Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(laumar @ 2009 12 19, 19:37)
Rodomės, mano dukrytei megzta karnavalui suknytė. Ar panaši į snaigę??? Tiesa, labai skubėjau jum pasirodyti, bet nebaigta tvarkyti suknytė, pasijonis išlindęs, nes ten siūsiu blizgučius, dar karūna laukia savo eilės....

user posted image

user posted image

Labai zavinga ir dukryte, ir suknyte smile.gif Bus pati graziausia snaige is visu wub.gif
Atsakyti
Artejant sventems negali nepastebeti jusu, auksarankes, groziu gausos 4u.gif Nevardinsiu atskirai kiekvienos, nes ir neisvardinciau visu, o be to net ir ta, kuri nedemonstruoja cia savo grozybiu, bet kasdien lankydamasi ir semdamasi patirties kantriai mezga didesnius ar mazesnius, bet SAVO stebuklelius, yra verta didziausiu pagyru thumbup.gif Saunuoles jus, mezgejeles 4u.gif As taip pat esu is tu tyliuju - daugiau cia skaitanciuju nei rodanciuju blush2.gif Taciau turiu jums,mielosios, gerosios ir kantriosios patarejos, visoms padekoti uz tai, kad po 7eriu metu vel paemiau i rankas ir vaseli, ir virbalus; kad per pusmeti nunarpliojau net 3 suknias sau ir 2 tunikas dukrai! Aisku, lyginant su jusiskiais kuriniais,tai dar toli grazu netobuli darbai, bet..prastas tas kareivis, kuris nenori buti generolu mirksiukas.gif
O dabar atnesu pasirodyti ta savo treciaja ax.gif
user posted image user posted image

O cia dar duetu rolleyes.gif
user posted imageuser posted image

Atsakyti
Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Labai grazu
Atsakyti
[quote=daiva78,2009 12 16, 11:18]
Pagaliau ir as nusimezgiau savo pirmaji mocherini servetelini sijona. Is nepatyrimo pasirinkau gerokai per maza servetele, teko rasta toliau kurti paciai. Gavosi ziauriai platus, nezinau kiek ten kliosu doh.gif . Suejo 9,5 kamuoliuko, lyg po 250m. Vyras sake: "kokia cia palapine mezgi?" lotuliukas.gif Taigi, pristatau jums savo "palapine" (gal kada nors ir jos dar gims suknele, nes buvo toks pirmasis sumanymas):user posted image

oi jus mane nervuojate su savo nuostabiais sijonais frusty.gif as va padariau klaida bemegzdama ir nutrenkiau i sona, guliu kas vakara ir galvoju kaip cia padarius, kad tiek daug neardyti, kol negims ideja tol pyksiu ant savo sedevro verysad.gif

oiiiiiiiiiiiiiiiiii liuks ta palapine thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 21 gruodžio 2009 - 00:27
Merginos, o gal kas turit pardavimui moheros suknę? S-M dydžiui? blush2.gif
Į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinesa: 21 gruodžio 2009 - 14:55
Kiek siūlų reikėtų suknei servetėline apačia (moheros) dydžiui S-M iki kelių?
Gal patartumėt koks būtų pats paprasčiausias ir lengviausias raštelis? g.gif
Labai norėčiau pamėgint nusimegzt.... blush2.gif
Atsakyti
daiva78,tavo sijonas nuostabus,ir vien jau dėl savo pločio.Kuo platesni,tuo man tie mocherinukai gražesni thumbup.gif thumbup.gif
laumar,tau puikiai puikiausiai pasisekė. thumbup.gif thumbup.gif Suknelė grožiu nenusileidžia savo šeimininkei biggrin.gif

o čia mano paskutinis darbas
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti


QUOTE(Viliuteee @ 2009 12 21, 20:20)
o čia mano paskutinis darbas

šiandien tik pagalvojau - kur viliute dingus? ir kur buvus, kur nebuvus vėl ji su nauja suknele thumbup.gif šaunuolė. aš kolkas dukrai megztinuką jau siuvu (pirma kart pavyko per kelias dienas numegzt)
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 12 18, 12:33)
meda2006,šauni suknelė,bet sunkiai ižiūrima,čia turbūt vein gerosiom akim g.gif



ax.gif Taip vien gerosiomis.......
user posted image

g.gif cia gal geriau

Atsakyti
Viliute, kaip visada - vienas zodis nuostabu
Atsakyti
Ačiū labai už gražius žodžius aciuks.gif
Viliuteee-tavo pagyrimai wub.gif wub.gif O tavoji naujiena nuostabiai nuostabi wub.gif wub.gif
Atsakyti