Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

pastojau is pirmo karto pameginus. Kai dariausi testa jau buvau tikra kad laukiuos. Bet kazkodel lb pasimeciau ir net supanikavau truputi. Vyras lb laimingas buvo.
Atsakyti
Planuojant leliuka, mylejimasis tikrai skiriasi, nuo iprastinio....tiesiog jautiesi kitaip, priimi i save viska, be jokiu baimiu ir tikiesi, kad tai bus TAI smile.gif

Kadangi musu planuotas leliukas uzkibo per pirma cikla, o tiksliau per 3 dienas ko gero (nes gaudem mergyte pagal X ir Y teroija...kol kas neaisku ar pavyko mergyte) tai ir prisiminimai tik malonus, tiek is laukimo, kol bus galima daryt testuka (dariau dvi dienos iki tariamu mmm ir jau maciau vaiduokliuka), tiek is mylejimosi...

Itariu, kad kam tenka palaukti tu II metus ir daugiau, planavimas pats gali siek tiek nuvilti, mylejimasis "is pareigos" pabosti...bet rezultatas, kad ir sukeliantis naturaliu baimiu, vis tiek dziaugsmingas.

Atsakyti
smile.gif mums tai buvo ir juokinga ir gan sunku smile.gif kadangi mano mmm buvo nereguliarios tai pasiskaiciavau ir vyrui pranesiau kad gausime "dirbti" apie 1 savaite ir ne maziau smile.gif tai pimos denos buvo kupinos jegu, o pries paskutines bejeges net buciuotis nebesinorejo sakem gal greituka ir viskas smile.gif Kai pasidareme NT labiausiai apsidziauge vyras sako: Aciu Dievui nebereikes daryti smile.gif
Kadangi labai norejau suzinoti ar pastojau stebejau save kiekviena diena, tai papilve paraizo galvoju o tai turbut ten jau vyksta kazkas... Aisku testuku pripirkau ir 2 pirmuosius dariausi mazdaug po 10 d. nuo santykiu pradzios ir buvo neigiami tada tai nusiminiau labiausiai. 3- ia testa pasidariau ta diena kai turejo buti mmm ir isvydom tada II .... O siadien jau nuejau prisiduoti kraujo tyrimu visokiausiu ir 16 d. einu ultragarsu pas gine smile.gif
Atsakyti
Antrą ir trečią, kurio dabar laukiuosi, planavom. Smagu žinoti dieną, kurią pastojai smile.gif Dabartinis suplanuotas per pačias Kalėdas thumbup.gif Dėl lyties nesistengėm, ką Dievas duos, tą mylėsim tongue.gif
Daug vargti nereikėjo, tai ir nepajutom, kad tai sunkus darbas yra planuoti smile.gif
Atsakyti
mes specialiai nedarem, bet ir nesisaugojom smile.gif kai dariausi testa, buvau garantuota, kad laukiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Smagu skaityti šios temos žinutes thumbup.gif wub.gif Mūsų planuotukas, pavyko per pirmą "bandomąjį" ciklą biggrin.gif Bet kuo arčiau gimdymo data, tuo labiau jaučiuos "prisidirbus" doh.gif blush2.gif Niekaip neįveikiu šio jausmo unsure.gif
Atsakyti
Na musu pupulis taip pat uzkibo per pirmaji cikla wub.gif
Buvau pasiskaiciavus vaisingasias dienas, tai darbavomes su MB hihihi.gif ir tikrai tas jausmas kai myliesi su tikslu yra neapsakomas wub.gif
As labai bijojau kad gali nepavykti, tai stengiausi neieskoti simptomu, nors sie tikrai buvo gan ryskus blush2.gif tik kai mm velavo pora dienu ir kai perskaiciau kad pirmieji nestumo pozymiai panasus i pries mm pasidariau testa blush2.gif Jau pirkdama testa jauciau kad viskas pavyko, o kai pasidariau ir pamaciau vaiduokliska II apeme nerealios emocijos wub.gif
Atsakyti
Pirmas kleckiukas uzkibo is vieno vienintelio bandymo biggrin.gif tiesa sakant planavom ilgai ilgai o kai nusprendem , kad jau laikas pradeti darbuotis, as sugripavau doh.gif ir pasveikus jau maniau kad tos dieneles praejo, taciau suvyru pagalvojom, kam gi saugotis kai ir taip jau planuojam blush2.gif ir ka jus manot, visai netiketai mm veluoja mirksiukas.gif pasidarem testuka o ten II vaiduokliukas wub.gif kaip sakoma "laimes pilnos kelnes" thumbup.gif nors tikrai buvom nusiteikia padirbeti kelis menesius lotuliukas.gif
uztai antrojo laukti buvo sunkiau unsure.gif teko padirbeti 3 menesius ir pagaliau rezultatas yra thumbup.gif nestuke.gif bet gal gamtos taip suredyta: po tos dienos kai pastojau VISISKAI nebuvo noro myletis g.gif tai mes su vyru taip ur nusprendem kad urganizmas jaucia kad darbas jau padarytas ir ner cia ko daugiau bandyti daugintis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisle159: 19 kovo 2011 - 08:40
uoj.. mylėtis su toookiu tikslu tikras malonumas wub.gif
Kitą kart taip vėl norėčiau... wub.gif
Buvau pasiruošus kokį pusmetį dirbti tuo tikslu, bet vyras sako, būk rami, viskas pavyko iš pirmo karto. aišku man juokinga pasidarė, nes maniau taip retai būna. o pasirodo jis buvo teisus ax.gif
dabar mes laukiam savo mažuliuko nestuke.gif
Atsakyti
Lyginant mylėjimusis saugojantis, tai yra neplanuojant leliuko ir kai nusprendėm, kad jau norim leliuko, tai mylėjimasis įgavo kitą prasmę ir jausmas kitoks buvo. Tiesiog tuo metų apie nieka negalvoji mūsų kūnai pasinėrė į tokią euforiją, kad dar dabar tą mėnesį atsimenų kaip patį nuostabiausią thumbup.gif Aišku (sekasi, mylėjimasis) geras ir nesiskundžiu ir saugojantis yra gera ir miela, bet yra ir daug skirtumų...Tad mums viskas pavyko iš pirmo mėnesio ir kai mm nesulaukiau iškart supratau, kad jau turiu žmogeliuką po širdele. MM turėjo būti per Kalėdas, tai sakau dovanų atnešė mums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2005 11 23, 00:20)
Musu pirmagymis planuotas buvo thumbup.gif nunesem pareiskimus i zaksa balandzio 1d ir pradejom daryt blink.gif o kito men pradzioj jau turejom dvi juosteles thumbup.gif
O va,antra planuojam,planuojam ir ko tai gandrai pasiklydo sad.gif tai kiekviena menesi didinu nestumo testu gamintoju biudzeta g.gif  g.gif Turbut paprasciau kai neplanuoji taip smarkiai,nes tas laukimas uzknisa schmoll.gif

Na kaip man grazu tokie postai (is 1o puslapio), kur mamyte jaudinsi del antro vaikelio neatejimo 2005, o 2011 jos profily irasyti keturi vaikai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Baltike @ 2005 11 23, 12:12)
Nagi mums su antru irgi tas pats buvo. Pametinuką planavom, daugiau metų "vargom", o gandrai vis pro šalį . Galiausiai aš nusispjoviau ir pradėjau "planuoti" karjerą. Jau po mėnesiuko laikiau testą su dviem juostelėm ir nebežinojau, ar čia džiaugtis, ar ne. Vėl teko viską iš naujo "perplanuoti"...


Man ir panasiai buvo, tik as labai greit pasidaviau ir susigalvojau 2 back up planus. Ir ka, po menesio buvau pastojus, susiradau kita darba ir istojau testi mokslus. Kitus du planus kol kas reikes atideti, bet nera ne laso gailescio, prioritetas aiskus...
Atsakyti
O musu mazuliukas uzkibo tik po pusantru metu kazkur... Menesines nereguliarios pas mane, gal del to... blush2.gif Bet siaip tikejom visada, kad viskas bus gerai, ir kad leliukas bus. Del to ir tyrimu visokiausiu ir gydymu ne nepradejom blush2.gif O kai pasidarius testuka pamaciau II, tai net patiket sunku buvo... kitas dvi dienas is eiles dar dariau... Kol elektroninis parode kiek savaiteliu wub.gif Su vyru labai labai laukiam leliaus, atrodo is darbo grizus tik lelium ir gyvenu wub.gif Svajoju, planuoju.. nestuke.gif Bet vyro irgi neuzmirstu mirksiukas.gif
Atsakyti