Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

Is tikruju nustebau kaip taip greitai pavyko pastoti per pirma bandyma,todel tikrai apsidziaugiau ir jauciau,kad esu nescia dar iki to laiko, kol pasitikrinau, net negaliu paaiskinti to jausmo.. tikrai labai ramu ir gera buvo sirdy.. wub.gif
Atsakyti
Susiplanavome per 7 mėnesius thumbup.gif ax.gif jausmas mylintis, kai nori leliuko yra tikrai geresnis, nes man nauja gyvybė yra didelis stebuklas ir aš labai džiaugiausi galėdama ją pradėti thumbup.gif be to vien tas, kad nereikia naudoti jokių apsisaugojimo priemonių suteikia tokią laisvę ir gerą jausmą blush2.gif
Atsakyti
Pirmoji atzalele buvo neticiukas, bet vėliau labai laukiamas ir mylimas. Nors pačioj pradzioj teko išgyventi šoka, maniau,jog netinkamas metas nestumui ( dėl studijų).
Dabar laukiuosi antrosios po 13 metu tarpo, nestumui ir naujos sielos atkeliavimui esu samoningai pasiruošusi, esu rami, savim pasitikinti, labiau subrendusi motinai stebi. Nesisaugojom apie puse metu, bet aš bandžiau prisikviest tam tikra lytį biggrin.gif , žiūrėsim ar Dievulis nepasisaipys smile.gif ..sakoma ,jog būsimojo vaiko siela jau apie kelis metus sklando virš žemes magnetinio lauko, ieškantiems šanso įsitvirtinti ui...ir kad, tėveliai savo energijos spinduliu imu gali prisitraukt atzaleles.
O siaip tikiu, jog gimimo data bus tokia kokia turi būt..aš esu už samoninga nėštumo planavimą, manau, jog atkeliaujanciam mazyliui labai svarbu žinot, jog yra laukiamas ir troškimas 4u.gif
Atsakyti
Vaikiukas mūsų buvo planuotas ir labai lauktas. Jau kokius metus prieš pradedant planuoti vaikelį, vis pagalvodavau, kaip atrodytų mūsų su vyru vaikutis, bandydavau jį įsivaizduoti rolleyes.gif
na ir kai pamačiau savo teigiamą testą, pirmą akimirką pagalvojau, kad brokuotas tas testas, nes iš kur tas antras brūkšnelis biggrin.gif blush2.gif bet po to toks nenusakomas jausmas užplūdo - ir džiaugsmas, ir sumišimas, nes net nesitikėjau, kad per pirmą mėn. pastosiu. Ir dabar neapleidžia toks jausmas, lyg būsimo vaikučio siela jau seniai būtų sklandžiusi šalia ir tik laukusi, kol pakviesime smile.gif Taip greit pas mus atskubėjo mūsų mylimas mažiukas. Nuostabus jausmas smile.gif
Atsakyti
leliukio norejom senai. taciau tam tikrom aplinkybem, dar "nedirbom". taciau kai viskas leido ta daryti, pastojau per 1 menesi!
Siaip netikejau,kad taip greit pastosiu, nes pries tai MB dare tyrimus ,nekokie buvo...vos ne laukia dirbtinis apvaisinimas ir pan...Todel buvau rami koki puspeti "dirbti".


nezinau, dar dabar netikiu. Vaziuosiu pas gydyt, pasitikrinti ar viskas gerai.

Bet kai dariausi testa (velavo MM viena diena,bet kazkokia nuojauta buvo), pasirode I..ir pagalvojau "kaip visada,nieko"...vos neismesti ir ziuriu....rodosi antras I....

tai nzn...juokiausi...sypsojausi...ir kalbejau su savim biggrin.gif

taigi....jau turim II....
Atsakyti
Gyvenom su dar tuo metu draugu nusipirke buta "už paskola", bet vis neturėdami laiko per darbus susituokti blush2.gif gyvenom ilgai apie 7 metus cool.gif ir nusprendėm tuoktis kai atsiras leliukas wub.gif o leliukas atsirado labai greitai....po 2 mėn!!!! biggrin.gif buvo atsimenu ir šokas ir ašaros nos ir planavom bet vistiek...Vyras pasipiršo atšokom vestuves... ir gimė sūnelis ,o po 6 metu taip pat planuota beje po ....1 mėn... gražuolė numylėta dukrytė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida1979: 20 liepos 2013 - 22:40
Mes savo leliuką irgi planavome. Teko laukti gal 6 mėn. nestuke.gif
Atsakyti
Mes savo kruopa sumeistravom per 3 mėn. Tiesiog atėjo tas jausmas kad JAU, tai ir pasidavėm tam jausmui smile.gif Taigi dabar sėkmingai 5 mėn vaikštau nestuke.gif
Atsakyti
Mes su vyru iskart po vestuviu planavom o tas planavimas uztruko 2 metus, o siaip musu toks planuotas netyciukas gavosi,nes pavyko tada kada maziausiai tikejomes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida1979 @ 2013 07 20, 23:39)
Gyvenom su dar tuo metu draugu nusipirke buta "už paskola", bet vis neturėdami laiko per darbus susituokti blush2.gif gyvenom ilgai apie 7 metus cool.gif ir nusprendėm tuoktis kai atsiras leliukas wub.gif o leliukas atsirado labai greitai....po 2 mėn!!!! biggrin.gif buvo atsimenu ir šokas ir ašaros nos ir planavom bet vistiek...Vyras pasipiršo atšokom vestuves...

lotuliukas.gif praktiskai mano leliuko planavmo ir pastojimo istorija drinks_cheers.gif tik musu lelius atsirado ne taip ir greitai, po mazdaug pusantru metu smile.gif
as savo stebuklo dar laukiu nestuke.gif
Atsakyti
Mes pastojom per porą mėn, nors tikrai nesitikėjom, kad taip greitai pavyks smile.gif pas mane bėdos tai manėm kad teks pasistengti, jau net pasiruošę buvom, kad reiks įvairius tyrimus darytis, o štai per porą mėn ėmė ir gavos bigsmile.gif dabar jau 4,5 mėn kaip laukiam mažojo džiaugsmelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalytia @ 2014 01 28, 20:05)
Mes pastojom per porą mėn, nors tikrai nesitikėjom, kad taip greitai pavyks smile.gif pas mane bėdos tai manėm kad teks pasistengti, jau net pasiruošę buvom, kad reiks įvairius tyrimus darytis, o štai per porą mėn ėmė ir gavos  bigsmile.gif  dabar jau 4,5 mėn kaip laukiam mažojo džiaugsmelio smile.gif


drinks_cheers.gif
Mum pavyko is pirmo ciklo jau to tikro planavimo (pries tai dar viena cikla planavom, bet kaip tycia per mano vaisingas dienas vyrui komandiruote ispuole).
As irgi nelabai tikejau, kad taip greit pavyks, nes pas mane mmm nebuvo reguliarios ir skydliaukes veikla siek tiek suletejusi smile.gif kai pamatem su vyru II, issikalbejom, kad abudu savo galimybem abejojom. Vyras net savo masinos pakeitima i nauja atidejo, nes sake pagalvojo, kad gal reiks pinigeliu tyrimams ir pan. lotuliukas.gif
Atsakyti