Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(rugija @ 2009 12 18, 09:41)
Mezgiau iš akies, tai schemos kaip ir nėra, tik sarafano paveiksliukas (praeitoj temoj buvo įdėtas gal 46 ar 47 psl.).
Čia paprastos pynės. Jeigu kas norės, tai galėsiu smulkiau papasakoti kaip mezgiau, kiek uždėjau akių, kiek pynių ir t.t., bet gal po savaitgalio, dabar kraunuosi daiktus važiuoju pas mamą.

Ačiū ieškosiu, jei nerasiu prašysiu pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 12 18, 17:48)
Kid_Smile, suknute fantastiska
mano "a la" serveteline, bet jau nuo puses pirmojo ornamento pameciau rasta, uzsiknisau schemoj bludinetis ir pradejau pati "kurti"... Gavosi kas gavosi, tikiuosi kliente infarkto negaus pamacius....
user posted imageuser posted image

na man šita daug gražesnė nei ta ružava thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2009 12 16, 17:16)
suknute krikstynoms

labai grazi suknyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2009 12 16, 10:18)
Pagaliau ir as nusimezgiau savo pirmaji mocherini servetelini sijona. Is nepatyrimo pasirinkau gerokai per maza servetele, teko rasta toliau kurti paciai. Gavosi ziauriai platus, nezinau kiek ten kliosu  doh.gif . Suejo 9,5 kamuoliuko, lyg po 250m. Vyras sake: "kokia cia palapine mezgi?"  lotuliukas.gif Taigi, pristatau jums savo "palapine" (gal kada nors ir jos dar gims suknele, nes buvo toks pirmasis sumanymas):user posted image
user posted image
user posted image
Tiesa, fotografuota vakare, tai nelabai matosi spalva prie dirbtinio apsvietimo. Spalvyte- svelniai zalia  smile.gif

Super kvalbonai 4u.gif 4u.gif Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 12 19, 01:54)
na man šita daug gražesnė nei ta ružava  thumbup.gif

Na, sitas siulas zymiai puosnesnis.
Atsakyti
kaip man grazu tos servetelines sukneles, sijonai wub.gif
bet pati joms dar nepribrendau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2009 12 16, 10:18)
Pagaliau ir as nusimezgiau savo pirmaji mocherini servetelini sijona.

WAUUUU...Koks grozis... wub.gif Noriu....
Atsakyti
Rodomės, mano dukrytei megzta karnavalui suknytė. Ar panaši į snaigę??? Tiesa, labai skubėjau jum pasirodyti, bet nebaigta tvarkyti suknytė, pasijonis išlindęs, nes ten siūsiu blizgučius, dar karūna laukia savo eilės....

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas merginos,isprotet galima nuo jusu sukneliu, 4u.gif pasakysiu tik tiek,kad uzsiprenumeravau sia tema ir kiekviena diena uzeinu cia parelaksuoti,kas ka naujo nusimezge pasiziureti,seile pavarvinti,na,zodziu susirgau sukneles tema ir jauciu,kad brestu brestu bigsmile.gif .Turiu toki prasyma konsultacijos,bet kaip cia teisingai nora suformuluoti pavyks nezinau g.gif
Nusipirkau moheros siuliuku ir noriu naujiems metams greitai kiaurarasciu nusimegzti toki reta ruba lyg kokia skraiste,bet lyg ir suknele,kuria galeciau ant juodo fono uzsivilkti ir buciau tokia plevenanti lyg ir pasipuosusi lyg ir apsirengusi.mezgu graitai tikrai speciau,bet del fasoniuko neismastau.
Dieve,jeigu kas supratot ko klausiu doh.gif ,nukreipkit kur pasiziuret ar padekit savo pamastymais
Atsakyti
Laumar, nuostabiai graži suknytė thumbup.gif thumbup.gif Bet dukrytė dar gražesnė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 12 19, 19:37)
Rodomės, mano dukrytei megzta karnavalui suknytė. Ar panaši į snaigę??? Tiesa, labai skubėjau jum pasirodyti, bet nebaigta tvarkyti suknytė, pasijonis išlindęs, nes ten siūsiu blizgučius, dar karūna laukia savo eilės....

user posted image

user posted image

Suknutė LABAI LABAI graži 4u.gif Kaip norėtusi gryžti i vaikystę,bet deje,traukinys jau nuvažiavo schmoll.gif
Mažojis sanaigutė nepakartojama thumbup.gif
Atsakyti
oho laumar bus tikra gražuolė snaigė.Labai graži suknutė.Na va mes irgi biški atbėgom pasirodyti ne tokia nuostabi suknutė bet šioks toks sarafanas (likučių likvidavimas), bus kuom pasipuošti pas senelius per kalėdas blush2.gif
user posted image
Atsakyti