Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 12 18, 01:46)
sveikutes , vel uzbegu  ax.gif
user posted image

oho super o kaip ant modelio mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=spaceRenata,2009 12 17, 17:23]
[quote=rugija,2009 12 17, 17:11]
Ką tik pribaigiau, tik foto nekokybiška, kitą dieną gal padarysiu geresnę, nes dabar ir fotikas nuduso, ir nėr kam pafotografuoti, o pačiai nelabai gaunasi:

user posted image

super bigsmile.gif graziausas variantas is visu kuriuos maciau sios sukneles!!!
o kokie siulai cia?
[/quote]
kad as taip mokeciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 12 18, 00:46)
sveikutes , vel uzbegu  ax.gif
user posted image

o cia tai grozis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif , isivaizduoju kaip graziai atrodo apsirengus.... thumbup.gif
Atsakyti
Na ir as rodausi su savo sijonu-busima suknyte biggrin.gif Turejau vakar proga,tai teko eit kaip su sijonu,nes nespejau nusinarplioti.
SAUNUOLE, ZIURIU IR ATSIGERETI NEGALIU (MAN TOKIO STILIAUS NEPATIKO IKI SIOL KOL NEPAMACIAU TAVO SIJONUKO) LABAI RAFINUOTA SPALVA smile.gif IR JAU MACIAU TAVE SU NUMEGZTU VRSUM, NES CIA JUODA NETINKA.... NET IR MANE IKVEPEI, O DEL TO KAD TAIP GRAZIAI NEATRODO ISPLOVUS, NET NEZINAU, TIK GALVOJU KAD BE REIKALO LYGINAI AS VISAS SAVO MOCHERIUKAS ISDZIOVINU IR ISKRATAU, O PLAUNU SU SAMPUNU.... mirksiukas.gif

[[/quote]

ax.gif O CIA MANO MOCHERIUKE
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meda2006: 18 gruodžio 2009 - 10:01
meda2006,šauni suknelė,bet sunkiai ižiūrima,čia turbūt vein gerosiom akim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 12 18, 01:46)
sveikutes , vel uzbegu  ax.gif
user posted image



laaaaaabai grazu wink.gif
Atsakyti
Kid_Smile, suknute fantastiska
mano "a la" serveteline, bet jau nuo puses pirmojo ornamento pameciau rasta, uzsiknisau schemoj bludinetis ir pradejau pati "kurti"... Gavosi kas gavosi, tikiuosi kliente infarkto negaus pamacius....
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 12 18, 17:48)
Kid_Smile, suknute fantastiska
mano "a la" serveteline, bet jau nuo puses pirmojo ornamento pameciau rasta, uzsiknisau schemoj bludinetis ir pradejau pati "kurti"... Gavosi kas gavosi, tikiuosi kliente infarkto negaus pamacius....

O klientei nėra reikalo žinoti apie pablūdimus hihihi.gif Graži suknelė ir jau tikrai bus dar viena elegantiška nuotaka 4u.gif
Atsakyti
Kliente tikejosi tokia suknute gauti, bet... Siuliukas plonesnis, kliente figuringesne, o dar mano tinginyste smulkia schema sekt... Ir gavosi autorinis, vienetinis gaminys biggrin.gif niekada nebepakartociau tokio pat rasto lotuliukas.gif
Na tiesa, virsaus ir rankoviu norejo lygiu dvigubu siuliuku
user posted image
Atsakyti
Ligvita, nebutum pasakius, kad kazkas netaip, nebuciau net demesio atkreipus ,kad kazkas cia sukombinuota tongue.gif - suknute labai labai grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 12 18, 20:19)
Kliente tikejosi tokia suknute gauti, bet... Siuliukas plonesnis, kliente figuringesne, o dar mano tinginyste smulkia schema sekt... Ir gavosi autorinis, vienetinis gaminys biggrin.gif niekada nebepakartociau tokio pat rasto  lotuliukas.gif
Na tiesa, virsaus ir rankoviu norejo lygiu dvigubu siuliuku

o gal galima si ogrozio svisa schema??? ax.gif
Atsakyti
Eilinį kartą Ligvitos suknelė nepakartojama, labai labai man graži ax.gif
Atsakyti
Aciu, ingute, kliente lyg ir negavo sirdies smugio ir is veido neatrode labai nusivylusi, dar net podruzke atvezt po svenciu zadejo... tai gal net nuotrauku nubyres po sventes smile.gif

Japoniuke1, aciu
Atsakyti