Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

Rugija, kaip sekasi suknele baigineti? labai laukiu galutinio varianto! kaip nusprendei kakla megzti?
Atsakyti
Liniuka,gandriuke... ačiū smile.gif
Atsakyti
daiva78,be zodziu...... wub.gif wub.gif wub.gif Tas pustumas ir yra tikrasis grozis wub.gif

polo,nuostabi suknyte thumbup.gif

Na ir as rodausi su savo sijonu-busima suknyte biggrin.gif Turejau vakar proga,tai teko eit kaip su sijonu,nes nespejau nusinarplioti.

user posted image

user posted image

user posted image

Bet atsirado PROBLEMA verysad.gif Kol buvo neskalbtas,tol stoevejo graziai pasiputusia apacia,o kai iskalbiau ir islyginau,baisiausiai isielektrino ir prikibo prie pasijonio doh.gif
Dar syki isskalbiau,ir po lyginimo vel tas pats doh.gif Purskiau antistatiku,bet efektas buvo laikinas....
Mezgiau is Super kid,80%mohera ir 20% nailonas.

Prasau visu mezgusiu moherinukes patarimo,ka daryt,kad taip nebutu?Gal nelyginti?ar su kuo nors ypatingu skalbti?
Tiesiog rankos nusviro,nezinau,ar bemegzti virsu.......
Atsakyti
rasa 32 labai gražus dabartinis sijonukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2009 12 17, 11:58)
Rugija, kaip sekasi suknele baigineti? labai laukiu galutinio varianto! kaip nusprendei kakla megzti?

Ką tik pribaigiau, tik foto nekokybiška, kitą dieną gal padarysiu geresnę, nes dabar ir fotikas nuduso, ir nėr kam pafotografuoti, o pačiai nelabai gaunasi:

user posted image

Labai labai dėkui visoms padėjusioms 4u.gif
Kaklui mezgiau dvi juosteles, bet ne dvigubu mezgimu, nes man per storas pasirodė, o tik iš vienos pusės nukėlinėjau akis, o blogojoj visas išmegzdavau. 4u.gif Paskui susukiau tas pynes ir prisiuvau prie suknelės padarydama per vidurį siūlę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugija: 17 gruodžio 2009 - 15:14
QUOTE(rasa32 @ 2009 12 17, 14:49)


Prasau visu mezgusiu moherinukes patarimo,ka daryt,kad taip nebutu?Gal nelyginti?ar su kuo nors ypatingu skalbti?
Tiesiog rankos nusviro,nezinau,ar bemegzti virsu.......


Aš išskalbus savo sijona, buvau dar šlapią įdėjus į šaldymo kamerą ax.gif šiaip tai kiek supratau darosi todėl, kad nesipukuotų, bet manau ir dėl elektrinimosi padeda blush2.gif

P. S. Nuostabūs darbeliai visų, retai kada čia ką nors giriu, bet visada taip grožiuosi wub.gif
Atsakyti
[quote=rugija,2009 12 17, 17:11]
Ką tik pribaigiau, tik foto nekokybiška, kitą dieną gal padarysiu geresnę, nes dabar ir fotikas nuduso, ir nėr kam pafotografuoti, o pačiai nelabai gaunasi:

user posted image

super bigsmile.gif graziausas variantas is visu kuriuos maciau sios sukneles!!!
o kokie siulai cia?
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2009 12 17, 16:23)

super  bigsmile.gif  graziausas variantas is visu kuriuos maciau sios sukneles!!!
o kokie siulai cia?

YanArt Merino de Luxe
(kažkaip taip vadinasi)
Čia mano toks daugiau žieminis variantas, jaučiu iš plonesnių siūlų dailiau atrodytų.
Bet šiaip patenkinta likau savo darbu.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 12 17, 15:49)
Na ir as rodausi su savo sijonu-busima suknyte biggrin.gif Turejau vakar proga,tai teko eit kaip su sijonu,nes nespejau nusinarplioti.

labai grazus sijonukas wub.gif sitas rastelis mano uzbures nuo pirmuju variantu... wub.gif

QUOTE(rugija @ 2009 12 17, 16:11)
Ką tik pribaigiau, tik foto nekokybiška, kitą dieną gal padarysiu geresnę, nes dabar ir fotikas nuduso, ir nėr kam pafotografuoti,  o pačiai nelabai gaunasi:

nagi man tavasis variantas grazesnis neioriginalo wub.gif thumbup.gif gal ir man i eile statyti g.gif
super darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 12 17, 15:49)


Bet atsirado PROBLEMA  verysad.gif Kol buvo neskalbtas,tol stoevejo graziai pasiputusia apacia,o kai iskalbiau ir islyginau,baisiausiai isielektrino ir prikibo prie pasijonio doh.gif
Dar syki isskalbiau,ir po lyginimo vel tas pats doh.gif Purskiau antistatiku,bet efektas buvo laikinas....
Mezgiau is Super kid,80%mohera ir 20% nailonas.

Prasau visu mezgusiu moherinukes patarimo,ka daryt,kad taip nebutu?Gal nelyginti?ar su kuo nors ypatingu skalbti?
Tiesiog rankos nusviro,nezinau,ar bemegzti virsu.......

Sijonas labai grazus. O nera galimybes pakeisti pamusala? Nes greiciau elektrinasi pamusalas ir tik po jo sijonas. Gal su pvz viskoziniu pamusalu butu geriau?
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 12 17, 14:49)
Na ir as rodausi su savo sijonu-busima suknyte biggrin.gif Turejau vakar proga,tai teko eit kaip su sijonu,nes nespejau nusinarplioti.



Labai šaunus sijonukas.. 4u.gif
Nu bet jau batelių grožis.. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
shaunuoles mergaites - tiek shauniu sijonuku, net pavydas ima (aishku baltas mirksiukas.gif ) wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(rugija @ 2009 12 17, 15:11)
Ką tik pribaigiau, tik foto nekokybiška, kitą dieną gal padarysiu geresnę, nes dabar ir fotikas nuduso, ir nėr kam pafotografuoti,  o pačiai nelabai gaunasi:

user posted image

Labai labai dėkui visoms padėjusioms 4u.gif
Kaklui mezgiau dvi juosteles, bet ne dvigubu mezgimu, nes man per storas pasirodė, o tik iš vienos pusės nukėlinėjau akis, o blogojoj visas išmegzdavau.  4u.gif Paskui susukiau tas pynes ir prisiuvau prie suknelės padarydama per vidurį siūlę.

grazhus darbelis wub.gif wub.gif thumbup.gif
kiek sunaudojai siuliuko ir kiek metru buvo matkelyje? ax.gif
Atsakyti