..... is pirmo kartelio isejo;)
Tad labai laukiam savo taip planuoto stebuklelio 4u.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif pas mane irgi planuotukas buvo,kiekviena diena vis laukiau teigiamu rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus irgi planuotasd bus 4u.gif , nors is karto po vestuviu ji "suplanavom", mano vyras su nekantrumu lauke , kad pagaliau pasakyciau, kad jau.... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bubuke: 29 lapkričio 2007 - 19:30
ir mes suplanavom 4u.gif ir gavosi is pirmo kartelio thumbup.gif
Atsakyti