Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Sonatuole @ 2010 01 26, 15:51)
Oi kaip cia sudėtingai  blush2.gif Aš tai suvynioju siūlus į kamuoliuką, užverdu puode vandens, tada siūlų kamuoliukus dedu i kiaurasamtį, pridengiu su dangčiu ir palaikau kokį 10-15 min  ax.gif

koks įdomus būdas. Kažin neišsilydo sintetiniai siūlai blush2.gif Kaip tik dabar žadu permegzti megztinį rolleyes.gif

QUOTE(Lika_s @ 2010 01 26, 16:05)
O pas mane vasarinė suknelė  ax.gif

oho kokia sexy bigsmile.gif
Kruopštus darbelis 4u.gif
Atsakyti
Nuk, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lika_s @ 2010 01 26, 16:05)
O pas mane vasarinė suknelė  ax.gif




g.gif ant fotkes tai graziai atrodo, bet ar krutine graziai realybej atrodo? as kiek m=bandau kazka tokio megzt, tai tie "papai" visiskai nesiziuri blush2.gif tik nesuprantu, ar mano papai negrazus, ar as priekabi, ar kazka netaip padarau g.gif doh.gif
Atsakyti


user posted image
[/quote]

prasau pagalbos, 44 eilei pritrukau poros akiu doh.gif , 42 viskas pagal rasta puikiai uzsibaige, toliau irgi atrodo gerom negalejau pamest, o dabar trukstu, ardyt tas dvi eiles? o gal dadet pora akiu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2010 01 26, 16:34)
koks įdomus būdas. Kažin neišsilydo sintetiniai siūlai blush2.gif Kaip tik dabar žadu permegzti megztinį rolleyes.gif

O kodėl turėtų ? blush2.gif Juk laikai ant garų biggrin.gif
Lika_s, vauuu kokia sexy thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 26 sausio 2010 - 18:41
QUOTE(Lika_s @ 2010 01 26, 17:05)
O pas mane vasarinė suknelė  ax.gif

user posted image

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=neramuole,2010 01 26, 18:36]
user posted image
[/quote]

prasau pagalbos, 44 eilei pritrukau poros akiu doh.gif , 42 viskas pagal rasta puikiai uzsibaige, toliau irgi atrodo gerom negalejau pamest, o dabar trukstu, ardyt tas dvi eiles? o gal dadet pora akiu? ax.gif
[/quote]
Ardyk. Mezgiau ka tik pagal si brezinuka. Viskas turi gautis gerai.
Atsakyti
eina bandysiu, gal nepamesiu akiu dar daugiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2010 01 26, 18:41)
O kodėl turėtų ?  blush2.gif  Juk laikai ant garų  biggrin.gif

supratau, kad reikia i vandeni panardinti lotuliukas.gif Galvoju, kam tas kiaurasamtis reikalingas, gi galima ir su ranka imesti doh.gif o vaziuodama namo masciau, kaip paskui isdziovinti ta visa kamuoli blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 01 26, 10:14)
pagrinde tai *5 geros, uzmetimas, 3 sumegztos i 1, uzmetimas*
Platinau tam tarpe, kur 5 geros - mezgiau 7 geras vietoj 5 (7g, uzmetimas, 1 gera, uzmetimas), paskui *3geros, uzmetimas ,1 gera, uzmetimas* ir vel platinau ta geruju akiu juostele pagal poreiki. 4u.gif


Labai ačiū už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti