Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

4u.gif
Na man irgi su tais planavimais ne kas gavosi.
As labai norejau kad antras vaikelis vasara gimtu. Tai viena rudeni darem darem nepadarem smileysex.gif smileysex.gif smileysex.gif Kiek asaru ir nervu, vis ner ir ner tu dvieju juosteliu... verysad.gif
Tada padarem pertrauka (myletis tai mylejomis, tik pastoti nesiruosiau blush2.gif ) ir po pusmecio vel kibom i darba smileysex.gif ir vel nieko...
Kai jau praradom vilti ir paprasciausiai nesisaugojom, pasijutau nestuke.gif
Ot tai buvom laimingi friends.gif
Laukem kaip stebuklo 2.gif ir sulaukem dukrytes! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Musu pirmas vaikutis planuotas. Ir kiekviena karta (kada vaisingos dienos) apima toks jaudulys. Atrodo, kad vyro troksti dar labiau nei visada. Ir abu pasijutom tokie svarbus bei atsakingi. Man tai kazkas kitaip nei iprastai. Tikrai smagu planuoti smile.gif
Atsakyti
Pirmas mūsų vaikelis buvo "netyčiukas". Tačiau labai laukiamas ir mylimas. Šiemet po Naujųjų metų mes su vyru nusprendėm, kad mums jau labai labai norisi antro vaikelio. Pirmus du mėnesius kai namuose darydavausi nėštumo testą vis su viltimi laukdavau, kad pasirodys dvi juostelės. Ir vis nusivildavau verysad.gif
Ir per mamos dieną vėl jį pasidariau. Ir palikau gulėti ant spintelės. Tik po pusvalandžio prisiminiau ir kai pamačiau dvi juosteles mane užplūdo toks jausmas, kad atrodo išsipildė didžiausia mano svajonė. Atrodo kad visa pasaulio laimė priklauso tik man vienai nestuke.gif
Atsakyti
oi mes planavom apie 3metus doh.gif pimi du baigesi persileidimais o daba jau 30sav ir pradedu tiket kads stebuklelis liepa vergs mums ant ranku o verksiu is laimes nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš visada norėjau, kad mano vaikučiai būtų suplanuoti 4u.gif , bet nelabai tikėjau, kad taip bus lotuliukas.gif , nes tai aš pati nesijaučiau pasiruošus motinystei, tai partneris dar neatrodė subrendęs (čia apie buvusį kalbu blush2.gif ).
Bet viskas labai pasikeitė, kai susipažinau su dabartiniu savo vyru wub.gif . Gal todėl, kad vyresnis už mane 8 metais, bet jis tikrai buo pasirengęs tėvystei ir žinojo, ko nori. Jau po kokių 2 -3 mėn draugystės jis pradėjo kalbėt apie vaikutį mirksiukas.gif . Aš vis atsisakinėjau, atrodė, dar per anksti... Tačiau po kokių dar poros mėnesių pamaniau, o kodėl ne??? Aš tą žmogų myliu wub.gif , man gera su juo, o ir amžius jau tinkamas šeimas kurti... Ir mums labai pasisekė, kad nereikėjo ilgai bandyti ir nervintis, kad nesiseka, nes aš pastojau pirmą mėnesį, kai nustojom saugoti nestuke.gif .
Kai pradėjo vėluot tos dienos, tai vietos sau neradau, bet vyrui dar nesakiau, bijojau, kad tik šiaip užsivėlavo. Ir žinodama, kaip jis nori leliaus, nenorėjau, kad apsidžiaugtų, o paskui nusiviltų. Ir tik po 3 teigiamų testų (kol pati įsitikinau) jam pranešiau gerą naujieną. bet jis galutinai patikėjo tik tada, kai aš pas gydytoją apsilankiau ir ta patvirtino, mano nėštumą nestuke.gif (labai jau nepatiklų vyrą turiu biggrin.gif ). Bet užtai labai dėmesingą. Visą nėštumą (ir dabar) jaučiu begalinį vyro dėmesį ir šilumą man ir mūsų dukrytei wub.gif
Atsakyti
Na, asmeniškai man šiais laikais "netyčiukai" nelabai įmanomi blush2.gif
Arba saugaisi arba ne smile.gif Nusprendėm turėti vaikų - nustojom saugotis. Ir va laukiamės ax.gif
Atsakyti
As su vyru nusprendem,kai paduosim pareiskimus tada jau nesisaugosim,nes labai lialiaus norejom,taip ir atsitiko po 2 men jau buvau pastojus,istekejau budama 8 savaiciu nestume bigsmile.gif .Net keista kad taip pavyko thumbup.gif ,o dabar dziaugiames uz 7 savaiciu pamatysim savo lialiu...Sekmes planuojancioms drinks_cheers.gif
Atsakyti
Musu ir planuotas leliukas, planavom metus, po metu pavyko. Dziaugsmas thumbup.gif , labai laukiam spalio pabaigos. wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
Musu ir planuotas leliukas, planavom metus, po metu pavyko. Dziaugsmas thumbup.gif , labai laukiam spalio pabaigos. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
musu mazyle taip pat suplanuota. tik as galvojau, kad tam reikes daug laiko, svajojau, kad per metus pavyktu. o isejo pati pirma menesi, kai nustojom saugotis lotuliukas.gif vyras sake 'sakiau as tau, kad pas mane monstrai', o as buvau nustebusi, bet labai maloniai bigsmile.gif
Atsakyti
ir mes su savo vyru suplanavome..pavyko is pirmo karto thumbup.gif labai keistas ir malonus jausmas..dar nezinodama atrodo,kad jauciau jog mazylis jau manyje.. ax.gif
Atsakyti
pirmas dienas, kai velavo menesines, bijojau darytis testa, kad nebutu tik paprastas velavimas... ax.gif nors nuojauta ir sake, kad cia kazkas kitka, nes paprastai tos dienos neveluodavo. tai nusipirkau nestumo testa ir 3 dienas laikiau vonios spintelej paslepus biggrin.gif dabar juokas ima lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano pirmoji mažoji buvo planuota ir labai laukiama. Manau, kad pirmąjį mažylį yra gerai susiplanuoti, pasiderinti su darbais, mokslais ir pan., o antrasis smagu kai ir neplanuotas, tai tiesiog siusrprizas, kurio lauki 4u.gif

maniškė nors ir buvo suplanuota, bet vistiek savo teėvelius sugebėjo nustebinti: nesirodė iki pat gimdymo, kas ateis į šį pasaulį, o jau kai gimė tai ir su siurprizu tongue.gif
Atsakyti