Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis


Nuostabus jausmas - tiek mylėtis, visa širdim trokštant, kad jau šis kartas būtų TAS, tiek jau sužinojus tą stulbinančią ir suplanuotą naujieną wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kad ir planuotas, vis tikėtasi pamatyti teigiamą NT, bet pamačius II tai netikėtumo jausmas užpuola, nejaugi jau. toks malonus drebuliukas. po keletos dienų supranti - kad taip ir turėjo būti, ko čia stebėtis

MB po metų draugystės pareiškė - kad jau norėtų vaiko. aš - "ne, tik po vestuvių". toliau gėriau KT. su KT pagalba pasireguliavau kad mmm būtų dar iki vestuvių, kad vestuvėms jau būčiau "švari". po tų mmm nebegėriau tabletyčių. ciklo vidurys kaip tik gavosi per vestuvių savaitgalį. bet iš pirmo ciklo neužkibom. paskui važiavom į kelionę. ten irgi neužkibom. specialiai neplanavom, tiesiog nebesisaugom, neskaičiavom dienų. po 3 mėnesių nesėkmingų pastangų aš pradėjau sekti vaisingas dienas. pastojau po 6 mėnesių nutraukus KT.
antrą vaiką sugalvojom planuoti kaip pirmajai buvo 1,5 m. nors prieš tai kalbėjom kad kai bus mergaitei 2. bet kadangi su pirmu nėštumu užtrukom 6 mėn, nusprendėm nebelaukti, nežinia kiek antrą kartą užtruks. tad nuo pirmo ciklo pradėjau save stebėti, skaičiuoti dieneles. antroji gavosi po 3 mėnesių.
trečią vaiką planuojam planuoti tik du mėnesius, paskui vėl nutraukti planavimą metams. tai žiūrėsim ar per tuos du mėnesius užkibs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 23 vasario 2011 - 14:22
QUOTE(milaknike @ 2011 02 23, 14:13)
Nuostabus jausmas - tiek mylėtis, visa širdim trokštant, kad jau šis kartas būtų TAS, tiek jau sužinojus tą stulbinančią ir suplanuotą naujieną  wub.gif  wub.gif  wub.gif

wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2005 11 07, 10:18)
Kadangi musu lalaila buvo "netyciuke", labai idomu suzinoti, koks jausmas, kai myliesi galvodamas, kad troksti leliuko ir nori i save ji priimti? As vis galvoju, kaip bus gera myletis, kai noresim pastoti. Turbut turetu buti kitaip, nei tarkim mylintis ir saugantis?Pasidalinkit savo patirtim.Aciu smile.gif



na mums tai nebuvo naujiena smile.gif laukem ir zinojom ko norim- nestuke.gif tad mano mb visai nebuvo keista jog as tapau nestuke.gif tik matau kad laimingas o ir as pati kitaip jauciuos, apnestejusi, jei taip galima pavadint biggrin.gif
Atsakyti
leliuko laukėm ne mėnesį ir ne du... virš metų...
tai pirmi mėnesiai mylintis buvo tikrai kažkas tokio wub.gif o dar jei daugmaž "primesdavai", kad tau dabar vaisingos dienos ir kad gal dabar JAU... tai būdavo saldu saldu...

bet po pusės metų jau nebeakcentavau mintyse to, kad gal dabar JAU...

o pamačius II nėštumo teste ašaros pabiro wub.gif atrodo, kad ir lauki, ir nori, ir tikiesi, bet kai tai pamatai, vis tiek būna netikėta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzava @ 2011 02 23, 15:59)

o pamačius II nėštumo teste ašaros pabiro  wub.gif atrodo, kad ir lauki, ir nori, ir tikiesi, bet kai tai pamatai, vis tiek būna netikėta  wub.gif


Man irgi tas pats, nors ir pastojau iš antro ciklo, tačiau, matyt, nei vienas nesitikėjom, kad taip greitai viskas įvyks, nes ašaros pas abu liejosi laisvai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
na mes irgi planavo wub.gif ir musu abieju nuostabai prireike tik puse men drinks_cheers.gif nestuke.gif abudu buvome lb laimingi wub.gif manau nesvarbu vaikas planuotas ar ne? vistiek laimes buna pilnos kelnes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hegs @ 2011 02 27, 01:25)
na mes irgi planavo  wub.gif  ir musu abieju nuostabai prireike tik puse men drinks_cheers.gif  nestuke.gif abudu buvome lb laimingi wub.gif  manau nesvarbu vaikas planuotas ar ne? vistiek laimes buna pilnos kelnes ax.gif


Nebutinai is karto laimes pilnos kelnes buna. Viena yra pasiryzti tokiam zingsniui, o kita - suprasti, kad jau nebera, kur trauktis. Mano pirma reakcija suzinojus apie nestuma buvo sokas, nors pastojau po pusantru metu planavimo ir kiausidziu stimuliacijos. Atrodo nori vaikucio, bet kai suvoki, kad jau tuoj gyvenimas visiskai pasikeis, apima baime.

O laimes pilnos kelnes buvo po keliu dienu, kai visiskai atsitokejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 02 26, 22:01)
Nebutinai is karto laimes pilnos kelnes buna. Viena yra pasiryzti tokiam zingsniui, o kita - suprasti, kad jau nebera, kur trauktis. Mano pirma reakcija suzinojus apie nestuma buvo sokas, nors pastojau po pusantru metu planavimo ir kiausidziu stimuliacijos. Atrodo nori vaikucio, bet kai suvoki, kad jau tuoj gyvenimas visiskai pasikeis, apima baime.

O laimes pilnos kelnes buvo po keliu dienu, kai visiskai atsitokejau biggrin.gif

na bet galutinis varinatas vistiek buna laime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzava @ 2011 02 23, 17:59)
leliuko laukėm ne mėnesį ir ne du... virš metų...
tai pirmi mėnesiai mylintis buvo tikrai kažkas tokio  wub.gif  o dar jei daugmaž "primesdavai", kad tau dabar vaisingos dienos ir kad gal dabar JAU... tai būdavo saldu saldu...

bet po pusės metų jau nebeakcentavau mintyse to, kad gal dabar JAU...

o pamačius II nėštumo teste ašaros pabiro  wub.gif atrodo, kad ir lauki, ir nori, ir tikiesi, bet kai tai pamatai, vis tiek būna netikėta  wub.gif



QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 02 27, 00:01)
Nebutinai is karto laimes pilnos kelnes buna. Viena yra pasiryzti tokiam zingsniui, o kita - suprasti, kad jau nebera, kur trauktis. Mano pirma reakcija suzinojus apie nestuma buvo sokas, nors pastojau po pusantru metu planavimo ir kiausidziu stimuliacijos. Atrodo nori vaikucio, bet kai suvoki, kad jau tuoj gyvenimas visiskai pasikeis, apima baime.

O laimes pilnos kelnes buvo po keliu dienu, kai visiskai atsitokejau biggrin.gif


Puikiai suprantu, kaip jaučiatės thumbup.gif Mums laimingas buvo 12 ciklas, pastojau iskart po LP. Nors nieko blogo nerado, bet matyt to uzteko, kad stebuklas ivyktu wink.gif
Dar netikiu, kad esu nestuke.gif , nors jau turbut koki 5 NT darau ir matau, kaip jis ryskeja wink.gif Buvo labai netiketa, nors abu is visos sirdies troskom leliuko wub.gif Esu toj stadijoj, kai dar "nedasuto", tik MB suskydo apsikabines pilvuka blush2.gif
Atsakyti
Kai po daugiau nei metu planavimo pamaciau tuos II bruksniukus, man net sunku patiketi buvo kad pagaliau ir mums pasiseke wub.gif I pirma testuka su vos iziurima antra juostele net nesureagavau, ismeciau, galvojau negali buti blush2.gif Kai pasidariusi antra testuka pamaciau jau siektiek ryskesne antra juostele vistiek sunku dar patiketi buvo, gal kad nenorejau nusivilti vel eilini karta ax.gif
Poto kai jau pradejau suvokti kad viskas, jog dabar tikrai pavyko apeme dziaugsmas ir kartu lengvas sokas, nedidele baime, pilna galva minciu buvo, pamenu net dirbti normaliai negalejau, neisejo susikaupti niekaip, darbe daiktus belenkur palikinedavau, viska pamirsdavau lotuliukas.gif
Atsakyti
mergiukai, praskaiciau beveik visa tema, sakes kaip as uzsimaniau antro leliuko (suplanuoto) tik vat beda, neturiu su kuo unsure.gif doh.gif
Atsakyti