Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

Mes planavome visus metus, bet kaiptik ant O dienu turedavom ishsiskirti, komandiruotes ar sheip kokie vizitai. kai dar man policistiniu kiaushidziu sindromas, tai o neisheidavo nuspeti, bet mylejimasis buvo nuostabus tiek man tiek MB. Vis pasirodanchios mmm kazkaip nenuvildavo, jei ne dabar tai veliau, kazkaip nepanikavome ax.gif Smagu buti kurejais blush2.gif
Atsakyti
Aš manau kad vaikai turėtų būti ne planuojami(kaip kokia planinė operacija,ar namo statyba doh.gif ),o tiesiog labai laukiami thumbup.gif
Manau kai planuoji atsiranda laukimo įtampa,nerimas,tai psihologinės problemos,kurios daugeliui moterų tik trukdo pastoti verysad.gif
Nesupykit,bet man nesuprantami tokie dalykai ir tikkrai nekaip skamba žodis"planuoti"
Tokia mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 10, 19:15)
oi mes planavom apie 3metus  doh.gif  pimi du baigesi persileidimais o daba jau 30sav ir pradedu tiket kads stebuklelis liepa vergs mums ant ranku o verksiu is laimes nestuke.gif  lotuliukas.gif

niu va mums beliko tik 2sav thumbup.gif jau taip nekantrauju kuo greiciau pamatyt tastebukleli..............
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2005 11 07, 11:18)
Kadangi musu lalaila buvo "netyciuke", labai idomu suzinoti, koks jausmas, kai myliesi galvodamas, kad troksti leliuko ir nori i save ji priimti? As vis galvoju, kaip bus gera myletis, kai noresim pastoti.


Nu žinok gal nuskambės juokingai, bet tas mylėjimas tampa lyg šventas ritualas wub.gif, nes niekada nežinai kada įvyks stebuklas bigsmile.gif , o štai jau mano stebuklui daugiau nei pusė metų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Betty @ 2006 07 03, 13:37)
Aš manau kad vaikai turėtų būti ne planuojami(kaip kokia planinė operacija,ar namo statyba doh.gif  ),o tiesiog labai laukiami thumbup.gif
Manau kai planuoji atsiranda laukimo įtampa,nerimas,tai psihologinės problemos,kurios daugeliui moterų tik trukdo pastoti verysad.gif
Nesupykit,bet man nesuprantami tokie dalykai ir tikkrai nekaip skamba žodis"planuoti"
Tokia mano nuomonė 4u.gif

na kiekvienas turi savo nuomone rolleyes.gif musu mazyle taip pat kruopsciai planuota wub.gif ir patikek manim, neatsirado jokios itampos, ar to vadinamojo "sekso is reikalo, nes siandien vaisingos dienos" schmoll.gif tiesiog kasdien tikejais stebuklo. ir ji jutau, norit tikekit tuo ar ne. as jauciau, kada mazyle implantavosi wub.gif
taigi tai nera anot taves "planine operacija" tongue.gif
bet, kiekvienas turi teise i savo nuomone.
man kaip tik labiau nepriimtina situacija, kai mazylis ateina visiskai nelaiku, jo nelaukus. kaip tai nutiko 2 musu draugams. nei jie seimu norejo, nei darbu turejo... ech...na ka cia kalbeti...
aisku, tai ir ju neisprusimo lygis, jei nezino kaip siais laikais galima saugotis rolleyes.gif
Atsakyti
Savo 2 vaikiuką planavome beveik pusę metų. Buvo didelė laimė kai pastojau. Labai saugojausi kad ko neatsitiktų jam, bet nepaisant to jis "iškrito" verysad.gif dabar po šio įvykio manasis atrodo, kad dar labaiu nori vaikiuko. Todėl vėl kartu planauojam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesute J @ 2006 07 06, 14:44)
Savo 2 vaikiuką planavome beveik pusę metų. Buvo didelė laimė kai pastojau. Labai saugojausi kad ko neatsitiktų jam, bet nepaisant to jis "iškrito" verysad.gif  dabar po šio įvykio manasis atrodo, kad dar labaiu nori vaikiuko. Todėl vėl kartu planauojam mirksiukas.gif



uzuojauta.linkiu kad ilgai laukti nereiketu savo stebukliuko. stiprybes jums abiems
Atsakyti
Užjaučiu,kas neteko savo leliukų....
Man atrodo,kad planuoti nėra blogai,svarbiausia,kadabu tėveliai vaikučio nori...Va,mano draugė,turi vieną vaiką 7 metų,nori kito,ovyras nei pro kur.....Tai va,ir planuok tada kad nori...Ojau buvo prisisvajojus....
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2006 07 08, 11:14)
Užjaučiu,kas neteko savo leliukų....
Man atrodo,kad planuoti nėra blogai,svarbiausia,kadabu tėveliai vaikučio nori...Va,mano draugė,turi vieną vaiką 7 metų,nori kito,ovyras nei pro kur.....Tai va,ir planuok tada kad nori...Ojau buvo prisisvajojus....

nu ziauru, as jums pasakysiu... blink.gif verysad.gif nors ir musu giminej yra toks pavyzdys. seima turi 13 metu dukra. tetis noretu dar vieno maziuko, o zmona ne pro kur schmoll.gif ir net KT paslapciom buvo pradejus gert, kad tik neuzkibtu unsure.gif
ir isvis, neturi ji motinisko instinkto. ji ir tos pirmosios mergytes nenorejo. ji visuomet pabrezia: vyras mane apgavo, nes sake, kad neuzkibs. o eme ir uzkibo cool.gif kuo labai dziaugiames mes, ir musu gimine. o vat stai ji, tai neee blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuliukas @ 2006 07 08, 13:30)
nu ziauru, as jums pasakysiu... blink.gif  verysad.gif  nors ir musu giminej yra toks pavyzdys. seima turi 13 metu dukra. tetis noretu dar vieno maziuko, o zmona ne pro kur  schmoll.gif ir net KT paslapciom buvo pradejus gert, kad tik neuzkibtu  unsure.gif
ir isvis, neturi ji motinisko instinkto. ji ir tos pirmosios mergytes nenorejo. ji visuomet pabrezia: vyras mane apgavo, nes sake, kad neuzkibs. o eme ir uzkibo  cool.gif  kuo labai dziaugiames mes, ir musu gimine. o vat stai ji, tai neee  blink.gif

Na,tokių moterų tai gal keli vienetai...Nesuprantu niekaip....Dar kita draugė ištekėjo prieš metus,paklausiau,ar neplanuojat,tai ji sako,kad vyras nenori....Dar supraščiau,kad labai jauni būtų,ar mokaslai kokie,ar pinigėlių vos galą su galu sudurtų...Dabar jau abiems po 30,mokslai seniai baigti,ir gyvena pasiturinčiai.Aš tai manau,jei jau vyras pirmo vaiko nenori,tai jau kažkas negerai,gal dar nelabai žino,ar norės su ta moterim turėt šeimą...Man tai pilnoje šeimoje turi ir vaikelis būti.Na,nekalbu apie tas šeimas,kam nepavyksta....
Atsakyti
Aš tai išvis nesuprantu tų mamų, kurios pasigimdžiusios savo angeliukus dar gali sakyti kad jų nenori g.gif Man tai yra pats didžiausias stebuklas, kada matai kaip tavo vaikiukas juokiasi, kai taria pirmą žodį "mama", kai pradeda vaikščioti, eina į mokyklą. Kai mano sūnelis užsigauna, man taip pat kartu skauda verysad.gif Skaudžiausia, kad tos mamos kurios vaikučių nenori, juos augina ir dar burba, kad "užkibo" užuot pasidžiaugusios savo stebukliukais, O tos kurios laukia gimstant vaikučio- nieko neišeina cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesute J @ 2006 07 06, 14:44)
Savo 2 vaikiuką planavome beveik pusę metų. Buvo didelė laimė kai pastojau. Labai saugojausi kad ko neatsitiktų jam, bet nepaisant to jis "iškrito" verysad.gif  dabar po šio įvykio manasis atrodo, kad dar labaiu nori vaikiuko. Todėl vėl kartu planauojam mirksiukas.gif

oi mergyt tu nepergyvenk ir nebegalvok apie ta mazyli kuris isejo o planuokit vel ir pamatysi kaip pavyks ax.gif tiesiog kalbek su pilvuku ir prasyk kad jis daugiau nebeiseitu jei vel pastotum...sako tai padeda ax.gif mes du kartus turejom persileidimus ir buvom beveik prarade vilti bet va didelis noras ir meile mums padejo ir mums iki gimdymo liko tik 10dieneliu ir man vis dar sunku patiket kad pagaliau pamatysiu ta stebukleli kurio taip ilgai laukem nestuke.gif
Atsakyti