Įkraunama...
Įkraunama...

Suplanuotas kūdikis

sveikutes,pirmas mazylis kaip ir planuotas , kaip ir ne.... manau tada buvo: jauni...kvaili....o antras kaip ir planuotas, laukiamas labai...teko kokius 3-4men pavargti biggrin.gif ir rezultatas yra biggrin.gif mes labai laimingi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 01 07, 11:50)
sveikutes,pirmas mazylis kaip ir planuotas , kaip ir ne.... manau tada buvo: jauni...kvaili....o antras kaip ir planuotas, laukiamas labai...teko kokius 3-4men pavargti biggrin.gif ir rezultatas yra biggrin.gif mes labai laimingi  thumbup.gif




Ar pries planuojant antra vaikuti vartojai kontraceptines tabletes? Nes kaip zinia, po ju truputi sunku pastoti, kai kurioms buna problemeliu.
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 01 07, 09:50)
sveikutes,pirmas mazylis kaip ir planuotas , kaip ir ne.... manau tada buvo: jauni...kvaili....o antras kaip ir planuotas, laukiamas labai...teko kokius 3-4men pavargti biggrin.gif ir rezultatas yra biggrin.gif mes labai laimingi  thumbup.gif



labai jau daug vargai biggrin.gif biggrin.gif sveikinu biggrin.gif

mes nors ir jauni, bet nekvaili, ir pastojom tik po 18 ciklo...
Atsakyti
Mes dabar laukiam suplanuota kudiki smile.gif Manau jei nori to vaikelio, tai nesvarbu palnotas jis ar ne, laime turetu buti tokia pati 4u.gif
Atsakyti
kai nusprendem, kad pirmama vaikui laikas, tai labai jau stengemes - daug, daznai ir skaniai ax.gif buvom neseniai vede, meile paciam ikarsti ir vis tiek uztruko 3-4 men. o kai del antro apsisprendem, tai abu jau buvom tokie tresteleje, nes pirmajam dar tik pusantru metu, tai ir neissimiegoje, ir siaip nuo koju nusivare. tai ir ta vaiko gamyba tokia buvo tik retkarciais ir nelabai kruopsciai. uztruko tik 2 men blink.gif pirma karta, atsimenu, kai supratau, kad esu nescia, tai net galva apsvaigo is laimes ir siaubo. o antra karta tiesiog apsidziaugiau ir tiek. antras nestumas toks ramesnis, ir vyras supratingesnis, daugiau padeda. labai laukiam savo antro maziuko 4u.gif
Atsakyti
Kai mes pradėjome nesisaugoti, tai man bent jau malonumas tikrai išaugo. Tiesiog galbūt ramiau, niekas nebaisu ... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselenas @ 2009 06 04, 04:30)
kai nusprendem, kad pirmama vaikui laikas, tai labai jau stengemes - daug, daznai ir skaniai  ax.gif buvom neseniai vede, meile paciam ikarsti ir vis tiek uztruko 3-4 men. o kai del antro apsisprendem, tai abu jau buvom tokie tresteleje, nes pirmajam dar tik pusantru metu, tai ir neissimiegoje, ir siaip nuo koju nusivare. tai ir ta vaiko gamyba tokia buvo tik retkarciais ir nelabai kruopsciai. uztruko tik 2 men  blink.gif pirma karta, atsimenu, kai supratau, kad esu nescia, tai net galva apsvaigo is laimes ir siaubo. o antra karta tiesiog apsidziaugiau ir tiek. antras nestumas toks ramesnis, ir vyras supratingesnis, daugiau padeda. labai laukiam savo antro maziuko  4u.gif


man su antru lygiai taip pat. netgi, kai pasidariau testa pagalvojau, gal dar nenoriu antro, gal dar per anksti, nes pirmoji mergaite dar maza. bet aisku, jei jau buvom nusprende su antru, tai neturetu kilti tokie klausimai blush2.gif
Atsakyti
Pas mus pirmas labai lauktas ir planuotas, atejo pas mus po 2 metu darbo rolleyes.gif Antras greiciau, po kazkur 5 men... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2009 06 04, 09:24)
Kai mes pradėjome nesisaugoti, tai man bent jau malonumas tikrai išaugo. Tiesiog galbūt ramiau, niekas nebaisu ...  thumbup.gif

dziaugis kol gali mirksiukas.gif trumpas laikas, tik 9 men malonumam lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu labai planuotas ir pavyko is pirmo karto wub.gif
Atsakyti
Mūsų pirmagimis buvo lyg ir planuotas bei labai norimas, bet pastojau tik su gydytojų pagalba. Kai pastojau, po visos įtampos net nejaučiau didelio džiaugsmo. Antras taip pat tiksliai suplanuotas. Pasirinkau net mėnesį kada norėčiau gimdyti lotuliukas.gif Pastojau natūraliai pirmą mėnesį. Didžiulio džiaugsmo nejaučiau. Buvau laiminga ir tiek.
Atsakyti
Labai laukiamas. Pastojau tik 3-ią mėnesį, norėjau, kad gimtų prieš vasarą, bet dabar gims birželio pabaigoj-liepos pradžioj
Atsakyti