Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Liudocka @ 2010 01 26, 10:45)
Sveika, klausimukas - o siūlai pirmos suknytės (to paties modeliuko) ir šitos tie patys? Man parduotuvėje siūlė tuos siūlus, bet aš norėčiau lengvesnio kritimo. Kažkaip antrosios suknelės apačia atrodo lengvesnė. Ar gali patarti kaip specė wink.gif

Beje suknytės išties nuostabios... tik manau aš tokios jau nebemegsiu wink.gif norisi ko nors išskirtinesnio biggrin.gif

xa xa xa biggrin.gif
O pas mane eilej dar trys tokios uuuuu.... nu bent kiaurarasti sijonui leistu kitoki daryt.... na cia siaip lyrika.
Siaip kritima manau duoda sijono plotis o ne siulai, nes pacios pirmos ir sitos suknytes siulai Prety mohera, pre viduriuka mezgiau is angora-2. Bet anos klientes nenorejo klosciu nuo krutines. O si kliente laukiasi todel kaip tik norejo kad sijonukas iskart nuo krutines stipriai isplatetu, todel ir kritimas toks. Megsiu is Angora-2 suknute nestukei, tada galesim palyginti kritima smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gali galės man kuri padėti. neriu vasarai suknutę. Noriu, kad būtų su rankovytėmis. Bet nelabai žinau kaip gražiai padaryti. Pagal iškarpą, tai rankovių/pažasties iškirpimas yra ovalus. Kaip gražiai tą iškirpirmą padaryti? O gal dar kokių įdomių idėjų galite pasiūlyti, kaip gražiai padaryti rankoves?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 01 18, 13:10)

o mano naujiena be tikrosios šeiminikės lelabai kaip žiūrisi ax.gif



Labai grazios tavo sukneles thumbup.gif .
Seniai svajoju apie tokia blush2.gif
Patarkite is kokiu siulu geriausiai megzti tas servetelines sukneles - noriu kainos ir kokybes santykio, nes nekenciu "besišeriančių" siulu. Taip pat mazdaug per kiek laiko jas numezgate (iki norimos progos turiu menesi, tad ar spesiu?) ir ar tiks nestuke.gif, jei platejimas prasides nuo krutines - ar neatrodysiu kaip kupstas?
Kaip supratau, pasijoniui dazniausiai naudojate atlasa. Ar dar yra kokiu kitokiu variantu. Ir ar ji siuvate tiesu, ar igi platejanti?

Aciu uz atsakymus
bigsmile.gif
Atsakyti
doh.gif mezgiau vargau doh.gif gavosi gerai, tačiau nekaip nešiojasi verysad.gif , nes labai išsisėdi užpakaliukas, galiliuosi, kad neįmezgiau i mochera kito siūlo
user posted image
user posted image
Atsakyti
o koki siula reiketu imegzti, kad neissisedetu?
Atsakyti
Visio suknios kurias mezgiau,Ir su mochera ir be jos man išsisėdi.Ir pasijonį velkuosi ir pakeliu sėsdama kiek leidžia aplinkybės, bet po pusdienio darbe atrodau kaip turgaus babytė, išsisėdi šikna, tada atrodo nugarinė dalis ilgesnė nei priekis, tuomet jas tampau į visas puses..žodžiu...
NERTA nei viena neišsisėdi...
JAU padėjau kryželį ant megztos suknios..
Na nebent atsiras gudruolė žinanti kaip išvengti šito nemalonumo g.gif
Atsakyti
zodziu mane nuvylei, o as tikėjausi, kad imezgus taip nebūna
Atsakyti
na, jei suknele "serveteline", tai platus sijonas, nemanau, kad turetu issisedeti...as po sita juoda nusipirkau toki "apatinuka" is Triumpf, jis neilgas, bet atrodo estetiskai ir nereikejo nieko siuti... nes kiek susiduriau su pasijoniais, tai jei pats nemoki siuti, tai gali pasijonio kaina virsyt pacio mezginio:)
per menesi pilnai imanoma numegzti tokia suknele, aisku atiduodant tam visa laisvalaiki ir priklausomai nuo kokio ilgio ta platejanti dalis, nes "kunas", tai greit pagaminamas, visas darbas prie sijono.
del siulu - as mezgiau is BBB serijos, su silku, pukuotas tas siulas, bet nors negriauzia. Atsizvelkite butinai i ta "griauzima", nes moherio sukneles laaaabai siltos, tuoj gali pagrauzt:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2010 01 26, 14:55)
Visio suknios kurias mezgiau,Ir su mochera ir be jos man išsisėdi.Ir pasijonį velkuosi ir pakeliu sėsdama kiek leidžia aplinkybės, bet po pusdienio darbe atrodau kaip turgaus babytė, išsisėdi šikna, tada atrodo nugarinė dalis ilgesnė nei priekis, tuomet jas tampau į visas puses..žodžiu...
NERTA nei viena neišsisėdi...
JAU padėjau kryželį ant megztos suknios..
Na nebent atsiras gudruolė žinanti kaip išvengti šito nemalonumo g.gif


vava, as savo violetine dryzuotuke uzsidejus pora kartu i darba buvau, irgi pasikeliu sedtama, bet ziuriu, kad mano subine irgi jau ilgesne uz prieki doh.gif bet siandien planuoju skalbt, sakau, gal biski pratampysiu, pralyginsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 26, 09:58)
Tiesinimo budai:
1. Isardai, paskui uzsuki ant kedes atloso, iskalbi ir tada dziovini.paskui susuki i kamuolius ir mezgi.
2. garinimas. Siūlo galiuką perkišti per arbatinuko snapelį, ir tiesiog verdant vandenį prasukti siūlus nuo vieno kamuoliuko ant kito. 
Arba imi puodą, kurio rankenos būtų "auselės" su skylėm, pripili kokį trečdallį vandens, užverdi, tada per tas auseles prakiši siūlą, sumažini ugnį, įstatai puodan kokį šaukštą ir pridengi dangčiu (tas šaukštas nuleistas koteliu i puoda prilaikys dangtį, kad liktų tarpelis siūlui laisvai judėti). įmeti kamuoliuką į kokį dubenį šalia verdančio puodo ir pervynioji siūlus per garus.
as vynioju butent per puoda.

Oi kaip cia sudėtingai blush2.gif Aš tai suvynioju siūlus į kamuoliuką, užverdu puode vandens, tada siūlų kamuoliukus dedu i kiaurasamtį, pridengiu su dangčiu ir palaikau kokį 10-15 min ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 01 26, 16:11)
na, jei suknele "serveteline", tai platus sijonas, nemanau, kad turetu issisedeti...as po sita juoda nusipirkau toki "apatinuka" is Triumpf, jis neilgas, bet atrodo estetiskai ir nereikejo nieko siuti... nes kiek susiduriau su pasijoniais, tai jei pats nemoki siuti, tai gali pasijonio kaina virsyt pacio mezginio:)
per menesi pilnai imanoma numegzti tokia suknele, aisku atiduodant tam visa laisvalaiki ir priklausomai nuo kokio ilgio ta platejanti dalis, nes "kunas", tai greit pagaminamas, visas darbas prie sijono.
del siulu - as mezgiau is BBB serijos, su silku, pukuotas tas siulas, bet nors negriauzia. Atsizvelkite butinai i ta "griauzima", nes moherio sukneles laaaabai siltos, tuoj gali pagrauzt:)


JO servetėlinė yra kas kitą, mes kalbame apie lygaus silueto suknias...
QUOTE(Amade @ 2010 01 26, 16:25)
vava, as savo violetine dryzuotuke uzsidejus pora kartu i darba buvau, irgi pasikeliu sedtama, bet ziuriu, kad mano subine irgi jau ilgesne uz prieki  doh.gif  bet siandien planuoju skalbt, sakau, gal biski pratampysiu, pralyginsiu  blush2.gif


Aš išskalbiau jau 2 kartus, ne todėl kad reikėjo dėl murzinumo, o tam kad sugražinti formą.
Viskas gerai atsistato, bet vos panešioju dieną darbe vėl galiu plauti lotuliukas.gif
Juk nesąmonė...o jei negaliu ja puoštis darban, tai po namus tiek vargo nenoriu įdėti....
Atsakyti
O pas mane vasarinė suknelė ax.gif

user posted image
Atsakyti