Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

Dekoju visoms uz pasisakymus! Pasidariau isvada, kad geriau jau labai stipriai neplanuoti, kad nereiktu kiekvienu mmm apraudoti...
Atsakyti
Isvada aisku gera,bet jei visai neplanuosi ir zalioto nepasigausi,tai antro gali ir nesulaukt schmoll.gif o tada jau nori nenori teks planuot nestuke.gif
Atsakyti
Mes "dirbom" puse metu. Aš neraudojau ir buvau įsitikinus kad sausį jau būsiu nestuke.gif Tai taip ir įvyko, pastojau Kalėdų nakty tongue.gif . Ir norit tikėkit norit ne, bet TĄ kartą aš tikrai pajutau kad vsio, yra biggrin.gif

Bet kadanors gal ir norėčiau pajusti "netičiuką" wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo epson: 09 gruodžio 2005 - 13:59
Įdomi tema. g.gif Bėda, nepasitikiu planavimais. Kai tik pradedu ka nors planuoti- viskas apvirsta aukštyn kojom. Toks jausmas, kad tai nepriklauso nuo mano valios. Gal todėl, niekad su vyru aiškiai neplanavom, kad va, "darom". Tiesiog be žodžių, tyliai, nustodavom saugotis. Visi mūsų vaikai lyg planuoti netyčiukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ele: 10 gruodžio 2005 - 00:39
QUOTE(epson @ 2005 12 09, 13:58)
Tai taip ir įvyko, pastojau Kalėdų nakty tongue.gif . Ir norit tikėkit norit ne, bet TĄ kartą aš tikrai pajutau kad vsio, yra biggrin.gif



Nu cia tai pasaka thumbup.gif
Atsakyti
viena akušerė sakė, kad netyčiukai-geriausi vaikai. na, man pasitvirtina: antrą planavom, tai vat ir davė Dievulis... davė ir dar drebtelėjo bigsmile.gif penkis atstoja-tik spėk žiūrėt, ką "dirba"...
QUOTE(epson @ 2005 12 09, 13:58)
Mes "dirbom" puse metu. Aš neraudojau ir buvau įsitikinus kad sausį jau būsiu  nestuke.gif Tai taip ir įvyko, pastojau Kalėdų nakty tongue.gif . Ir norit tikėkit norit ne, bet TĄ kartą aš tikrai pajutau kad vsio, yra biggrin.gif

Bet kadanors gal ir norėčiau pajusti "netičiuką" wub.gif

trečią vaikutį turėjau mintyse-svajojom su vyru, kaip trečią pagranduką auginsim... bet tik atsirado tokios mintys-bac, ir jis jau čia bigsmile.gif kaip ir epson, pajaučiau, kad jis bus ... iš karto po pasimylėjimo wub.gif
Atsakyti
Mūsų abu mažuliai planuoti. Pirmas kūdikis netgi turėjo būti avinukas, bet gavosi vėžiukas biggrin.gif Darėm darėm, o kaip neigiamas testas taip neigiamas. Kol galų gale atsipalaidavau ir nustojau jaustis tarsi atliekanti misiją bigsmile.gif Dėl vaikiuko tedariau tik tiek, kad po pasimylėjimo kojas keldavau aukštyn ir pagulėdavau taip. Na ir pavyko ax.gif Keisčiausia, kad vyras taip norėjęs mažiaus, kai jau buvo teigiamas atsakymas - pasimetė.
O su antrąja tai suplanavom tik tiek, kad jau... darom, nebesisaugom. Ir natūraliai gavosi, kad pastojau gal po pusmetuko 4u.gif
Jausmas? Nerealus... Svajočiau ir vėl būti nestuke.gif , tik gimdyti labai sunku buvo antrąją... Be to porytę jau turim... ko dar reikia? Nebent netyčia gautųsi tongue.gif
Atsakyti
Abu mūsų vaikai planuoti ir labai laukti. Jausmas nerealus 4u.gif
Dabar jau kalbomis planuojame ir trečiąjį, tik veiksmais dar neskubame... ax.gif Reikia dar mažąjį paauginti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2005 11 23, 01:20)
Musu pirmagymis planuotas buvo thumbup.gif nunesem pareiskimus i zaksa balandzio 1d ir pradejom daryt blink.gif o kito men pradzioj jau turejom dvi juosteles thumbup.gif
O va,antra planuojam,planuojam ir ko tai gandrai pasiklydo sad.gif tai kiekviena menesi didinu nestumo testu gamintoju biudzeta g.gif  g.gif Turbut paprasciau kai neplanuoji taip smarkiai,nes tas laukimas uzknisa schmoll.gif


Burka, matau, kad jau galiu sveikint, kad gandra vakarienei pasiciupai, pro sali beskrendant! smile.gif Sveikinu!

QUOTE(epson @ 2005 12 09, 15:58)
. Ir norit tikėkit norit ne, bet TĄ kartą aš tikrai pajutau kad vsio, yra biggrin.gif


Manau, kad tas isitikinimas palengva uzaugo? Panasiai, kaip kad kiekviaéna diena stebi geles pumpura, po truputeli besiskleidzianti? Ir megaujies ta mintim, kad jau greit.... na, ne, dar ne siandien.... bet... gal- rytoj... pirksi testa...
Arba- paprasciau- lauksi, lauksi, lauksi... Ir tas LAUKIMAS vis dides.... Kol pagaliau taps visiems matomu.... Ir uzciuopiamu....
Atsakyti
QUOTE(Ele @ 2005 12 10, 02:34)
Įdomi tema.  g.gif Bėda, nepasitikiu planavimais. Kai tik pradedu ka nors planuoti- viskas apvirsta aukštyn kojom. Toks jausmas, kad tai nepriklauso nuo mano valios. Gal todėl, niekad su vyru aiškiai neplanavom, kad va, "darom". Tiesiog be žodžių, tyliai, nustodavom saugotis. Visi mūsų vaikai lyg planuoti netyčiukai.


As irgi pritariu. Su tais planavimais man irgi pravalas gaunasi. Na gal ir negaleciau to pavadinti planavimu, bet norejimu. Pirmo norejau labai labai, bet nestuke.gif tik po pusmecio. Antro norejau labai. Net gal pasakyciau, kad buvau apsesta ta mintim. Gavosi du ir tada, kai jau buvau mintyse pasakiusi nera ir nereikia. Tai va ir planuok.
Atsakyti
QUOTE(indruzele @ 2006 02 21, 02:15)
Burka, matau, kad jau galiu sveikint, kad gandra vakarienei pasiciupai, pro sali beskrendant! smile.gif  Sveikinu!

Aciukas wub.gif
Ir jau ikalbejau teti,kad kai gims maziukas,neuzilgo planuosim treciaji,norim pametinuku wub.gif wub.gif Aisku,jei viskas bus gerai ir sveikata leis wub.gif
Atsakyti
mano sūnūs buvo planuoti goss.gif .O mergaitė - netyčiukė flirt.gif .Tai esu laiminga be proto yahoo.gif .Kažin ar taip būtų, jei vėl būtų gimęs berniukas?Greičiausiai būčiai vėl planavusi ketvirtą,gal ir penktą...kol gimtų mergaitė pioneers.gif
Atsakyti